Masaże

Haro Laser SPA / Masaże

Masaże

Masaż odpręża i budzi w nas nowe pokłady sił, wpływa pozytywnie na mięśnie, skórę, układ krążenia, pozwala się rozluźnić, a gdy ciało jest odprężone, odpręża się także umysł.

Masz pytania dotyczące masaży?Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości!

Klasyczny masaż twarzy, szyi i dekoltu

Klasyczny masaż twarzy, szyi i dekoltu pomaga utrzymać prawidłową kondycję, młody wygląd i witalność skóry. Lekko złuszcza warstwę rogową naskórka i oczyszcza go. Zmniejsza napięcia, przez co zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra staje się bardziej elastyczna i ujędrniona.

Czas trwania masażu: 40 min
Cena masażu: 49 pln

Klasyczny masaż pleców

Klasyczny masaż pleców to jedna z najpopularniejszych form masażu o bardzo szerokim spectrum zastosowań. Ta forma terapii może być stosowana zarówno w celach leczniczych – między innymi przy schorzeniach natury ortopedycznej czy też neurologicznej, jak również po to, by pobudzić, rozluźnić czy wzmocnić tkankę mięśniową.

Czas trwania masażu: 60 min
Cena masażu: 99 pln

masaż pleców
kojący masaż ciała

Kojący masaż ciała

Kojący masaż ciała doskonale wpływa na cały organizm. Działa przeciwbólowo, polepsza odżywienie tkanek, poprawia wygląd skóry, która staje się lepiej dotleniona i ukrwiona, regeneruje mięśnie, zwiększa elastyczność i sprężystość stawów oraz aparatu więzadłowego, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy. Jednocześnie pozytywnie wpływa na psychikę, przynosząc odprężenie i zadowolenie. Indywidualnie dobrane techniki masowania pozwalają zwiększyć skuteczność zabiegu.

Czas trwania masażu: 90 min
Cena masażu: 149 pln

Masaż dłoni

Relaksujący masaż dłoni z elementami refleksologii

Masaż dłoni jest prostym i skutecznym sposobem na atrakcyjny wygląd skóry dłoni. Stale przeprowadzany masaż pobudza cyrkulację krwi, dzięki czemu skóra nabiera elastyczności, dłoń jest lepiej odżywiona i wybarwiona. Odpowiednie ruchy przeciwdziałają zwyrodnieniom i skrzywieniom dłoni, występującym przy długiej pracy z myszą i klawiaturą komputerową.

Czas trwania masażu: 30 min
Cena masażu: 30 pln

Relaksujący masaż stóp z elementami refleksologii

Masaż stóp rozluźnia i naciąga mięśnie, mocno nadwerężonej przez ciasne buty i ciągłe chodzenie stopy, dodając im tym samym siły. Naczynia zostają lepiej ukrwione, co pobudza nerwy na podeszwie stopy i wpływa korzystnie na cały organizm.

Czas trwania masażu: 30 min
Cena masażu: 30 pln

Masaż stóp
Masaż ud i pośladków

Masaż próżniowy drenująco-ujędrniający uda oraz pośladki

Masaż drenująco-ujędrniający polega na rytmicznym i kontrolowanym zasysaniu oraz masowaniu fałdu skórnego. Daje doskonałe efekty w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem, eliminuje toksyny i uelastycznia skórę. Poprawia także jej koloryt. Partie podlegające takiemu zabiegowi na ciało, a dokładniej zabiegowi kształtującemu sylwetkę, to uda, pośladki, brzuch i ramiona, czyli miejsca, gdzie nasz organizm odkłada najwięcej komórek tłuszczowych.

Czas trwania masażu: 40 min
Cena masażu: 59 pln

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską doskonale sprawdza się jako zabieg antycellulitowy, ujędrniający oraz modelujący sylwetkę ciała. Ogromną zaletą tego masażu jest uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów w stosunkowo krótkim czasie. Sugeruje się wykonanie serii masaży bańką chińską, w skład której wchodzi 6-10 zabiegów wykonywanych w odstępach 2-3 dniowych. Masaż bańką chińską znajduje się w czołówce najskuteczniejszych, nieinwazyjnych zabiegów redukujących cellulit, nadmierną tkankę tłuszczową oraz ujędrniających skórę.

Czas trwania masaż: 60 min
Cena masażu: 99 pln

Masaż czekoladowy

Masaż czekoladowy, a tak naprawdę rytuał „czekoladowa rozkosz” pobudza endorfiny, uwalnia serotoninę i ujędrnia skórę. Mikroelementy zawarte w ziarnach kakaowca uelastyczniają i delikatnie przyciemniają skórę oraz wygładzają cellulit. Ale to unoszący się w trakcie całego masażu zapach czekolady koi zmysły. To rytuał, w którego trakcie nasze klientki często doświadczają absolutnego relaksu i zasypiają. Przyjdź i przekonaj się sama.

Czas trwania masaż: 60 min
Cena masażu: 129 pln