Mediderma

Haro Laser SPA / Mediderma

Mediderma | Sesderma

Firma Mediderma została założona 25 lat temu przez grupę dermatologów, na czele z doktorem Gabrielem Serrano, który jest również założycielem Laboratorium Sesderma, jednego z najbardziej uznanych laboratoriów, zajmujących się wytwarzaniem najwyższej jakości, najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych peelingów chemicznych do pielęgnacji skóry, obecnych w ponad 60 krajach. Od samego początku, czyli od ok. 35 lat, dr Serrano poświęca się opracowywaniu nowych zabiegów i procedur pielęgnacji skóry, pozwalających przywrócić skórze zdrowie.

SPA PEEL + PYRUVIC PEEL + RESVERADERM – peeling chemiczne - zabieg przywracający jędrność skórze

Kwas pirogronowy działa na poziomie naskórka i skóry właściwej. Rozluźnia połączenia pomiędzy korneocytami i przeciwdziała zgrubieniom warstwy rogowej. Złuszczanie przebiega bez efektu wysuszenia, ponieważ kwas pirogronowy hydrolizuje w kwas mlekowy, alfa-hydroksykwas o właściwościach nawilżających, tworząc na skórze film chroniący ją przed odwodnieniem.

Resveraderm to intensywna kuracja przeciwstarzeniowa, która swoje działanie opiera na resweratrolu, substancji o silnych właściwościach antyoksydacyjnych, występującej naturalnie w winogronach. Nawilża skórę, stymuluje do pracy włókna kolagenowe, odpowiadające za jędrność i elastyczność skóry. Dodatkowo pobudza odnowę komórkową, przywracając gęstość i gładkość skóry. Rozjaśnia przebarwienia i normalizuje melanogenezę, zapobiegając powstawaniu nowych przebarwień.

Działanie antyoksydacyjne potęgują dodatkowo idebenon oraz flawanoid galusan epigallokatechiny Zabieg zapewnia skórze jednolity kolor, spłycone zmarszczki, a także blask. Idealnie chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak stres, zmęczenie, promieniowanie UV czy smog.

Czas trwania zabiegu: 60 min
Cena zabiegu z jednym kwasem: 220 pln

SPA PEEL + PYRUVIC PEEL + RETINOL 1% - zabieg dla skóry zanieczyszczonej z objawami starzenia

Retinol jest stosowany jest w kosmetyce jako środek odmładzający, wygładzający zmarszczki i poprawiający koloryt skóry. W początkowym okresie stosowania kosmetyków z retinolem zmiany zachodzą w wierzchnich warstwach naskórka i już po kilku tygodniach skóra wygląda młodziej. To dlatego, że dzięki lekkiemu działaniu złuszczającemu i normalizującemu retinolu zniszczona i zrogowaciała warstwa naskórka zostaje zredukowana i naskórek staje się bardziej spoisty. W dalszej kolejności retinol oddziałuje na głębsze warstwy skóry – wzrasta liczba fibroblastów, zwiększa się produkcja kolagenu i elastyny, poprawia się budowa i funkcjonowanie żywej warstwy skóry, która umożliwia łączność między naskórkiem i skórą właściwą. W rezultacie po kilku miesiącach skóra staje się jędrniejsza i „gęściejsza”, bardziej elastyczna, znikają drobne zmarszczki a głębokie i mimiczne spłycają się.

Czas trwania zabiegu: 60 min
Cena zabiegu z jednym kwasem: 200 pln

SPA PEEL + RETINOL 1% - zabieg dla skóry zanieczyszczonej z objawami starzenia

Spa Peel to połączenie: 50% kwas pirogronowy – (CO-COOH) to alfa ketokwas z 3 atomami węgla. Jest kwasem o średniej-dużej mocy w formie w jakiej występuje naturalnie (miód, jabłka, sfermentowane owoce i ocet) a w roztworze ulega przemianie w odpowiadający sobie AHA (kwas mlekowy) i na odwrót, co sprawia, że posiada właściwości antybakteryjne, sebostatyczne i komedolityczne. Specyficzne działanie w skórze kwasu pirogronowego sprawia, iż jest użyteczny w leczeniu fotostarzenia skóry, powierzchownych zmarszczek, rozstępów, blizn oraz problemów z pigmentacją (melasma) oraz 5% kwas mlekowy

Czas trwania zabiegu: 60 min
Cena zabiegu z jednym kwasem: 150 pln

PYRUVIC PEEL + RETINOL 1% - trądzik grudkowo- krostkowy, zaskórniki

Spa Peel to połączenie: 50% kwas pirogronowy – (CO-COOH) to alfa ketokwas z 3 atomami węgla. Jest kwasem o średniej-dużej mocy w formie w jakiej występuje naturalnie (miód, jabłka, sfermentowane owoce i ocet) a w roztworze ulega przemianie w odpowiadający sobie AHA (kwas mlekowy) i na odwrót, co sprawia, że posiada właściwości antybakteryjne, sebostatyczne i komedolityczne. Specyficzne działanie w skórze kwasu pirogronowego sprawia, iż jest użyteczny w leczeniu fotostarzenia skóry, powierzchownych zmarszczek, rozstępów, blizn oraz problemów z pigmentacją (melasma). 5% kwas mlekowy

Czas trwania zabiegu: 90 min
Cena zabiegu: 160 pln