Medycyna estetyczna

Haro Laser SPA / Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna ma za zadanie poprawę wyglądu. W codziennej pracy wykorzystujemy sprzęt i technologie najwyższej światowej klasy potwierdzające, że medycyna estetyczna jest w stanie rozwiązać najtrudniejsze problemy dermatologiczne. Z wielką pasją stworzyliśmy miejsce, z którego możemy być dumni i szczęśliwi. A to wszystko dzięki możliwości dostarczenia naszym Klientom najwyższej jakości usług, których podstawą jest rzetelna wiedza, wieloletnie doświadczenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Etyka zawodu lekarza jest podstawą naszego działania, a bezpieczeństwo i dobro naszych Pacjentów jest dla nas wartością nadrzędną.

​Nasza praca to dla nas ogromna radość, a zadowolenie i uśmiech naszych Klientów jest największą zapłatą za naszą wiedzę i zaangażowanie. Masz pytania odnośnie zabiegów medycyny estetycznej? Wyjaśnimy wszystkie zawiłości zabiegów
zabiegi z medycyny estetycznej

Kwas hialuronowy

Zmarszczki to naturalny stan w pewnym wieku. Nie oznacza to, że musimy się na nie godzić. Wykorzystując naturalną substancję – kwas hialuronowy możemy się ich pozbyć. Kwas hialuronowy jest dobrze tolerowany przez organizm. Rezultaty zabiegu są widoczne natychmiast. Po 10-12 miesiącach preparat jest rozkładany przez obecne w ciele enzymy, dlatego do utrzymania efektu należy zabiegi powtarzać. Zabiegi na obszary: lwia zmarszczka, bruzdy nosowo wargowe, dolina łez, wypełnienie ust.

Czas trwania zabiegu: 90 min
Cena zabiegu: 599 pln

Osocze bogatopłytkowe ``Wampirzy lifting``

Osocze bogatopłytkowe stymuluje komórki macierzyste do namnażania oraz stymuluje skórę do wytwarzania młodzieńczego kolagenu. Zabieg zwany Wampirzym Liftingiem lub inaczej mezoterapią osoczem zapewnia długotrwałe efekty w regeneracji skóry twarzy. Jest to zabieg stosowany z ogromnymi sukcesami w medycynie estetycznej. Efekty zabiegu PRP: odnowa skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry przebudowa włókien kolagenowych poprawa ukrwienia skóry wygładzenie zmarszczek i fałd poprzez biostymulację komórek skóry przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej

Czas trwania zabiegu: 90 min
Cena zabiegu: od 249 PLN

Volumetria i konturowanie twarzy

Zabiegi odmładzające mają na celu nie tylko likwidację zmarszczek, ale przede wszystkim poprawę konturu twarzy. Ładnie zarysowany owal i napięta skóra powodują, że wyglądamy młodziej i pogodniej. Z upływem czasu twarz ludzka zmienia swój zarys i kontur. Związane jest to z zanikaniem tkanki podskórnej oraz wiotczeniem i utratą elastyczności skóry. Obecnie popularne jest odzyskiwania konturu twarzy do postaci odwróconego trójkąta dzięki zabiegom wolumetrycznym, zwanych również „miękkim liftingiem”. Indywidualne podejście do pacjentki i obopólna współpraca sprawiają, że osiągamy zamierzone i oczekiwane cele.

Czas trwania zabiegu: 90 min
Cena zabiegu wykonanego przez kosmetologa: Derm Plus 1,5 ml / 900 pln | Sub Skin 2 ml / 1100 pln

Cena zabiegu wykonanego przez panią doktor: 1200 pln

Toksyna botulinowa `` botoks``

„BOTOKS” czyli toksyna botulinowa od wielu lat cieszy się u pacjentów dużym powodzeniem ze względu na skuteczność i efekty. Działanie botoksu polega na blokowaniu pośrednictwa nerwowo – mięśniowego, czego efektem jest wygładzenie skóry. Lekarz stosuje kilka nakłuć na mięsień. Po paru dniach (od 2 do 14) następuje jego rozluźnienie i wyrównanie zmarszczki. Efekt utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy. Po tym czasie zabieg należy powtórzyć.

Zabiegi na obszary:

 • lwia zmarszczka
 • zmarszczki poprzeczne czoła
 • kurze łapki
 • zmarszczki królicze nosa
 • opadające kąciki ust
 • uśmiech dziąsłowy
 • efekt „cellulitu” na brodzie
 • zmarszczki szyi
 • leczenie nadpotliwości

Toksyna botulinowa stosowana jest również przy leczeniu nadpotliwości. Objęty nią obszar ostrzykuje się preparatem botoksowym zmniejszając wydzielanie potu przynajmniej o połowę. Zabieg najczęściej polecany jest wiosną, aby przygotować organizm do sezonu letniego. Zabiegi stosuje się najczęściej na obszary: pachy dłonie stopy.

Cena zabiegu: Botox 1 obszar 449 pln; Botox 2 obszary 889 pln

W przypadku leczenia nadpotliwości zazwyczaj wykorzystywane jest od 1 do 2 ampułek. Cena zabiegu jest uzależniona od ilości wykorzystanego materiału.

Ceny zabiegów z zakresu medycyny estetycznej (botoks, wolumetria, wypełnianie kwasem hialuronowym itd.) są uzależnione od ilości użytego materiału oraz osoby go wykonującej.

Lipoliza iniekcyjna

czyli likwidowanie tkanki tłuszczowej polega na podaniu zastrzyków z substancji powodującej rozpuszczanie komórek tłuszczowych. W miejscu wstrzyknięcia wywołany zostaje stan zapalny, wywołujący rozbicie tkanki tłuszczowej. Ta z kolei dostaje się do krwi, kolejno do wątroby, skąd zostaje wydalona z organizmu.

Efekt serii zabiegów to utrata 4-5 cm w obwodzie. W przypadku niewielkiej tkanki tłuszczowej przeważnie wystarczy 2-3 zabiegów. W przypadku większej tkanki tłuszczowej ilość zabiegów dobierana jest indywidualnie. Zabiegi można powtórzyć co 3 – 4 tygodnie. Jako uzupełnienie terapii zaleca się stosowanie masażu limfatycznego, który przyspieszy usuwanie komórek tłuszczowych z organizmu.
Wskazania:

 • podwójny podbródek
 • fałd tłuszczu na brzuchu
 • tłuszcz na udach, zbyt szerokie uda
 • tłuszcz na pośladkach, zbyt grube pośladki
 • gruby kark
 • tłuszcz wokół pach, poduszeczki tłuszczu w okolicy pach
 • tłuszcz na kolanach, zbyt grube kolana
 • modelowanie sylwetki
 • kończyny górne w okolicach tricepsu
 • biodra
 • fałdy na plecach

Czas trwania zabiegu: 90 min
Cena zabiegu: 200 pln