Mezoterapia

Haro Laser SPA / Mezoterapia

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia to rodzaj zabiegu odmładzającego, który polega na wstrzykiwaniu do skóry małymi dawkami substancji leczniczych – kwasu hialuronowego, aminokwasów, witamin, koktajli odżywczych – w miejsca objęte danym problemem estetycznym. Mezoterapia igłowa stosowana jest w celu rewitalizacji, odmładzania i liftingowania skóry.

Już po pierwszym zabiegu widoczne są pierwsze efekty w postaci poprawy kondycji, elastyczności i gładkości skóry. Zanikają również drobne zmarszczki, a te głębsze ulegają spłyceniu.

Zwykle mezoterapii poddawane są takie partie ciała jak: twarz, szyja, dekolt, dłonie.
Zabiegi mezoterapii igłowej są pierwszym krokiem w poprawianiu kondycji i wyglądu skóry, jej odmłodzenia oraz rewitalizacji, a także doskonałym uzupełnieniem przy stosowaniu wypełniaczy, botoksu i laserów. Stosowane są również w leczeniu cellulitu i redukcji tkanki tłuszczowej oraz do zapobiegania wypadaniu włosów.

Czas trwania zabiegu: 90 min
Cena zabiegu: 250-350 pln

Wskazania do zabiegu:

 • profilaktyka przeciwzmarszczkowa;
 • spłycenie zmarszczek twarzy, szyi, dekoltu;
 • biorewitalizacja skóry;
 • skóra odwodniona, przesuszona;
 • rozstępy, blizny;
 • wypadanie włosów;

Efekty po zabiegu:

 • lepsze dotlenienie i odżywienie komórek skóry, poprawa mikrokrążenia;
 • stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny;
 • pobudzenie regeneracji skóry;
 • powstanie nowych naczyń krwionośnych;
 • poprawa nawilżenia i odżywienia skóry;

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • Alergia na preparaty stosowane w trakcie zabiegu;
 • Ciąża i okres karmienia;
 • Infekcje skórne;
 • Skóra źle tolerująca iniekcje;
 • Choroba nowotworowa;
 • stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi (np. Aspiryny);

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa może być wykonana za pomocą derma rollerów lub urządzenia dr. Pen.

Derma roller posiada na swojej powierzchni małe igiełki wykonane ze stali chirurgicznej lub stopów tytanu. Są one bardzo cienkie, ułożone w kilku rzędach i mogą mieć różną długość. Dr.Pen to urządzenie, które wyposażone jest w 12 igieł, które nakłuwają skórę. Zarówno derma rollery, jak i dr.Pen służą do kontrolowanego uszkodzenia skóry poprzez jej mechaniczne nakłuwanie.

Metoda ta określana jest często mianem terapii indukującej tworzenie się kolagenu (ang. CIT – Collagen Induction Therapy), ponieważ stymulacja skóry właściwej przy pomocy rollera prowadzi do powstawania w niej nowych włókien kolagenowych i elastyny oraz jej następczą przebudowę (remodelling), regenerację i odmłodzenie.

Nakłuwanie skóry za pomocą igieł o odpowiedniej długości powoduje w jej obrębie mikrourazy i mikrokrwawienia. Krew wydostaje się z uszkodzonych naczyń krwionośnych, a zawarte w niej płytki krwi ulegają aktywacji. W wyniku tego dochodzi do uwalniania z nich tzw. czynników wzrostu. Ma to kluczowe znaczenie w procesie regeneracji tkanek. Czynniki wzrostu uwalniane w skórze przyśpieszają dzielenie, rozwój i różnicowanie się jej komórek oraz stymulują komórki macierzyste i fibroblasty. Pobudzają tworzenie się kolagenu typu I, elastyny, kwasu hialuronowego, glikozaminoglikanów oraz innych składników macierzy międzykomórkowej. Wpływają korzystnie na jakość połączeń międzykomórkowych oraz na poprawę mikrokrążenia w skórze. Inicjują zatem i przyśpieszają procesy autoregeneracji i odbudowy tkanek, promując naturalne, ozdrowieńcze mechanizmy naszego organizmu.

Proces regeneracji skóry, jej przebudowy i tworzenia się nowego kolagenu trwa przez okres kilku tygodni po zabiegu. Szybko gojący się naskórek sprawia, że wszystkie etapy procesu odnowy, zapoczątkowane nakłuwaniem, odbywają się w optymalnych warunkach – przy nieuszkodzonej barierze naskórkowej i przy braku wpływu czynników zewnętrznych.

Czas trwania zabiegu: 90 min
Cena zabiegu: 250-350 pln

permanentny fluid

Meso BB Glam

Nieskazitelna i promienna cera przez cały dzień? Bez nakładania podkładu, rozświetlacza lub wykonania pełnego makijażu?
Z naszą najnowszą propozycją Meso BB Glam, czyli innowacyjnym permanentnym fluidem to możliwe. Rewolucyjny i zdobywający coraz większą popularność zabieg z użyciem Dr Pen, który w precyzyjny i skrupulatny sposób nakłuwając skórę wprowadza specjalnie przygotowane serum o właściwościach kamuflujących niedoskonałości skóry, jak również silnie rewitalizujących i nawilżających.

Efektem wprowadzenia serum z pigmentami jest trwałe rozświetlenie skóry, ukrycie niedoskonałości takich jak przebarwienia, piegi oraz hiperpigmentacja, ujednolicenie kolorytu, a także korekta cieni pod oczami, które znacząco i negatywnie wpływają na ogólny odbiór wyglądu naszej twarzy.

Niewątpliwą zaletą zabiegu z użyciem serum Meso BB jest trwałość, szybki efekt oraz dodatkowo głęboka rewitalizacja skóry.
Ujednolicenie kolorytu skóry twarzy widoczne jest już po jednym zabiegu, a efekty zanikają stopniowo i w sposób przewidywalny, naturalnie słabnąc z czasem.

Zabieg Meso BB Glam pomoże w walce ze zmęczoną, matową oraz szarą skórą, która dodaje lat.

Preparat dostępny jest w jednym, uniwersalnym kolorze, który idealnie współgra z przeważającą większością fototypów w naszym kraju. Dostępny kolor nie posiada zbyt dużej ilości tonów żółtych lub różowych, tym samym będąc idealną propozycją zastępującą konieczność nakładania fluidu koloryzującego, czyli podkładu w codziennym makijażu twarzy.

Zabieg Meso BB Glam to zabieg gwiazd dostępny dla każdego! Zapraszamy do HaRo Laser SPA na zabiegi z Meso BB Glam!

Cennik zabiegów kosmetycznych

HaRo Laser SPA Sosnowiec

Mezoterapia bezigłowa

twarz
130-160 PLN
szyja
130-160 PLN
dekolt
130-160 PLN

Mezoterapia mikroigłowa

dr PEN
twarz
150 PLN
twarz + szyja
170 PLN
twarz, szyja + dekolt
200 PLN
Znieczulenie na życzenie klienta
30-50 PLN

Mezoterapia mikroigłowa Dermaroller

uda
250 PLN
pośladki
250 PLN
brzuch
300 PLN

Zabieg Meso BB Glam

1 zabieg
248 PLN
3 zabiegi
598 PLN
4 zabiegi
748 PLN