O nas

Haro Laser SPA / O nas

HaRo Laser SPA

HaRo LASER Spa jest profesjonalnym studiem zdrowia i urody działającym na najwyższej jakości sprzęcie kosmetycznym w Sosnowcu.

Naszym klientom oferujemy zabiegi wykonywane na amerykańskich urządzeniach firmy Coherent, tj. BBL, Redustim czy Lipocryo. Do dyspozycji Klientów oddajemy najlepszy na rynku sprzęt pozwalający nie tylko dogłębnie odnowić jakość i wygląd skóry, odmłodzić poszczególne partie ciała bez użycia skalpela, a także otrzymać smukłą sylwetkę. Nasza kadra posiada szczegółową wiedzę zarówno z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, jak i najnowszych technologii laserowych stosowanych w salonach urody. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Trafiłam przez przypadek, zostanę na długo! Profesjonalizm w każdym calu, miła i kompetentna obsługa sprawia, że to miejsce jest wyjątkowe. Z całego serca polecam.

Sonia z Facebooka

Każdej pani polecam z całego serca, obsługa fenomenalna, profesjonalna i szczera, zabiegi dobrane do potrzeb i dające efekty. Na pewno skorzystam nie raz

Marta z Facebooka

Polecam gorąco każdej Osobie z problemami z cerą (i nie tylko) . Pani Kasia jest miła, sympatyczna osoba, która posiada dużą wiedzę i potrafi dobrać odpowiedni zabieg. Na pewno skorzystam ponownie. Pozdrawiam

Ania z Facebooka
Więcej opinii w serwisie moment.pl

SPA , które sami chcielibyśmy odwiedzić

Zakładając HaRo Laser Spa chcieliśmy stworzyć miejsce oferujące najnowsze i najbardziej skuteczne zabiegi kosmetyczne, realizowane w estetycznym otoczeniu i przyjaznej atmosferze.
Sprzęt

Inwestujemy w najnowsze i najlepsze urządzenia do profesjonalnej kosmetyki. W naszym zakładzie posiadamy LightSheer, Laser BBL czy LipoCryo. Niezwykłą staranność przykładamy do utrzymania ich w poprawnej kondycji technicznej.

Profesjonalizm

Profesjonalizm jest dla nas dewizą, której podporządkowaliśmy działanie naszego SPA. Cały czas rozwijamy i poszerzamy kwalifikacje naszego zespołu kosmetologów, dbamy o jak najlepsze relacje z klientami, dążymy do tego aby każda wizyta w HaRo Laser Spa dostarczała pozytywnych wrażeń.

Konsultacje z specjalistami

Jako jeden z niewielu salonów kosmetycznych w Polsce organizujemy konsultacje z najlepszymi polskimi specjalistami w dziedzinie chirurgii kosmetycznej, makijażu permanentnym.

Komfort

Chcemy aby nasze klientki mogły oderwać myśli od problemów. Jesteśmy dla Was, nasze zabiegi pielęgnacyjne również. Oferujemy pełen komfort i dobre samopoczucie z chwilą gdy przekraczacie próg HaRo Laser Spa.

Zespół HaRo Laser SPA

Osoby tworzące HaRo są naszym najcenniejszym zasobem. Z dumą przedstawiamy naszych kosmetologów.

Mgr Aleksandra Brewka

Kosmetolog | Manager Salonu

Mgr kosmetologii Aleksandra Brewka kosmetolog z zawodu, a przede wszystkim z pasji. Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny na kierunku Kosmetologii na Wydziale Farmacji. Doskonaliła swoje umiejętności z zakresu specjalistycznych zabiegów igłowych i laserowych. Jest ekspertem od „trudnych” przypadków w depilacji laserowej. Ola posiada rozległą wiedzę kosmetologiczną. Cechuje ją eksperckie wykonanie zabiegów, w szczególności z zakresu iniekcji kwasu hialuronowego, mezoterapii igłowej i karboksyterapii. Skutecznie potrafi zliftingować skórę, zlikwidować cellulit oraz usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej. Ola przekłada swoją profesjonalną wiedzę teoretyczną na praktyczne jej zastosowanie w codziennej pracy. Jest niezwykle dokładna, a szeroki wachlarz wiedzy pozwala na rozwiązanie najbardziej skomplikowanych problemów z zakresu kosmetologii.

Mgr Katarzyna Występek

Kosmetolog

Jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wykształcenie kierunkowe uzupełnia na licznych kursach oraz studiach podyplomowych z zakresu kosmetologii w medycynie estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Katarzyna specjalizuje się w zabiegach laserowego usuwania przebarwień, fotoodmładzania, redukcji trądziku różowatego, a także w zabiegach wyszczuplających i modelujących sylwetkę. W Haro Laser Spa Kasia zajmuje się zabiegami kosmetycznymi z zakresu anti-aging z wykorzystaniem mezoterapii mikroigłowej, medycznych peelingów chemicznych oraz pełnym zakresem klasycznej kosmetyki pielęgnacyjnej. Kasię cechuje profesjonalizm, dokładność, rozległy zakres wiedzy oraz eksperckie wykonanie zabiegów. W swojej pracy preferuje zabiegi biostymulujące, pozwalające w sposób naturalny osiągnąć spektakularne efekty. Do pracy podchodzi z pasją i pełnym zaangażowaniem, a Klienci doceniając jej indywidualne podejście– wiążą się z nią na długie lata.

Dr Karolina Pinocy

Lekarz stomatolog, specjalista z zakresu medycyny estetycznej

Doktor nauk medycznych Karolina Wiatrak jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej, posiada także Licencjat z zakresu Kosmetologii. Pani doktor Karolina Wiatrak jest asystentem na oddziale chirurgii stomatologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, prowadzi zajęcia ze studentami w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny. Na co dzień pracuje również w prywatnym gabinecie stomatologicznym w Katowicach. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy medycznej Pani doktor wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej zgodnie z najwyższymi standardami, dbając o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. W HaRo Laser Spa zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest odpowiednia wiedza medyczna w trakcie wykonywania zabiegów medycyny anti-aging.

Kosmetolog Dominika Michalik

Mgr Dominika Michalik

Kosmetolog

Przygodę z zawodem rozpoczęła będąc jeszcze w liceum, wykonując podstawowe zabiegi kosmetologiczne. Swoją pasję pielęgnowała jeżdżąc na szkolenia, a finalnie podejmując studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Kosmetologii na Wydziale Farmacji. Obok wiedzy teoretycznej zdobywanej podczas studiów, nabierała doświadczenia praktycznego podczas pracy w salonach kosmetycznych. Dominika specjalizuje się w pielęgnacji twarzy, począwszy od podstawowych zabiegów tj. peeling kawitacyjny, aż po wysoce inwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Pasjonuje się również specjalistycznymi zabiegami z zakresu podologi - m.in. zakładaniem klamer na wrastające paznokcie, czy usuwaniem odcisków skalpelem. Dominika jest najwyższej klasy profesjonalistką, która zawsze dokłada starań, aby wykonywane przez nią zabiegi były na najwyższym poziomie.

Katarzyna Stanisz

Kosmetolog

Katarzyna Stanisz jest absolwentką Wyższej Szkoły Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Kosmetologia od zawsze była jej pasją, a w szczególności część poświęcona zabiegom na ciało. Z dużym wyczuciem i zaangażowaniem wykonuje zabiegi, a jej ``konikiem`` są masaże, także twarzy. Kasia jest najwyższej klasy ekspertką w zakresie rytuałów na ciało co znajduje odzwierciedlenie a postaci specjalizacji Wellnes&Spa. Swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem, a do każdej Klientki podchodzi indywidualnie. Dzięki wiedzy oraz pasji potrafi zawsze zrozumieć i doradzić rozwiązania problemów z cerą i ciałem z jakimi zgłasza się Klient. Ceni sobie w życiu harmonię i pozytywne nastawienie. Nieustannie poszerza i zgłębia wiedzę z zakresu masażu i odnowy biologicznej.

Nikoletta Holewik

Recepcjonistka w HaRo Laser Spa

Nikoletta jest studentką kosmetologii, która opanowała już znaczną część wiedzy kosmetycznej dlatego oprócz dbałości o wizyty klientek wykonuje z powodzeniem zabiegi w naszym gabinecie. Nikoletta udzieli Wam również pełnej informacji o całej ofercie gabinetu. Lubi pracę z ludźmi, a najlepszym wynagrodzeniem jest dla niej uśmiech i zadowolenie Klienta. Nikoletta kształciła swoje umiejętności w Policealnym Studium zawodowym dla dorosłych - Studium Kosmetycznym. Posiada szkolenia z zakresu m.in. wykonywania manicure hybrydowy oraz przedłużania rzęs. To początek drogi zawodowej Nikoletty, która aktualnie jest studentką Kosmetologii w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Chętnie poszerza i zgłębia swoja wiedzę z zakresu Kosmetologii i dzieli się z nami spostrzeżeniami z zajęć.

Jolanta Augustak

Recepcjonistka w Haro Laser Spa | Student Kosmetologii

Jolanta Augustak<br /> Jest studentką kosmetologii na Wydziale Nauk Farmaceutycznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, która już lada dzień uzyska swój pierwszy tytuł naukowy. Jest osobą żądną wiedzy, skrupulatną i ambitną. W Naszym Gabinecie dba o organizacje wizyt klientów, udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania, doradzi oraz przedstawi ofertę zabiegową. Do przyszłego zawodu podchodzi z dużym zamiłowaniem, poszerza swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów oraz cały czas je doskonali, dzięki czemu pomyślnie wykonuje zabiegi w Naszym Gabinecie. Preferuje holistyczne, czyli całościowe podejście do klienta w doborze terapii. Chętnie pogłębia wiedzę teoretyczną, wolne chwile poświęca na czytanie książek i artykułów związanych z branżą. Jola stawia na pierwszym miejscu profesjonalizm oraz zadowolenie i dobre samopoczucie każdego klienta.

Poznaj nasz salon