O nas

Haro Laser SPA / O nas

HaRo Laser SPA

HaRo LASER Spa jest profesjonalnym studiem zdrowia i urody działającym na najwyższej jakości sprzęcie kosmetycznym w Sosnowcu.

Naszym klientom oferujemy zabiegi wykonywane na amerykańskich urządzeniach firmy Coherent, tj. BBL, Redustim czy Lipocryo. Do dyspozycji Klientów oddajemy najlepszy na rynku sprzęt pozwalający nie tylko dogłębnie odnowić jakość i wygląd skóry, odmłodzić poszczególne partie ciała bez użycia skalpela, a także otrzymać smukłą sylwetkę. Nasza kadra posiada szczegółową wiedzę zarówno z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, jak i najnowszych technologii laserowych stosowanych w salonach urody. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Poznaj nasz zespół

Trafiłam przez przypadek, zostanę na długo! Profesjonalizm w każdym calu, miła i kompetentna obsługa sprawia, że to miejsce jest wyjątkowe. Z całego serca polecam.

Sonia z Facebooka

Każdej pani polecam z całego serca, obsługa fenomenalna, profesjonalna i szczera, zabiegi dobrane do potrzeb i dające efekty. Na pewno skorzystam nie raz

Marta z Facebooka

Polecam gorąco każdej Osobie z problemami z cerą (i nie tylko) . Pani Kasia jest miła, sympatyczna osoba, która posiada dużą wiedzę i potrafi dobrać odpowiedni zabieg. Na pewno skorzystam ponownie. Pozdrawiam

Ania z Facebooka
Więcej opinii w serwisie moment.pl

SPA , które sami chcielibyśmy odwiedzić

Zakładając HaRo Laser Spa chcieliśmy stworzyć miejsce oferujące najnowsze i najbardziej skuteczne zabiegi kosmetyczne, realizowane w estetycznym otoczeniu i przyjaznej atmosferze.
Sprzęt

Inwestujemy w najnowsze i najlepsze urządzenia do profesjonalnej kosmetyki. W naszym zakładzie posiadamy LightSheer, Laser BBL czy LipoCryo. Niezwykłą staranność przykładamy do utrzymania ich w poprawnej kondycji technicznej.

Profesjonalizm

Profesjonalizm jest dla nas dewizą, której podporządkowaliśmy działanie naszego SPA. Cały czas rozwijamy i poszerzamy kwalifikacje naszego zespołu kosmetologów, dbamy o jak najlepsze relacje z klientami, dążymy do tego aby każda wizyta w HaRo Laser Spa dostarczała pozytywnych wrażeń.

Konsultacje z specjalistami

Jako jeden z niewielu salonów kosmetycznych w Polsce organizujemy konsultacje z najlepszymi polskimi specjalistami w dziedzinie chirurgii kosmetycznej, makijażu permanentnym.

Komfort

Chcemy aby nasze klientki mogły oderwać myśli od problemów. Jesteśmy dla Was, nasze zabiegi pielęgnacyjne również. Oferujemy pełen komfort i dobre samopoczucie z chwilą gdy przekraczacie próg HaRo Laser Spa.

Poznaj nasz salon