Zespół

Haro Laser SPA / O nas / Zespół

Zespół HaRo Laser SPA

Osoby tworzące HaRo są naszym najcenniejszym zasobem. Z dumą przedstawiamy naszych kosmetologów.

Aleksandra Brewka

Kosmetolog

Mgr kosmetologii Aleksandra Brewka kosmetolog z zawodu, a przede wszystkim z pasji. Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny na kierunku Kosmetologii na Wydziale Farmacji. Doskonaliła swoje umiejętności z zakresu specjalistycznych zabiegów igłowych i laserowych. Jest ekspertem od „trudnych” przypadków w depilacji laserowej. Ola posiada rozległą wiedzę kosmetologiczną. Cechuje ją eksperckie wykonanie zabiegów, w szczególności z zakresu iniekcji kwasu hialuronowego, mezoterapii igłowej i karboksyterapii. Skutecznie potrafi zliftingować skórę, zlikwidować cellulit oraz usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej. Ola przekłada swoją profesjonalną wiedzę teoretyczną na praktyczne jej zastosowanie w codziennej pracy. Jest niezwykle dokładna, a szeroki wachlarz wiedzy pozwala na rozwiązanie najbardziej skomplikowanych problemów z zakresu kosmetologii.

Mgr Katarzyna Występek

Kosmetolog

Jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wykształcenie kierunkowe uzupełnia na licznych kursach oraz studiach podyplomowych z zakresu kosmetologii w medycynie estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Katarzyna specjalizuje się w zabiegach laserowego usuwania przebarwień, fotoodmładzania, redukcji trądziku różowatego, a także w zabiegach wyszczuplających i modelujących sylwetkę. W Haro Laser Spa Kasia zajmuje się zabiegami kosmetycznymi z zakresu anti-aging z wykorzystaniem mezoterapii mikroigłowej, medycznych peelingów chemicznych oraz pełnym zakresem klasycznej kosmetyki pielęgnacyjnej. Kasię cechuje profesjonalizm, dokładność, rozległy zakres wiedzy oraz eksperckie wykonanie zabiegów. W swojej pracy preferuje zabiegi biostymulujące, pozwalające w sposób naturalny osiągnąć spektakularne efekty. Do pracy podchodzi z pasją i pełnym zaangażowaniem, a Klienci doceniając jej indywidualne podejście– wiążą się z nią na długie lata.

Karolina Pinocy

Lekarz stomatolog, specjalista z zakresu medycyny estetycznej

Doktor nauk medycznych Karolina Wiatrak jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej, posiada także Licencjat z zakresu Kosmetologii. Pani doktor Karolina Wiatrak jest asystentem na oddziale chirurgii stomatologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, prowadzi zajęcia ze studentami w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny. Na co dzień pracuje również w prywatnym gabinecie stomatologicznym w Katowicach. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy medycznej Pani doktor wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej zgodnie z najwyższymi standardami, dbając o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. W HaRo Laser Spa zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest odpowiednia wiedza medyczna w trakcie wykonywania zabiegów medycyny anti-aging.