Zespół

Haro Laser SPA / O nas / Zespół

Zespół HaRo Laser SPA

Osoby tworzące HaRo są naszym najcenniejszym zasobem. Z dumą przedstawiamy naszych kosmetologów.

Mgr Aleksandra Brewka

Kosmetolog | Manager Salonu

Mgr kosmetologii Aleksandra Brewka kosmetolog z zawodu, a przede wszystkim z pasji. Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny na kierunku Kosmetologii na Wydziale Farmacji. Doskonaliła swoje umiejętności z zakresu specjalistycznych zabiegów igłowych i laserowych. Jest ekspertem od „trudnych” przypadków w depilacji laserowej. Ola posiada rozległą wiedzę kosmetologiczną. Cechuje ją eksperckie wykonanie zabiegów, w szczególności z zakresu iniekcji kwasu hialuronowego, mezoterapii igłowej i karboksyterapii. Skutecznie potrafi zliftingować skórę, zlikwidować cellulit oraz usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej. Ola przekłada swoją profesjonalną wiedzę teoretyczną na praktyczne jej zastosowanie w codziennej pracy. Jest niezwykle dokładna, a szeroki wachlarz wiedzy pozwala na rozwiązanie najbardziej skomplikowanych problemów z zakresu kosmetologii.

Mgr Katarzyna Występek

Kosmetolog

Jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wykształcenie kierunkowe uzupełnia na licznych kursach oraz studiach podyplomowych z zakresu kosmetologii w medycynie estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Katarzyna specjalizuje się w zabiegach laserowego usuwania przebarwień, fotoodmładzania, redukcji trądziku różowatego, a także w zabiegach wyszczuplających i modelujących sylwetkę. W Haro Laser Spa Kasia zajmuje się zabiegami kosmetycznymi z zakresu anti-aging z wykorzystaniem mezoterapii mikroigłowej, medycznych peelingów chemicznych oraz pełnym zakresem klasycznej kosmetyki pielęgnacyjnej. Kasię cechuje profesjonalizm, dokładność, rozległy zakres wiedzy oraz eksperckie wykonanie zabiegów. W swojej pracy preferuje zabiegi biostymulujące, pozwalające w sposób naturalny osiągnąć spektakularne efekty. Do pracy podchodzi z pasją i pełnym zaangażowaniem, a Klienci doceniając jej indywidualne podejście– wiążą się z nią na długie lata.

Kosmetolog Dominika Michalik

Mgr Dominika Michalik

Kosmetolog

Przygodę z zawodem rozpoczęła będąc jeszcze w liceum, wykonując podstawowe zabiegi kosmetologiczne. Swoją pasję pielęgnowała jeżdżąc na szkolenia, a finalnie podejmując studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Kosmetologii na Wydziale Farmacji. Obok wiedzy teoretycznej zdobywanej podczas studiów, nabierała doświadczenia praktycznego podczas pracy w salonach kosmetycznych. Dominika specjalizuje się w pielęgnacji twarzy, począwszy od podstawowych zabiegów tj. peeling kawitacyjny, aż po wysoce inwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Pasjonuje się również specjalistycznymi zabiegami z zakresu podologi - m.in. zakładaniem klamer na wrastające paznokcie, czy usuwaniem odcisków skalpelem. Dominika jest najwyższej klasy profesjonalistką, która zawsze dokłada starań, aby wykonywane przez nią zabiegi były na najwyższym poziomie.

Dr Karolina Pinocy

Lekarz stomatolog, specjalista z zakresu medycyny estetycznej

Doktor nauk medycznych Karolina Wiatrak jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej, posiada także Licencjat z zakresu Kosmetologii. Pani doktor Karolina Wiatrak jest asystentem na oddziale chirurgii stomatologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, prowadzi zajęcia ze studentami w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny. Na co dzień pracuje również w prywatnym gabinecie stomatologicznym w Katowicach. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy medycznej Pani doktor wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej zgodnie z najwyższymi standardami, dbając o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. W HaRo Laser Spa zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest odpowiednia wiedza medyczna w trakcie wykonywania zabiegów medycyny anti-aging.