Depilacja laserowa bikini

Haro Laser SPA / Blog  / Depilacja laserowa bikini
Depilacja laserowa bikini

Depilacja laserowa bikini

Okres zwiększonego nasłonecznienia jakim jest okres wiosenny to moment, w którym musimy w większości przypadków zakończyć zabiegi depilacji laserowej. W większości, ponieważ są takie obszary ciała, które w miesiącach marzec-kwiecień-maj, a nawet czerwiec możemy poddawać depilacji. Takim obszarem jest bikini, które w normalnych codziennych sytuacjach na wiosnę nie jest eksponowane na działanie promieni słonecznych, dlatego możemy śmiało kontynuować, a nawet rozpocząć depilację laserową tego obszaru.

———————
Więcej o zabiegu depilacji laserowej bikini oraz cennik
❤❤❤ Depilacja laserowa bikini ❤❤❤
Zapraszamy na zabiegi depilacji laserowej bikini
❤❤❤ KONTAKT ❤❤❤
———————

Depilacja laserowa bikini – czy warto?

Depilacja laserowa bikini, podobnie jak łydek i pach, to jeden z tych zabiegów, które nazywamy zabiegami zmieniającymi życie. Klientki, które już poddały się tej procedurze, jako zaletę wymieniają przede wszystkim dwie rzeczy:

  • wygoda – nie trzeba pamiętać, o regularnej depilacji, zwłaszcza w okresie letnim;
  • brak podrażnień – brak konieczności depilacji tego wrażliwego obszaru powoduje, że nie pojawiają się podrażnienia powodowane kąpielą w morzu, a nawet podczas codziennego noszenia bielizny, której brzegi mogą powodować powstawanie nieprzyjemnych podrażnień.

Dodatkowo do tych zalet można by jeszcze dodać względy estetyczne. Poddana depilacji skóra jest gładka i bez nieestetycznych krostek pojawiających się po tradycyjnej depilacji maszynką lub woskiem. Cienka, a zarazem wrażliwa skóra w okolicy wzgórka łonowego oraz pachwin jest narażona na liczne podrażnienia. Można tego uniknąć poddając się trwałej depilacji laserowej Light Sheer Duet. Włosy w okolicy bikini to włosy ciemne oraz grube z natury, dlatego jako takie idealnie nadają się do depilacji laserowej. Ciemne włosy na tle jasnej skóry to gwarancja wysokiej skuteczności epilacji.

Depilacja laserowa bikini

Depilacja laserem, woskiem, czy maszynką?

Każda metoda depilacji posiada swoich zwolenników i przeciwników. Zapewne zalety, jak i wady każdej metody można by długo wymieniać, ale tylko jedna z z nich gwarantuje trwałe i piękne efekty, czyli gładką skórę bez podrażnień i bez konieczności nieustannego poddawania się kolejnym zabiegom depilacji. Tym zabiegiem jest depilacja laserowa. Już kilka sesji pozwala się cieszyć skórą bez zbędnego owłosienia i bez nieestetycznych i bolesnych podrażnień.

Rodzaje depilacji laserowej bikini

Wyróżniamy trzy typy depilacji bikini, a o jej rodzaju decyduje klient w momencie zamawiania usługi. Każda z nich jest wykonywana przez wykwalifikowany personel posiadający wieloletnie doświadczenie w depilacji, który cechuje się wysoką kulturą oraz profesjonalnym podejściem do wykonywanych zabiegów. Co warto nadmienić depilacji bikini mogą poddawać się panie, jak i panowie – o tym, jak wygląda zabieg męskiej depilacji strefy intymnej pisaliśmy już wcześniej.
Rodzaje depilacji laserowej bikini:

  • bikini francuskie (inaczej zwane klasycznym lub płytkim) – depilacji poddaje się najmniejszy obszar, a mianowicie pachwiny oraz boczne okolice wzgórka łonowego. Depilacja francuska to dobry wybór na początek. Obszar poddany depilacji jest niewielki, co wiąże się z niewielkim dyskomfortem w trakcie zabiegu, ale jednocześnie uzyskujemy już komfort na basenie, czy na plaży. Po wykonaniu wskazanej liczby zabiegów tym rodzaju depilacji nie powinno być żadnych włosów w okolicy linii klasycznych majtek bikini;
  • bikini brazylijskie – depilacji poddaje się większy obszar skóry niż w przypadku bikini francuskiego, czyli usuwamy owłosienie z pachwin, wzgórka łonowego (pozostawiamy niewielki pasek według życzeń klientki) oraz ze szpary pośladkowej. Po zakończeniu depilacji brazylijskiej uzyskujemy gładką skórę i brak włosów łonowych nawet w przypadku głęboko wyciętych majtek od bikini;
  • bikini hollywoodzkie (inaczej bikini głębokie) – ostatni rodzaj depilacji laserowej obejmujący cały obszar wzgórka łonowego, pachwiny oraz linię stringów. Ten rodzaj depilacji pozwala się cieszyć skórą całkowicie pozbawioną owłosienia.

Jeśli czujesz się przekonana/y do wykonania depilacji laserowej bikini, to zapraszamy do kontaktu z naszym salonem. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, znajdziemy dogodny termin, a także rozwiejemy wszystkie wątpliwości odnośnie zabiegu.