Efekty odchudzania z LipoCryo

Haro Laser SPA / Blog  / Efekty odchudzania z LipoCryo

Efekty odchudzania z LipoCryo

W organizmie znajdują się miejsca, gdzie gromadzi się tkanka tłuszczowa. Odchudzanie oponki, bioder, ud, łydek, brzucha wymaga wiele wysiłku. Często, pomimo ćwiczeń, nadal trudno o zrzucenie brzydkiego tłuszczu.

Czym kriolipoliza medyczna LipoCryo różni się od innych zabiegów wyszczuplających? Efektami!
Unikalna technologia zastosowana w urządzeniu LipoCryo pozwala już po jednym zabiegu zredukować tkankę tłuszczową nawet o 25-45% grubości! Nie trzeba kupować całej serii drogich zabiegów. Efekt uzyskuje się już po pierwszej wizycie.

Dodatkowym zaletą LipoCryo jest znaczna redukcja cellulitu oraz wiotkości skóry, z którą często spotykamy się np. u kobiet po ciąży.

Czy zabieg LipoCryo jest bezpieczny?

Naprawdę skuteczne metody redukcji tkanki tłuszczowej, np. medyczna liposukcja, niosą za sobą duże ryzyko powikłań. LipoCryo, ze względu na zastosowanie specjalnej technologii podwójnej kontroli nad temperaturą oddziałującą na skórę, naczynia krwionośne i nerwy, jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjnym i bezpiecznym! Umożliwia uzyskanie efektów porównywalnych z poważnymi ingerencjami w ciało, bez ryzyka wystąpienia wielu poważnych działań niepożądanych.

Ile zabiegów trzeba wykonać?

Już jeden zabieg z LipoCryo pozwala usunąć nawet 25-45% tkanki tłuszczowej! Zabieg oczywiście można powtórzyć, jednak nie jest to konieczne. Wszystko zależy od tego, z jak dużym nadmiarem tkanki tłuszczowej mamy do czynienia. Na ostateczny efekt musimy poczekać ok. 6 tygodni, dlatego zabiegi można wykonać ponownie dopiero po upływie 45 dni.

Czy zabieg LipoCryo jest bolesny?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny! Może być odczuwalne lekkie napięcie skóry (związane z zastosowaniem próżni) i chłód – głównie na początku sesji zabiegowej.

Jak wygląda skóra po zabiegu?

W związku z tym, że LipoCryo jest zabiegiem nieinwazyjnym, już po kilku minutach możesz wrócić do codziennej aktywności. Do dwóch godzin po zabiegu możesz odczuwać delikatne odrętwienie, zaczerwienienie i opuchnięcie skóry. Są to najzupełniej normalne reakcje, które świadczą o prawidłowym przebiegu zabiegu. W nielicznych przypadkach może dojść do powstania lekkiego siniaka i utrzymuje się kilka dni dyskomfortu, podobnego do stanu po zwiększonej aktywności fizycznej ( zakwasy ). W końcu niszczymy dużą część Twojej tkanki tłuszczowej! Nieprzyjemne reakcje szybko ustępują, a Ty możesz się cieszyć świetnymi efektami!