Efekty przed i po serii zabiegów endermologii LPG

Haro Laser SPA / Blog  / Efekty przed i po serii zabiegów endermologii LPG
Endermologia efekty przed i po

Efekty przed i po serii zabiegów endermologii LPG

Endermologia to zabieg, który wprowadziłyśmy do oferty na wiosnę tego roku. Zabieg cieszy się dużym zainteresowaniem, a jesienno-zimowa aura to dobry moment na zabiegi relaksująco-rewitalizujące. Za zgodą Klientki chciałyśmy się z Wami podzielić efektami serii zabiegów Endermologie LPG wykonanych w naszym gabinecie kosmetycznym.

Co to jest endermologia?

Czym jest endermologia i na jakie partie ciała można ją stosować, a przede wszystkim na jakie problemy w obrębie skóry ciała i twarzy możemy ją zastosować, dowiecie się tutaj –> Endermologia, ale w wielkim skrócie endermologia to idealny zabieg, jeśli borykacie się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem, czy wiotkością skóry – a także wszystkim na raz. Seria zabiegów uelastyczni skórę, wyrówna jej powierzchnię, widocznie zredukuje cellulit oraz poprzez stymulację fibroblastów doprowadzi do produkcji nowego kolagenu.

Efekty po serii zabiegów endermologii LPG

Jak zobaczycie na zdjęciach, Klientka to osoba szczupła, której celem było ujędrnienie i uelastycznienie skóry oraz poprawa jej wyglądu poprzez optyczne wygładzenie. Wykonano serię 10 zabiegów, a zaraz przed pierwszym i ostatnim zdjęcia dla porównania efektów. Wiemy, że zmiana w obwodach ciała jest niewielka, ale widoczna, ale nawet na zdjęciach widać różnicę w jakości skóry, a musicie uwierzyć nam na słowo, że na żywo zdecydowanie lepiej widać poprawę jej wyglądu.
Klientka dobrze wspomina zabiegi i zgodnie z jej słowami były one dla niej relaksujące.

👉 Więcej o zabiegu oraz cennik – Zabieg Endermologie LPG👈
a zapisy i informacje 👇
📞 570075355
lub
online: https://www.moment.pl/haro-laser-spa