Fototerapia laser BBL

Haro Laser SPA / Fototerapia laser BBL

Fototerapia - FOREVER YOUNG Broad Band Light

Laser Forever Young BBL™ to najnowsza i najbardziej zaawansowana technologia lecząca dolegliwości skóry spowodowane starzeniem się skóry, aktywnym stylem życia i nadmierną ekspozycją na słońce. Fotoodmładzanie BBL™ dostosowane jest do indywidualnych potrzeb klienta, typu i stanu skóry oraz pożądanych efektów.
W wyniku zabiegu skóra staje się gładsza i zyskuje bardziej młodzieńczy wygląd, odzyskuje jednolity koloryt, zwiększa się napięcie, a pory zwężają. Laser Forever Young BBL™ wykorzystywany jest również w leczeniu trądziku młodzieńczego i różowatego.
Regularne stosowanie zabiegów odmładzających laserem Forever Young BBL™ opóźnia proces starzenia się skóry. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Stanforda w Stanach Zjednoczonych dowodzą, że terapia Forever Young BBL™ może przywrócić ekspresję genu starej ludzkiej skóry do stanu, w którym przypomina dużo młodszą.
W HaRoLaser SPA proponujemy Państwu zabiegi na wszystkie partie ciała. Najbardziej jednak na te, które są w większym stopniu narażone na szkodliwe oddziaływanie promieni słonecznych, czyli twarz, szyję, dekolt czy grzbiety rąk.

Wyniki badań nad Laserem BBL™ pokazują, że:

Ponad 1 000 ekspresji genów zostało „odmłodzonych”, aby wyglądać jak młodsza skóra. Skutkiem tego była zmniejszona elastoza i równiejsza dystrybucja kolagenu, prowadzące do redukcji drobnych zmarszczek i poprawy pigmentacji skóry.

Zabiegi fototerapii laserowej skóry (odmładzanie skóry, usuwanie przebarwień oraz laserowe zamykanie naczynek) polecamy klientom z Sosnowca, Mysłowic, Jaworzna, Dąbrowy Górniczej oraz Katowic. Nasz gabinet medycyny estetycznej znajduje się w dogodnej lokalizacji, blisko głównego ciągu komunikacyjnej pomiędzy największymi miastami na Śląsku. Bezpośrednio przed salonem znajdą Państwo miejsca postojowe.

Laser BBL laserowe fotoodmładzanie skóry
Laser BBL na przebarwienia posłoneczne

Dla kogo przeznaczony jest zabieg Laserem BBL?

Laser Forever Young BBL™ jest niezwykle skutecznym urządzeniem stosowanym w terapii odmładzania skóry. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.
Zastosowanie lasera BBL™ :

 • genetyczne odmładzanie skóry;
 • usuwanie przebarwień (melasma, plamy soczewicowate, starcze, uszkodzenia skóry spowodowane ekspozycją na promienie słoneczne);
 • usuwanie piegów;
 • leczenie trądziku zwykłego oraz różowatego;
 • leczenie blizn powstałych po trądziku;
 • usuwanie ciemnych „plamek wieku”;
 • leczenie pękniętych naczyń włosowatych;
 • głębokie wygładzanie skóry;
 • wyrównanie kolorytu skóry;
 • usuwanie znamion naczyniowych;

Jak wygląda zabieg?

Energia świetlna wytwarzana przez BBL™ delikatnie rozgrzewa górne warstwy skóry. Ciepło zaabsorbowane przez okolice poddawane zabiegowi stymuluje komórki skóry do regeneracji nowego kolagenu. Ten proces przywraca skórze piękno, wyrównując naturalny koloryt i nadaje jej gładkość, promienność i młodszy wygląd.

Dodatkowo energia fototermiczna eliminuje drobne naczynka powodujące zaczerwienienia i redukuje zbędną melaninę, przyczyniającą się do powstawania zmian pigmentacyjnych i przebarwień.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do zabiegu fototerapi są:

 • Ciąża i karmienie piersią.
 • Czynne choroby nowotworowe.
 • Infekcje i choroby skóry w miejscu zabiegu.
 • Skłonność do blizn koloidowych (bliznowców).
 • Zaburzenia i choroby układu immunologicznego, AIDS.
 • Ważne schorzenia (cukrzyca, epilepsja, choroby serca).
 • Stosowanie izotretynoidów w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.
 • Stosowanie leków przeciwzakrzepowych.
 • Nadmiernie sucha skóra.
 • Opalenizna, samoopalacz.
 • Przebyte w ciągu ostatnich 4 tygodni zabiegi z użyciem lasera, ipl lub pilingów chemicznych.

Wskazania po zabiegu

Przez kilka godzin bezpośrednio po zabiegu skóra może wydawać się zarumieniona. W wyniku przeprowadzenia terapii usuwającej zmiany pigmentacyjne może pojawić się ciemniejszy kolor obszaru poddawanego zabiegowi. Ciemniejszy kolor stopniowo będzie się rozjaśniał i delikatnie złuszczał w późniejszym stadium.
Takie tymczasowe efekty mogą być pokryte makijażem. W ciągu 10-14 dni zmiany zbledną. W ciągu kilku tygodni skóra będzie jaśniejsza, przejrzysta i bardziej młodzieńcza. Skóra może być dalej udoskonalana podczas kolejnych sesji BBL™ .
Po zabiegu skóra jest wrażliwa na światło ultrafioletowe, dlatego należy ją chronić przed promieniami słonecznymi. Zalecane jest stosowanie kremów z wysokim filtrem UV podczas wychodzenia na zewnątrz.
Zabiegi BBL™ są terapiami nieinwazyjnymi i nie wymagają rekonwalescencji. W większości przypadków można nałożyć makijaż i wrócić do codziennych czynności.

Efekty

Niezwykłe, rewolucyjne, niezrównane – tak można opisać udoskonalenia, jakie przeszła skóra w wyniku działania terapii laserem Forever Young BBL. Zabiegi pomagają zmniejszyć widoczność zmarszczek i udoskonalić wygląd skóry pod względem elastyczności, jędrności, nawilżenia i koloru, odkrywając prawdziwie zdrowo wyglądającą cerę.

Rezultaty, jakie uzyskujemy po zabiegu laserem BBL, czyli m.in. redukcja przebarwień oraz drobnych naczynek, wyrównanie kolorytu skóry, redukcja blizn i inne, są indywidualne i zależą od kondycji skóry, wieku oraz rodzaju problemów skórnych. W niektórych przypadkach zaleca się powtórzenie zabiegu, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt.

Cennik fototerapii Laserem BBL

HaRo Laser SPA Sosnowiec

FOREVER YOUNG - ODMŁADZANIE SKÓRY

1 zabieg
Twarz
1399 PLN

Pakiet 3 zabiegów - zniżka 10%

Twarz + szyja + dekolt
1799 PLN

3 obszary

USUWANIE PRZEBARWIEŃ | Usuwanie teleangiektazji

1 zabieg
Twarz
749 PLN
szyja
399 PLN
dekolt
399 PLN
Twarz + Szyja + Dekolt (3 obszary)
1499 PLN

3 obszary

grzbiety rąk
399 PLN
przedramiona
399 PLN
ramiona
499 PLN
grzbiety rąk + ramiona
849 PLN

LASEROWE USUWANIE NACZYNEK

1 zabieg
pojedyncze naczynko do 3 cm
199 PLN
nos
299 PLN
broda
299 PLN
czoło
349 PLN
policzki
399 PLN
szyja
299 PLN
dekolt
349 PLN
cała twarz
749 PLN

LECZENIE TRĄDZIKU

1 zabieg
leczenie trądziku rosacea
749 PLN