Najlepsze zabiegi na cellulit

Haro Laser SPA / Blog  / Najlepsze zabiegi na cellulit
Najlepsze zabiegi na cellulit

Najlepsze zabiegi na cellulit

Cellulit, czyli nielubiana przez nikogo „skórka pomarańczowa”, spędza sen z powiek wielu kobietom. Nieprawdą jest stwierdzenie, że cellulit dotyka tylko kobiet z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Nawet szczupłe osoby o nienagannej sylwetce cierpią na tą przypadłość. Faktem jednak jest to, iż cellulit to niedogodność, która spotyka najczęściej kobiety. W naszym wpisie postaramy się przybliżyć Wam, czym jest cellulit, jak powstaje skórka pomarańczowa, a także przedstawimy remedium, a nawet kilka, czyli opiszemy najlepsze zabiegi na cellulit w HaRo Laser SPA.

———————
Zapraszamy na bezpłatne konsultacje i zabiegi na cellulit
❤❤❤ KONTAKT ❤❤❤
———————

Cellulit – samo zło

Powstawanie cellulitu jest ściśle związane z kilkoma czynnikami. Wśród najważniejszych będą żeńskie hormony płciowe (estrogen), styl życia i odżywiania oraz aktywność fizyczna lub jej brak. Cellulit może pojawić się już w okresie dojrzewania, a jego wystąpienie to sygnał, że prawdopodobnie czeka nas walka z nim przez całe życie. Wraz z wiekiem skórka pomarańczowa może być coraz bardziej widoczna. Skóra wiotczeje, traci swoją jędrność i sprężystość, a pofalowania i grudki w podskórnej tkance tłuszczowej uwidaczniaj się jeszcze bardziej. Do tego dochodzą problemy z krążeniem krwi i limfy pod skórą, które również potęgują pojawienie się nieestetycznych dziurek. Jeśli naszym problemem są nadmiarowe kilogramy, to w trakcie zrzucania ich musimy pamiętać o stopniowym zmniejszaniu masy ciała, co przełoży się na prawidłowe spalanie zalegającego pod skórą tłuszczu. Im wolniej ten proces będzie zachodził, tym lepiej skóra przygotuje się do całego spalania tkanki tłuszczowej. Zbyt gwałtowne chudnięcie pod żadnym względem nie jest dla organizmu dobre.

Rodzaje cellulitu

Cellulit niejedno ma imię i zanim rozpoczniemy poszukiwania najskuteczniejszych zabiegów i kosmetyków warto wiedzieć, z jakim przeciwnikiem mamy do czynienia. Jeśli pod naszą skórą gromadzi się nadmierna ilość wody, to mówimy o cellulicie wodnym. Jest on charakterystyczny dla szczupłych osób, które prowadzą siedzący lub stojący tryb życia. Brak prawidłowego mikrokrążenia powoduje zatrzymanie wody w organizmie, czego efektem będą nieestetyczne pofalowania skóry.
Innym typem cellulitu będzie cellulit tłuszczowy, które dotyka zazwyczaj osób z nadmiarową tkanką tłuszczową. W tym przypadku pofalowanie skóry będzie efektem nierównomiernego rozłożenia tej tkanki głęboko pod skórą. Często po uciśnięciu skóry pojawia się ból, skóra jest twarda i zbita, a ten rodzaj cellulitu znajdziemy na udach, pośladkach, brzuchu oraz na ramionach.
Spotykamy również sytuacje, w których występuje połączenie obydwu rodzajów cellulitu – wodny oraz tłuszczowy. Rozrastające się nierównomiernie adipocyty uciskają na znajdujące się obok komórki oraz naczynia krwionośne uniemożliwiając odprowadzenie wody, limfy oraz toksyn. W takiej sytuacja dochodzi do zatrzymania i gromadzenia się wody, która będzie objawiać się pofalowaniem skóry.
Jakby problemów z cellulitem było mało, to może on znajdować się w różnych fazach zaawansowania:

  • Faza 1 to stan, kiedy gołym okiem na udach, pośladkach, brzuchu nie widać żadnych wgłębień ani pofalowania. Są one widoczne dopiero przy mocnym ściśnięciu skóry.
  • Faza 2 – podskórne grudki są ledwie widoczne pod skórą, ale w momencie napięcia mięśni uwidaczniają się.
  • Faza 3 – faktura skóry staje się nieregularna i zagłębienia są widoczne gołym okiem.
  • Faza 4 – najcięższa postać cellulitu – widoczne gołym okiem pofalowania oraz grudki to nie jedyna oznaka cellulitu. W tej fazie przy dotknięciu skóry pojawia się również ból.

Najlepsze zabiegi na cellulit

Najlepsze zabiegi na cellulit

Zabiegi, które wykonujemy w naszym salonie kosmetycznym, w większości nie są skierowane tylko na cellulit. Ich niewątpliwą zaletą jest wszechstronne działanie na skórę, a efektem będzie ogólna poprawa jej jakości i wyglądu zewnętrznego. W zestawieniu przedstawimy je w kolejności, od zabiegów o szerokim spektrum działania, które jednocześnie wspomogą walkę z cellulitem, aż po prawdziwe gwiazdy w zwalczaniu cellulitu, w tym jego najcięższych faz.

Masaże wspomagające walkę z cellulitem

Masaż, a zwłaszcza intensywny masaż drenująco-ujędrniający, to zabieg, który pięknie rozprawi się z nagromadzoną pod skórą wodą, limfą oraz toksynami. Zbawienny wpływ masażu odczujecie już natychmiast. Efekt lekkich nóg, z których dosłownie został zdjęty ciężar, z pewnością wpłynie pozytywnie również na Wasze ogólne samopoczucie.
Dobrym typem masażu jest również masaż bańką chińską. Intensywny, ale niesamowicie skutecznie poprawiający mikrokrążenie pod skórą. Masaże, aby przyniosły pozytywny i trwały skutek należy wykonywać seriami. Dodatkową zaletą jest uczucie relaksu i ukojenia po wykonanym zabiegu.

Endermologia LPG do walki z cellulitem

Masaż przy pomocy urządzenia Endermologie LPG to zupełnie nowe podejście w walce z cellulitem oraz obrzękami. Endermologia to zaawansowana forma masażu manualnego. Tak w kilku słowach można porównać jej działanie do tradycyjnych masaży. Niestety tych kilka słów nie odda w pełni efektów, jakich możecie się spodziewać po pełnej serii zabiegów. Wyrównanie struktury skóry, jej miękkość oraz gładkość zawdzięczamy połączeniu w głowicy masujących ruchów rolek, mechanicznej klapki oraz zasysania. Wszystko razem ma wielowymiarowo stymulować tkankę tłuszczową do redukcji, oddziaływać na komórki skóry celem pobudzenia fibroblastów, a także działać drenująco na zatrzymane pod skórą płyny powodujące obrzęki. Endermologię można wykonywać na wybrane partie ciała, a jej intensywność poprzez zastosowanie nowoczesnej technologii jest automatycznie dostosowywana do stanu skóry pacjenta.

EMS/Beauty Slim – elektrostymulacja mięśni

W przypadku posiadania, czy to łagodnej, czy nawet już bardziej zaawansowanej formy cellulitu, jedno zalecenie pojawia się za każdym razem. Aktywność fizyczna w różnej formie i różnej intensywności to dobry krok w stronę pozbycia się niechcianej skórki pomarańczowej. Aby rozbić najbardziej twarde złogi, a także, aby mechanicznie przepchnąć płyny ustrojowe pod skórą i odprowadzić je do układu limfatycznego, warto zainwestować swój czas i siły w sport. Tym, którzy potrzebują wsparcia, proponujemy zabiegi EMSculpt, czyli elektromechaniczną stymulację mięśni. W trakcie sesji maszyna zapięta na konkretnej partii ciała wykonuje skurcze mięśni stymulując jednocześnie tkankę tłuszczową do rozpadu i wydalenia. Konsekwencją takiego działania jest zmniejszenie obrzęków, a także poprawa ukrwienia skóry. EMSculpt najlepiej łączyć z innymi zabiegami kosmetologicznymi tj. Endermologia LPG, redustim lub Cooltech.

———————
Więcej o EMSculpt/Beauty Slim i cennik zabiegów
❤❤❤ Elektrostymulacja mięśni EMSculpt ❤❤❤
———————

Najlepsze zabiegi na cellulit

Karboksyterapia do walki z cellulitem

Carboxytherapy (karboksyterapia) posiada udowodnione działanie na cellulit, a jej skuteczność oscyluje na poziomie 89%. Jest zabiegiem skoncentrowanym na problematycznym obszarze i jednocześnie dającym spektakularne efekty. Wprowadzony po skórę gaz doprowadza do rozpuszczenia i metabolizowania tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym zwiększeniu przepływu tlenu, krwi i składników odżywczych w obszary poddane iniekcji dwutlenku węgla. Poprawa ukrwienia doprowadza do, nie tylko redukcji tkanki tłuszczowej, ale również do poprawy wyglądu skóry. Zabieg najlepiej wykonać w serii, ale już po drugim, trzecim zabiegu (uzależnione od stanu początkowego skóry) widać pierwsze efekty cudownego działania medycznego dwutlenku węgla.

Fala uderzeniowa STORZ remedium na oporny cellulit

Nasza nowość, a jednocześnie urządzenie, o którym już teraz możemy powiedzieć, że zrewolucjonizuje proces walki z niechcianą skórką pomarańczową. Fali uderzeniowej STORZ nie oprze się nawet najbardziej twardy, zbity i włóknisty cellulit. Dodatkowo fala dźwiękowa STORZ Medical aktywuje powstawanie nowego kolagenu poprawiając tym samym zewnętrzny wygląd samej skóry. Falę Storz możemy stosować na uda, brzuch, pośladki, a nawet ramiona, czyli wszędzie tam, gdzie pojawia się cellulit, a zabiegi nie są inwazyjne i nie wymagają rekonwalescencji. Aby zobaczyć trwałe rezultaty potrzeba serii zabiegów (6-12 zabiegów). Ich ilość jest uzależniona od stanu wyjściowego skóry i rozległości problemu.

———————
Więcej o fali uderzeniowej STORZ MEDICAL oraz cennik zabiegów
❤❤❤ Fala uderzeniowa STORZ ❤❤❤
———————

Naszym celem, który przyświeca nam od początku istnienia HaRo Laser SPA, jest poprawa komfortu życia naszych klientów. Konsekwencją tego jest ciągłe dążenie do oferowania najnowocześniejszych, ale i najefektywniejszych urządzeń zwalczających cellulit. Dlatego cieszymy się, że w naszym salonie kosmetologii estetycznej możemy oferować cały wachlarz zabiegów antycellulitowych, a wśród nich prawdziwe perełki. Chcemy jednocześnie zapewnić, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a zaproponowane zabiegi zawsze dopasowujemy do zaistniałego problemu tak, aby efekt końcowy był satysfakcjonujący. Warto pamiętać również, że u nas oferujemy ZAWSZE bezpłatne i niezobowiązujące konsultacje przed zabiegami.