Nowe urządzenie w HaRo – Bloomea

Haro Laser SPA / Blog  / Nowe urządzenie w HaRo – Bloomea
Modelowanie twarzy Bloomea

Nowe urządzenie w HaRo – Bloomea

Cały czas szukamy dla Was najefektywniejszych zabiegów na twarz oraz ciało i jak tylko znajdziemy urządzenie, które według naszej oceny ma potencjał, to natychmiast musimy go mieć u siebie. Nie inaczej było z Bloomea! Już po pierwszym kontakcie wiedziałyśmy, że to będzie nasza gwiazda. Czym jest Bloomea, jak wygląda zabieg i dlaczego warto skorzystać z możliwości, jakie daje zabieg, opowiemy w dalszej części.

Bloomea – Francuska rewolucja w zabiegach na twarz

Producent urządzenia określa Bloomeę mianem urządzenia do wielowymiarowego modelowania twarzy. W niewielkim wałeczku umieszczonym na rękojeści kryje się niezwykła moc, którą możemy łatwo dopasować do celów zabiegowych. Co niezwykłe w Bloomea to fakt, że zabieg jest głównie dedykowany twarzy, ale zastosowanie najmocniejszych parametrów sprawia, że bez problemów możemy wykonać zabiegi również na dłonie, czy działać na przebarwienia na ciele oraz rozstępy.
Technologia ukryta w zabiegu Bloomea polega na synergicznym działaniu trzech technologii określanych mianem TRIO M.M.L, czyli makroeksfoliacji, mikrowibracji oraz luminoterapii. Działając w jednym czasie uzyskujemy najlepsze rezultaty zabiegowe, a efekty widoczne są zaraz po zabiegu, ale działanie mikrowibracji oraz luminoterapii odczujemy również w kolejnych dniach.

Zabieg Bloomea w HaRo Laser SPA w Sosnowcu

Na szkoleniu obecne były wszystkie dziewczyny, które z uwagą przyglądały się procedurze zabiegowej wykonywanej na modelach. Tym razem mogłyśmy zobaczyć, jak zabieg wykonuje się na kobiecej, ale i męskiej twarzy. Szkoleniowiec objaśniła wszystkie niuanse zabiegu, zdradziła najlepsze techniki pracy z urządzeniem oraz szeroko wprowadziła w świat Bloomea. Po kolei dziewczyny samodzielnie wykonywały fragment zabiegu, a pojawiające się pytania od razu były na bieżąco omawiane tak, aby zabieg nie miał przed nami żadnych tajemnic, a jednocześnie, abyśmy miały pewność, że w trakcie wykonywania go na klientach osiągamy 100% skuteczność.
Zabieg składa się z kilku etapów, a dokładny opis zabiegu można znaleźć na stronie w ofercie poświęconej Bloomei.


Modeling skóry Bloomea
Więcej o zabiegu modelingu twarzy -> BLOOMEA

Z informacji uzyskanych od naszym modeli wiemy, że łuszczenie skóry nie było znaczące i już następnego dnia skóra była gotowa do przyjęcia swojej standardowej pielęgnacji. Sam zabieg określono mianem przyjemnego i relaksującego.

Zabieg Bloomea został stworzony prze francuskich lekarzy chirurgów plastycznych i początkowo wykorzystywany do regeneracji skóry po zabiegach medycyny estetycznej. W miarę rozwoju technologii dodawano kolejne elementy takie jak mikrodrgania oraz terapię światłem podczerwonym, aby uzyskać najlepsze rezultaty i móc działać na skórę kompleksowo. Już teraz możecie przekonać się o mocy modelingu skóry Bloomea i umówić na zabiegi w naszym salonie.