Nowe urządzenie w HaRo Laser SPA – BEAUTY SLIM | EMSculpt

Haro Laser SPA / Blog  / Nowe urządzenie w HaRo Laser SPA – BEAUTY SLIM | EMSculpt
Elektromagnetyczna stymulacja mięśni Beauty Slim Sosnowiec

Nowe urządzenie w HaRo Laser SPA – BEAUTY SLIM | EMSculpt

Nie mogłyśmy się już doczekać na nowe urządzenie i mamy nadzieję, że Wam się ono spodoba. Po szkoleniu już wiemy, że to będzie nasz HIT!! Elektromagnetyczna stymulacja mięśni Beauty Slim, to urządzenie, który pomoże wszystkim tym, którzy poza zgubieniem dodatkowych centymetrów pragną wymodelować, ujędrnić ciało, a także wyrzeźbić mięśnie.

Tym czym jest elektromagnetyczna stymulacja mięśni piszemy na stronie Stymulacja mięśni EMSculpt/Beauty Slim, a najważniejszą informacją jest efektywność programów treningowych. Pojedyncza 30-minutowa sesja to nawet 30 000 brzuszków lub przysiadów. Zabiegi możemy wykonywać na takie partie ciała jak: brzuch, uda, pośladki, klatka piersiowa, czy ramiona, a generowane przez urządzenie skurcze mięśni są mocniejsze i intensywniejsze niż te, które jesteśmy samodzielnie w stanie wytworzyć w organizmie w trakcie ćwiczeń.
Urządzenie korzystając z technologii HIFEM (High- Intensity Focused Electromagnetic Technology) doprowadza do redukcji tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym wzmacnianiu oraz zwiększaniu masy mięśniowej.

Zabiegi elektrostymulacji EMS/Beauty Slim można łączyć z innymi zabiegami odchudzającymi takimi jak Cooltech, Endermologia LPG lub Redustim. Urządzenie Beauty Slim posiada 5 trybów pracy:

  • HIIT, czyli trening interwałowy o wysokiej intensywności, który wykonujemy głównie w celu spalenia tkanki tłuszczowej;
  • SIŁA, czyli trening siłowy, którego celem jest zwiększenie siły bez wzrostu masy mięśniowej;
  • HIPERTROFIA, czyli wzmocnienie mięśni i ich rozbudowa;
  • COMBO 1 – HIIT + HIPERTROFIA, czyli połączenie treningów ukierunkowanych na spalenie tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie mięśni. W trakcie tego programu istnieje możliwość ustawienia jednego z pięciu rodzajów programów różniących się częstotliwością oraz intensywnością powtórzeń;
  • COMBO 2 – HIPERTROFIA i SIŁA, czyli wzrost masy mięśniowej oraz siły samych mięśni. Program ma na celu poprawę kondycji.