Nowe urządzenie w HaRo Laser SPA, czyli Endermologia LPG

Haro Laser SPA / Blog  / Nowe urządzenie w HaRo Laser SPA, czyli Endermologia LPG
Endermologia Sosnowiec

Nowe urządzenie w HaRo Laser SPA, czyli Endermologia LPG

Na początku marca w naszym salonie pojawiło się nowe urządzenie, na które, przyznamy szczerze, czekałyśmy z niecierpliwością. Endermologie® CELLU M6 Alliance, bo tak brzmi nazwa tej maszyny, to doskonałe urządzenie do walki z wieloma problemami skóry całego ciała, a jego zalety trudno w kilku słowach opisać. Zachęcamy do dalszego czytania wpisu, w którym opowiemy o tym, jak wygląda zabieg endermologii, a przede wszystkim zdradzimy, z jakimi problemami pomoże nam walczyć.

———————
Więcej o zabiegu oraz cennik Endermologii LPG
❤❤❤ Endermologia LPG ❤❤❤
a także polecamy naszą stronę z promocjami na zabiegi
❤❤❤ Promocje w HaRo Laser SPA ❤❤❤
———————

Jak wygląda zabieg endermologii LPG?

Zabieg endermologii zaczynamy od przeprowadzenia szczegółowego wywiadu. Jak każdy zabieg, tak również i endermologia ma swoje wskazania, ale i przeciwwskazania. Do najważniejszych będą należeć nowotwory, żylaki, zapalenie żył, przepuklina, uszkodzenia skóry, tłuszczaki, przyjmowanie leków na krzepliwość krwi, a także ciąża i okres karmienia piersią. Aby mieć pewność, że zabieg jest dla naszych klientek bezpieczny, szczegółowo wypytujemy o stan zdrowia, a także opowiadamy o samym zabiegu.
Następnie przechodzimy do ustalenia celu zabiegu, ponieważ cały zabieg jest sterowany komputerowo i na samym początku na dedykowanym tablecie ustawiamy parametry (więcej o możliwościach endermologii niżej) głowicy, która dostosowuje działanie do nich.
Kolejnym krokiem jest ubranie specjalnego kombinezonu tzw. Endermowear, który jest mocno rozciągliwy i elastyczny. Ten strój pozwala zabezpieczyć skórę przed uszkodzeniem, a także pozwala rolce maszyny sunąć bez przeszkód.
Następnie przystępujemy do wykonania masażu. Głowica maszyny jest wyposażona w dwie rolki, a także dodatkowo wytwarza podciśnienie, które podciąga skórę do góry, a rolki ją masują. I właśnie w tym działaniu jest cała magia zawarta w urządzeniu Endermologie® CELLU M6 Alliance – każda z rolek może działać niezależnie, kręcąc się w tą samą lub różne strony, a podciśnienie dostosowuje swoje działanie do zadanych parametrów i indywidualnych odczuć klienta. Wszystko zależy od tego, jakiego rezultatu po zabiegu się spodziewamy.
Ta unikalna, a zarazem mocna stymulacja skóry pozwala nie tylko pozbyć się cellulitu, ale również likwiduje obrzęki nóg, stymuluje układ limfatyczny do usuwania toksyn oraz wysmukla i wyszczupla całe ciało.

Endermologia Sosnowiec

Jakie zabiegi Endermologie® CELLU M6 Alliance wykonujemy?

Endermologia to mechaniczny masaż skóry ciała lub twarzy, ale wykonany z wykorzystaniem podciśnienia, dlatego jego działanie jest zintensyfikowane, a dzięki temu osiągane rezultaty są lepsze niż w przypadku tradycyjnego masażu.
W HaRo Laser SPA wykonujemy zabiegi endermologii, które celują w różne problemy.

Endermologia na twarz

Osobom borykającym się z wiotczeniem skóry, utratą owalu twarzy oraz wszystkim tym, którzy dostrzegają pierwsze oznaki starzenia się skóry twarzy polecamy zabiegi LPG. Endermologia korzystnie wpływa na poprawę konturu twarzy, zwiększenie elastyczność skóry, odmładza ją, co ważne, bez mocnej ingerencji i stosowania wypełniaczy.

Endermologia na ciało

W zależności od kondycji skóry ciała oraz od wybranych przez kosmetologa opcji zabiegowych możliwa jest praca nad wieloma problemami skóry całego ciała. Intensywność pracy głowicy jest również dostosowywana do indywidualnych odczuć klienta. Na ciało proponujemy zabiegi:

  • ujędrnienie skóry ciała, zwłaszcza najwrażliwszych na utratę elastyczności jej części (uda, obszar nad kolanami, ramiona, brzuch). Delikatny masaż aktywuje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, a te działając od wewnątrz przywracają skórze naturalną gęstość;
  • drenaż limfatyczny – odprowadzenie nadmiaru wody zgromadzonej w organizmie, pobudzenie układu limfatycznego i usunięcie nagromadzonych toksyn;
  • likwidacja cellulitu i wyszczuplenie ciała – intensywne działanie głowicy zabiegowej działa jak prawdziwy trening dla skóry i tkanki tłuszczowej ciała. Takie działanie ma na celu uelastycznienie i zniwelowanie zwłóknienia, rozbicie złogów tłuszczu oraz aktywizowanie układu krążeniowego i limfatycznego do sprawnego usunięcia toksyn z organizmu. Endermologia LPG działa na cellulit wodny, lipidowy oraz, najtrudniejszy w zwalczeniu, włóknisty;
  • rozluźnienie mięśni – działanie terapeutyczne dla osób z bólami mięśniowymi, bólami kręgosłupa – delikatne działanie głowicy zabiegowej sprawia, że mięśnie rozluźniają się i znika niepotrzebne napięcie. Ten rodzaj zabiegu idealnie nadaje się również dla osób po kontuzjach i urazach.