Nowoczesny gabinet kosmetyczny w Sosnowcu

Haro Laser SPA / Blog  / Nowoczesny gabinet kosmetyczny w Sosnowcu
Salon kosmetyczny HaRo Laser SPA w Sosnowcu

Nowoczesny gabinet kosmetyczny w Sosnowcu

Otwierając, już ponad rok temu, gabinet kosmetyczny w Sosnowcu, chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym nasze przyszłe klientki znajdą najlepszą ofertę zabiegową, nowoczesne i bezpieczne urządzenia, wykwalifikowany personel oraz, co najtrudniejsze, przyjemną i profesjonalną atmosferę. Wszystkie te elementy razem sprawiają, że klienci z przyjemnością wracają na kolejne zabiegi i stają się, co jest dla nas niezmiernie miłe, stałymi bywalcami naszego salonu kosmetycznego. Podsumowując nasz pierwszy rok na lokalnym rynku kosmetycznym, zastanawialiśmy się nad tym, co wyróżnia dobry gabinet kosmetyczny w Sosnowcu? Jaką ofertę zabiegową powinien posiadać? I przede wszystkim, co sprawia, że ten konkretny salon cieszy się zainteresowaniem i popularnością? Zapraszamy do dalszej lektury.

Polecany gabinet kosmetyczny w Sosnowcu

Niewątpliwą przewagą konkurencyjną i niekwestionowany wyróżnikiem na rynku dla salonu kosmetycznego jest jego personel, który przy dzisiejszej świadomości i posiadanej wiedzy klientek musi wyróżniać się, nie tylko bardzo dobrą wiedzą praktyczną i teoretyczną, ale również doskonałą znajomością wszystkich nowinek kosmetycznych i aktualnie panujących trendów w tej dziedzinie. Wykształcenie kosmetologiczne musi iść w parze z ciągłymi szkoleniami, które zagwarantują posiadanie rozległej wiedzy, a salonowi szerokiej oferty zabiegowej. Najlepsi kosmetolodzy sprawiają, że salon staje się polecany wśród klientów.

gabinet kosmetyczny w Sosnowcu

Ceny zabiegów kosmetycznych

Tworząc ofertę i przygotowując się do otwarcia HaRo Laser Spa, zbieraliśmy wszystkie zdobyte podczas wizyt w innych salonach kosmetycznych doświadczenia, jak również doświadczenia naszych bliskich. Chcieliśmy mieć pewność, że zadbamy o każdy istotny szczegół i detal. Informacją, która często pojawiała się w naszych rozmowach, była cena usług i cennik. Wbrew temu, co można sądzić, nie chodziło o wysokość cen, ale o jasną i czytelną informację w gabinecie, jak również na stronie www odnośnie cen za poszczególne zabiegi, jak również, nawet niewielkie, opisy zabiegów. Czytelność naszego cennika to dla nas rzecz bardzo ważna.

Zabiegi dostępne w gabinecie kosmetycznym

Czasy, kiedy w salonie kosmetycznym poddawaliśmy się tylko manualnemu oczyszczaniu twarzy lub hennie, minęły bezpowrotnie. Obecnie na wyciągnięcie ręki mamy zabiegi na ciało oraz twarz, które nieinwazyjnie, ale niezwykle skutecznie walczą z cellulitem, problematyczną cerą, rozstępami, tkanką tłuszczową, a najogólniej rzecz ujmując z upływem czasu. Otwierając HaRo Laser Spa, chcieliśmy wprowadzić do oferty bezpieczne zabiegi, które kompleksowo zajmą się najczęstszymi problemami skórnymi, a wybierając konkretne urządzenia, preparaty stawialiśmy na wysoką jakość oraz skuteczność. Do najbardziej popularnych zabiegów należy depilacja laserowa (w naszym salonie przeprowadzamy ją na urządzeniu Lumenis – Light Sheer), kriolipoliza LipCryo, czyli nieinwazyjna, wykorzystująca zimno metoda walki z tkanką tłuszczową w obrębie brzucha, ud, boczków, ramion oraz bardziej kompleksowy zabieg odchudzający ReduStim. Wszystkie zabiegi, o których mówimy, można znaleźć w zakładce ZABIEGI.

Umiejscowienie lokalu salonu kosmetycznego

Ważnym czynnikiem wpływającym na popularność konkretnego salonu jest jego położenie oraz dostępność np. miejsc parkingowych. Zdajemy sobie sprawę, że obecni klienci gabinetów medycyny estetycznej to zabiegani ludzie, dla których takie czynniki jak łatwy dostęp oraz możliwość zaparkowania w bezpośredniej bliskości salonu to ważne elementy skłaniające do skorzystania z oferty tego konkretnego miejsca. Szukanie wolnego miejsca parkingowego oraz bieganie po centrum miasta lub galerii handlowej w poszukiwaniu salonu, działa często mocno odstraszająco i zniechęcająco.

Umawianie wizyt przez internet

Aby jeszcze bardziej wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów od razu po otwarciu zdecydowaliśmy się na wprowadzenie systemu rezerwacji wizyt online, czyli umożliwienie klientom samodzielnej rezerwacji wizyt. Taki kalendarz ułatwia nam zarządzanie czasem, ale również pozwala naszym klientom umawiać się o dowolnej godzinie, nawet wtedy, kiedy już mamy zamknięte, oraz wybierać spośród dostępnych terminów. Kolejnym plusem takiego systemu rezerwacji online jest widoczność, od razu przy umawianiu się, cen poszczególnych zabiegów.

Czynników wpływających na popularność konkretnego gabinetu kosmetycznego jest zdecydowanie więcej, ale zadowoleni klienci, którzy korzystając z oferty zabiegowej, uzyskują maksimum rezultatów to zakładamy jeden z najważniejszych. Wszystkie osoby, które szukają profesjonalnych zabiegów gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzin w naszym gabinecie kosmetycznym w Sosnowcu. Z przyjemnością opowiemy o dostępnych zabiegach i omówimy problemy, które chcą nam Państwo powierzyć.