Nowy zabieg w HaRo – estGen

Haro Laser SPA / Blog  / Nowy zabieg w HaRo – estGen
Szkolenie estGen w HaRo Laser SPA

Nowy zabieg w HaRo – estGen

Rynek kosmetyczny, kosmetologiczny, a szczególnie ten związany z kosmetologią estetyczną cały czas dostarcza nam coraz to lepszych i bezpieczniejszych produktów do upiększania. Nasza ostatnia nowość, to nie urządzenie, ale marka, za którą stoi wiele lat doświadczeń, a przede wszystkim szczęścia, które wniosła swoimi preparatami w życie osób korzystających z terapii inżynierii tkankowej. EstGen to gama produktów do intensywnej regeneracji skóry, w tym blizn, których obecność oraz wielkość potrafi być powodem niezadowolenia z wyglądu, a często również przykrą pamiątką po traumatycznych zdarzeniach.

Inżynieria tkankowa estGen w HaRo Laser SPA w Sosnowcu

Wprowadzenie do naszej oferty urządzenia, czy całej linii kosmetyków, wymaga przygotowania i gruntownego zapoznania się z możliwościami konkretnych produktów. W przypadku tych preparatów, firma przygotowała bardzo szczegółowe procedury zabiegowe, z których kosmetolodzy mogą korzystać w trakcie pracy z klientami. Dlatego w naszym gabinecie kosmetycznym dbając o najwyższą jakość usług, a przede wszystkim mając na uwadze dobro naszych pacjentów, zanim zaczniemy wykorzystywać kosmetyki w swojej pracy, musimy zapoznać się z nimi w trakcie szkolenia. Tylko w tych wyjątkowych chwilach, jakimi jest szkolenie produktowe, drzwi naszego salonu zostają zamknięte dla klientów tak, aby cały zespół mógł w skupieniu zapoznać się w nową pozycją w naszej ofercie.

Jak wygląda zabieg estGen?

Wszystko na temat zabiegu estGen można się dowiedzieć z strony Mezoterapia estGen. Tam poza opisem zalet zabiegu, podano przeciwwskazania oraz zalecenia pozabiegowe. W trakcie szkolenia zabieg został wykonany przy pomocy mezoterapii mikroigłowej dr PEN, przy pomocy której do skóry został wprowadzony preparat z enzymami. Zabieg jest wykonywany bez znieczulenia, a głębokość wkłucia oraz ilość igieł kosmetolog dopasowuje do celów zabiegu oraz stanu skóry pacjenta. Całość rozpoczyna dokładny demakijaż oraz aplikacja preparatów oczyszczających, dezynfekujących oraz przygotowujących naskórek na dalsze etapy zabiegu. Następnie dochodzi do uszkodzenia tkanki poprzez nakłucie cieniutkimi igłami z urządzenia dr PEN (inna opcja to działanie sonoforezą) i nałożenie kluczowego aktywnego preparatu z enzymami lub kwasowego. Po zabiegu warto pamiętać o zaleceniach pozabiegowych, o których informuje kosmetolog, a także po zabezpieczaniu skóry kremem przeciwsłonecznym.