Opalanie natryskowe w HaRo Laser SPA

Haro Laser SPA / Blog  / Opalanie natryskowe w HaRo Laser SPA
Opalanie natryskowe Fake Bake Sosnowiec

Opalanie natryskowe w HaRo Laser SPA

Opalone ciało, czy tego chcemy, czy nie jest postrzegane jako atrakcyjne, a to za sprawą brązowego odcienia skóry, który „ukrywa” wszelkie zaczerwienienia, drobne niedoskonałości, a nawet niewielkie pajączki. Oczywiście nie każdy chce spędzać na słońcu wiele godzin, aby uzyskać idealną, równą opaleniznę całego ciała, a w świetle zaleceń dermatologów nawet nie powinien. Na szczęście dla nas firmy kosmetyczne przychodzą nam z pomocą oferując sztuczną opaleniznę np. w formie opalania natryskowego.

———————
Więcej o opalaniu natryskowym oraz cennik
❤❤❤ Opalanie natryskowe Fake Bake ❤❤❤
———————

Opalanie natryskowe Fake Bake Sosnowiec

Opalanie natryskowe, czyli brązowa skóra bez podrażnień przez cały rok

Rynek kosmetyczny oferuje szereg rozwiązań samoopalających takich jak kremy, pianki, spraye, a nawet produkty do krótkotrwałego opalania czyli balsamy brązujące. Jeszcze jakiś czas temu trudno było znaleźć produkt, który dawałby ładny, naturalny efekt opalenizny, a nie znienawidzoną marchewkę 😉 Obecnie wszystko się zmieniło i teraz możemy wybierać, nawet w głębokości i intensywności danej opalenizny.
Jedynym problemem, z którym przyjdzie nam się zmierzyć, jest uzyskanie równomiernego efektu na całym ciele. Z tym poradziła sobie firma Fake Bake, która oferuje opalanie natryskowe.

Opalanie natryskowe czy samoopalacz w domu

Opalanie natryskowe polega na spryskaniu specjalistycznym preparatem skóry ciała lub twarzy, czego konsekwencją będzie powstanie „sztucznej” opalenizny. W opalaniu natryskowym wykorzystano właściwości rozpryskujące sprzętu lakierniczego, który pozwala uzyskać równy i jednolity efekt. Preparaty Fake Bake, na których pracujemy, aby było je łatwiej nałożyć zawierają w sobie pigment. Dzięki temu osoba nakładająca będzie widziała, jak preparat rozkłada się na skórze. Utrwalanie opalenizny zajmuje nawet 24 godziny, dlatego nie należy się sugerować pierwszym wyglądem skóry. Warto pamiętać również, że początkowo preparat będzie nietrwały i będzie brudził ubranie, dlatego zalecamy ciemne okrycie wierzchnie. Dodatkowo bezpośrednio po zabiegu, aż do pierwszego prysznica unikamy nadmiernego pocenia się, szczególnie w miejscach styku skóry.
Zastosowanie natrysku do nałożenia preparatu na skórę sprawia, że opalanie Fake Bake jest lepsze niż zastosowanie samoopalacza w domu. Samodzielna aplikacja może skutkować nieestetycznymi plamami i nierównomiernym rozłożeniem preparatu, czego w przypadku natryskowego opalania nie będzie. Poza tym preparaty stosowane w opalaniu w salonie dadzą efekt intensywniejszy niż te do użytku domowego.

Opalanie natryskowe Fake Bake w HaRo Laser SPA

Sprzęt, z którego korzystamy w HaRo pochodzi od firmy będącej liderem w opalaniu natryskowym – Fake Bake. Już od soboty możecie umawiać się na zabiegi w naszym salonie, do czego gorąco zachęcamy. Poniżej kilka zdjęć z sobotniego wprowadzenia.