Endermologia LPG

Haro Laser SPA / Endermologia LPG

Endermologie LPG w Sosnowcu

Endermologia LPG CELLU M6®Alliance to najskuteczniejsza metoda do jednoczesnej walki z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem i wiotkością skóry. Dzięki nowatorskiej głowicy, której siła skoncentrowana jest na potrójnym działaniu: masażu obszaru poddanego zabiegowi rolkami, generowaniu podciśnienia oraz działaniu urządzenia zgodnie z zaawansowana technologią, możliwe jest osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Opatentowana głowica działa synergicznie na adipocyty (komórki tłuszczowej) oraz fibroblasty umożliwiając jednoczesną walkę z podskórną tkanką tłuszczową oraz z tzw. „skórką pomarańczową”.

W naszym salonie w Sosnowcu pracujemy na najnowocześniejszym urządzeniu francuskiej marki LPG®, za którą stoi 30 lat doświadczenia w tworzeniu skutecznych urządzeń medycznych do walki z czasem i negatywnym jego wpływem na nasze ciało.

Endermologie LPG
Endermologie LPG Sosnowiec

Endermologia w Sosnowcu

Naturalne i bez bólu – takie jest działanie nowej technologi od LPG®. Dzięki zastosowaniu nowatorskiego rozwiązania w głowicy możliwe jest osiągnięcie wygładzenia skóry, przywrócenie jej jędrności oraz jednoczesna redukcja tkanki tłuszczowej. Wszystko to w zdecydowanie krótszym czasie i przy mniejszej ilości powtórzeń zabiegu.

Likwidacja cellulitu

„Skórka pomarańczowa”, czyli znienawidzony przez nas cellulit dotyka prawie 90% kobiet – bez względu na budowę ciała, ilość tkanki tłuszczowej i podejmowaną aktywność sportową.

Endermologie® CELLU M6 Alliance naturalnie, nieinwazyjnie i bez rozciągania stymuluje skórę do walki z każdym rodzajem cellulitu. Bez względu, czy jest to cellulit wodny, lipidowy czy włóknisty, zabiegi endermologii skutecznie rozprawią się z problemem.

Przywrócenie jędrności skórze

Wahania wagi i upływ czasu negatywnie wpływają na stan skóry, która staje się wiotka i traci elastyczność. Niektóre obszary ciała takie jak brzuch, ramiona, wewnętrzna strona ud są bardziej podatne na negatywny wpływ czasu. Nowa, opatentowana głowica zabiegowa Alliance, będąca połączeniem rolki oraz mechanicznej klapki, delikatnie stymuluje skórę i aktywizuje fibroblasty, które zaczynają syntetyzować kolagen, kwas hialuronowy i elastynę. Efektem tego działania jest przywrócenie skórze jędrności.

Redukcja tkanki tłuszczowej

Głowica Alliance od LPG® oraz zastosowany nowy czujnik Skin Alliance Identity pozwalają na precyzyjną stymulację skóry i dostosowanie sposobu działania do jej typu. W trakcie zabiegu technika endermologie® stymuluje komórki tłuszczowe do rozpoczęcia naturalnego procesu redukcji, a zwieńczeniem jest zmniejszenie nawet najbardziej opornej na aktywność fizyczną i dietę tkanki.

Jak wygląda zabieg endermologii?

Zabieg endermologii rozpoczynamy od przeprowadzenia szczegółowego wywiadu, w trakcie którego omawiamy również przeciwwskazania. Następnie na podstawie wcześniej przeprowadzonego wywiadu dobieramy odpowiednie parametry urządzenia.
Aby rozpocząć zabieg należy założyć specjalny kombinezon ENDERMOWEAR LPG®, który chroni skórę przed uszkodzeniem, jednocześnie zapewnia lepszy poślizg dla głowicy.

Dodatkowo, poza pozytywnym wpływem na cellulit, napięcie skóry i redukcję tkanki tłuszczowej, Endermologia LPG, poprzez mocny masaż z podciśnieniem pomaga usunąć nagromadzony nadmiar wody w organizmie, powstałe obrzęki w rejonach nóg spowodowane gromadzeniem się płynów ustrojowych, a sam zabieg jest niezwykle relaksujący. Endermologia może być również wykorzystana do złagodzenia bólów reumatycznych, mięśniowych, czy bólów kręgosłupa.

Endermologie LPG Sosnowiec

Dla kogo przeznaczony jest zabieg Endermologie?

Endermologia jest zabiegiem dla osób, które zmagają się z:

  • cellulitem – bez względu na jego rodzaj;
  • nadmiarem tkanki tłuszczowej – w szczególności w obrębie ud, talii, brzucha, ramion, boków ciała;
  • brakiem jędrności skóry i jej zmniejszoną gęstością np. po utracie wagi czy po ciąży;
  • bólami mięśni.
Masz pytania dotyczące Endermologii LPG? Nie wiesz, jak się przygotować? Pomożemy!

Efekty zabiegu endermologii LPG Alliance

Zabiegi Endermologii LPG są idealne dla osób, które szukają wsparcia w walce z upływem czasu, czy negatywnymi dla ciała skutkami utraty wagi, ale nie chcą decydować się na inwazyjne interwencje chirurgiczne, a z drugiej strony niektóre zabiegi z zakresu kosmetologii są dla nich za „delikatne”.

Endermologia zastosowana w serii daje widoczne wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki, kształtu pośladków, ud i brzucha. Wygląd skóry ulega poprawie poprzez znaczne zwiększenie jędrności i zmniejszenie cellulitu.

Salon medycyny estetycznej HaRo Laser SPA w Sosnowcu, w którym przeprowadzamy zabiegi Endermologii LPG , jest łatwo dostępny dla klientów z Mysłowic, Jaworzna, Katowic, Dąbrowy Górniczej, Będzina oraz Czeladzi, a sam zabieg mogą Państwo łatwo zarezerwować przez internet lub telefonicznie (tel. +48-570-075-355 ). Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji na temat endermologii, spodziewanych efektów oraz przeciwwskazań do zabiegu w naszym salonie w Sosnowcu.

Endermologie LPG Alliance Sosnowiec

Cennik Endermologii LPG

HaRo Laser SPA Sosnowiec
Endermologia LPG 1 zabieg Pakiet 6 zabiegów* Pakiet 9 zabiegów* Pakiet 12 zabiegów*
Ciało 20 minut 140 pln 680 pln 920 pln 1150 pln
Ciało 30 minut 210 pln 1010 pln 1370 pln 1800 pln
Ciało 40 minut 280 pln 1350 pln 1830 pln 2300 pln
Ciało 50 minut 350 pln 1610 pln 2250 pln 2850 pln
Ciało 60 minut 400 pln 1990 pln 2600 pln 3260 pln
Twarz - Zabieg Przeciwstarzeniowy 30 min 199pln 999 pln 1299 pln 1499 pln
Twarz - Zabieg Ujędrniający 30 min 199pln 999 pln 1299 pln 1499 pln
Twarz - Wypełniający owal 30min 199pln 999 pln 1299 pln 1499 pln
Dekolt i Biust 25 min 140pln 720 pln 960 pln 1199 pln
Oczy 15 min 80 pln 380 pln 540 pln 690 pln

Kostium zabiegowy wielokrotnego użytku 100 pln

* Do każdego pakietu zabiegów kostium  Gratis