O nas

Haro Laser SPA / O nas

HaRo Laser SPA

HaRo LASER Spa jest profesjonalnym studiem zdrowia i urody działającym na najwyższej jakości sprzęcie kosmetycznym w Sosnowcu.

Naszym klientom oferujemy zabiegi wykonywane na profesjonalnych i medycznych urządzeniach takich jak COOLtech, Endermologie LPG czy Lightsheer. Do dyspozycji Klientów oddajemy najlepszy na rynku sprzęt pozwalający nie tylko dogłębnie odnowić jakość i wygląd skóry, odmłodzić poszczególne partie ciała bez użycia skalpela, a także otrzymać smukłą sylwetkę. Nasza kadra posiada szczegółową wiedzę zarówno z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, jak i najnowszych technologii laserowych stosowanych w salonach urody. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Trafiłam przez przypadek, zostanę na długo! Profesjonalizm w każdym calu, miła i kompetentna obsługa sprawia, że to miejsce jest wyjątkowe. Z całego serca polecam.

Sonia z Facebooka

Każdej pani polecam z całego serca, obsługa fenomenalna, profesjonalna i szczera, zabiegi dobrane do potrzeb i dające efekty. Na pewno skorzystam nie raz

Marta z Facebooka

Polecam gorąco każdej Osobie z problemami z cerą (i nie tylko) . Pani Kasia jest miła, sympatyczna osoba, która posiada dużą wiedzę i potrafi dobrać odpowiedni zabieg. Na pewno skorzystam ponownie. Pozdrawiam

Ania z Facebooka
Więcej opinii w serwisie moment.pl

SPA , które sami chcielibyśmy odwiedzić

Zakładając HaRo Laser Spa chcieliśmy stworzyć miejsce oferujące najnowsze i najbardziej skuteczne zabiegi kosmetyczne, realizowane w estetycznym otoczeniu i przyjaznej atmosferze.
Sprzęt

Inwestujemy w najnowsze i najlepsze urządzenia do profesjonalnej kosmetyki. W naszym salonie kosmetycznym posiadamy laser LightSheer, COOLtech czy Endermologie LPG. Niezwykłą staranność przykładamy do utrzymania ich w poprawnej kondycji technicznej.

Profesjonalizm

Profesjonalizm jest dla nas dewizą, której podporządkowaliśmy działanie naszego SPA. Cały czas rozwijamy i poszerzamy kwalifikacje naszego zespołu kosmetologów, dbamy o jak najlepsze relacje z klientami, dążymy do tego aby każda wizyta w HaRo Laser Spa dostarczała pozytywnych wrażeń.

Konsultacje z specjalistami

Jako jeden z niewielu salonów kosmetycznych w Polsce organizujemy konsultacje z najlepszymi polskimi specjalistami w dziedzinie chirurgii kosmetycznej, makijażu permanentnym.

Komfort

Chcemy aby nasze klientki mogły oderwać myśli od problemów. Jesteśmy dla Was, nasze zabiegi pielęgnacyjne również. Oferujemy pełen komfort i dobre samopoczucie z chwilą gdy przekraczacie próg HaRo Laser Spa.

Zespół HaRo Laser SPA

Osoby tworzące HaRo są naszym najcenniejszym zasobem. Z dumą przedstawiamy naszych kosmetologów.

Mgr Jolanta Augustak - Steuer

Kosmetolog | Manager salonu

Jolanta Augustak - absolwentka Wydziału Nauk Farmaceutycznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest osobą żądną wiedzy, skrupulatną i ambitną. W Naszym Gabinecie wykonuje zabiegi kosmetologiczne, dba o organizacje wizyt klientów, udziela odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania, doradza oraz przedstawa ofertę zabiegową. Do zawodu podchodzi z dużym zamiłowaniem, nieustannie poszerza swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów oraz cały czas je doskonali. Preferuje holistyczne, czyli całościowe podejście do klienta w doborze terapii. Chętnie pogłębia wiedzę teoretyczną, wolne chwile poświęca na czytanie książek i artykułów związanych z branżą. Jola stawia na pierwszym miejscu profesjonalizm oraz zadowolenie i dobre samopoczucie każdego klienta.

Paulina Bandrowska

Kosmetolog

Paulina jest absolwentką kosmetologii I stopnia na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Stale powiększa swoje umiejętności na bazie wiedzy teoretycznej. W gabinecie stara się doradzić klientowi, w jak najlepszy sposób, odpowiednie zabiegi, jednocześnie dbając o każdy szczegół i bezpieczeństwo. W HaRo Laser Spa otacza opieką każdego klienta indywidualnie, profesjonalnie zapewniając dobro i miłą atmosferę.

Nikoletta Holewik

Kosmetolog | Podolog

Nikoletta jest studentką kosmetologii, która opanowała już znaczną część wiedzy kosmetycznej dlatego oprócz dbałości o wizyty klientek wykonuje z powodzeniem zabiegi w naszym gabinecie. Nikoletta udzieli Wam również pełnej informacji o całej ofercie gabinetu. Lubi pracę z ludźmi, a najlepszym wynagrodzeniem jest dla niej uśmiech i zadowolenie Klienta. Nikoletta kształciła swoje umiejętności w Policealnym Studium zawodowym dla dorosłych - Studium Kosmetycznym. Posiada szkolenia z zakresu m.in. wykonywania manicure hybrydowy oraz przedłużania rzęs. To początek drogi zawodowej Nikoletty, która aktualnie jest studentką Kosmetologii w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Chętnie poszerza i zgłębia swoja wiedzę z zakresu Kosmetologii i dzieli się z nami spostrzeżeniami z zajęć. Nikola w naszym salonie wykonuje wszystkie zabiegi podologiczne, stale poszerzając swoją wiedzę z zakresu profilaktyki stopy cukrzycowej, postepowania w przypadku stanów zapalnych, terapii i profilaktyki ran. Nikola jest edukatorką zdrowego stylu życia.

Izabela Rutkowska

Kosmetolog

Izabela jest studentką kosmetologii na Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. W pracy korzysta z wiedzy teoretycznej, którą pogłębia dzięki pracy z doświadczonymi kosmetologami. Zabiegi są wykonywane z pasją i zaangażowaniem, a Izabela wie, że jej praca pozwala klientom cieszyć się efektami i miło wspominać wspólnie spędzony czas. Masaże stanowią główną część wykonywanych zabiegów, które pomagają klientom się zrelaksować i odprężyć. Izabela wykonuje także różne zabiegi wyszczuplające sylwetkę oraz jest zainteresowana zabiegami pielęgnacyjnymi skóry. Warto również dodać, że Izabela ciągle się rozwija w swoim fachu, aby zapewnić swoim klientom najlepsze doświadczenia i efekty.

Mgr Katarzyna Występek

Kosmetolog

Jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wykształcenie kierunkowe uzupełnia na licznych kursach oraz studiach podyplomowych z zakresu kosmetologii w medycynie estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Katarzyna specjalizuje się w zabiegach laserowego usuwania przebarwień, fotoodmładzania, redukcji trądziku różowatego, a także w zabiegach wyszczuplających i modelujących sylwetkę. W Haro Laser Spa Kasia zajmuje się zabiegami kosmetycznymi z zakresu anti-aging z wykorzystaniem mezoterapii mikroigłowej, medycznych peelingów chemicznych oraz pełnym zakresem klasycznej kosmetyki pielęgnacyjnej. Kasię cechuje profesjonalizm, dokładność, rozległy zakres wiedzy oraz eksperckie wykonanie zabiegów. W swojej pracy preferuje zabiegi biostymulujące, pozwalające w sposób naturalny osiągnąć spektakularne efekty. Do pracy podchodzi z pasją i pełnym zaangażowaniem, a Klienci doceniając jej indywidualne podejście– wiążą się z nią na długie lata.

Dr Karolina Pinocy

Lekarz stomatolog, specjalista z zakresu medycyny estetycznej

Doktor nauk medycznych Karolina Pinocy jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej, posiada także Licencjat z zakresu Kosmetologii. Pani doktor Karolina Pinocy jest asystentem na oddziale chirurgii stomatologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, prowadzi zajęcia ze studentami w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny. Na co dzień pracuje również w prywatnym gabinecie stomatologicznym w Katowicach. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy medycznej Pani doktor wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej zgodnie z najwyższymi standardami, dbając o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. W HaRo Laser Spa zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest odpowiednia wiedza medyczna w trakcie wykonywania zabiegów medycyny anti-aging.

Magdalena Sroka

Studentka Kosmetologii

Jestem studentką kosmetologii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Sosnowcu na wydziale Nauk Farmaceutycznych. Moim głównym zajęciem jest doradzanie klientom, odbieranie telefonów, umawianie wizyt. Bardzo lubię kontakt z klientami, ponieważ każda osoba wnosi nowe doświadczenia do mojego życia. Zajmuję się również masażami całego ciała, masażami czekoladą, a także zabiegami pielęgnacyjnymi twarzy. Jestem osoba bardzo otwarta na nowe doświadczenia, bardzo lubię się rozwijać i uczyć nowych rzeczy.

Poznaj nasz salon