O nas

Haro Laser SPA / O nas

HaRo Laser SPA

HaRo LASER Spa jest profesjonalnym studiem zdrowia i urody działającym na najwyższej jakości sprzęcie kosmetycznym w Sosnowcu.

Naszym klientom oferujemy zabiegi wykonywane na amerykańskich urządzeniach firmy Coherent, tj. BBL, Redustim czy Lipocryo. Do dyspozycji Klientów oddajemy najlepszy na rynku sprzęt pozwalający nie tylko dogłębnie odnowić jakość i wygląd skóry, odmłodzić poszczególne partie ciała bez użycia skalpela, a także otrzymać smukłą sylwetkę. Nasza kadra posiada szczegółową wiedzę zarówno z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, jak i najnowszych technologii laserowych stosowanych w salonach urody. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Trafiłam przez przypadek, zostanę na długo! Profesjonalizm w każdym calu, miła i kompetentna obsługa sprawia, że to miejsce jest wyjątkowe. Z całego serca polecam.

Sonia z Facebooka

Każdej pani polecam z całego serca, obsługa fenomenalna, profesjonalna i szczera, zabiegi dobrane do potrzeb i dające efekty. Na pewno skorzystam nie raz

Marta z Facebooka

Polecam gorąco każdej Osobie z problemami z cerą (i nie tylko) . Pani Kasia jest miła, sympatyczna osoba, która posiada dużą wiedzę i potrafi dobrać odpowiedni zabieg. Na pewno skorzystam ponownie. Pozdrawiam

Ania z Facebooka
Więcej opinii w serwisie moment.pl

SPA , które sami chcielibyśmy odwiedzić

Zakładając HaRo Laser Spa chcieliśmy stworzyć miejsce oferujące najnowsze i najbardziej skuteczne zabiegi kosmetyczne, realizowane w estetycznym otoczeniu i przyjaznej atmosferze.
Sprzęt

Inwestujemy w najnowsze i najlepsze urządzenia do profesjonalnej kosmetyki. W naszym zakładzie posiadamy LightSheer, Laser BBL czy LipoCryo. Niezwykłą staranność przykładamy do utrzymania ich w poprawnej kondycji technicznej.

Profesjonalizm

Profesjonalizm jest dla nas dewizą, której podporządkowaliśmy działanie naszego SPA. Cały czas rozwijamy i poszerzamy kwalifikacje naszego zespołu kosmetologów, dbamy o jak najlepsze relacje z klientami, dążymy do tego aby każda wizyta w HaRo Laser Spa dostarczała pozytywnych wrażeń.

Konsultacje z specjalistami

Jako jeden z niewielu salonów kosmetycznych w Polsce organizujemy konsultacje z najlepszymi polskimi specjalistami w dziedzinie chirurgii kosmetycznej, makijażu permanentnym.

Komfort

Chcemy aby nasze klientki mogły oderwać myśli od problemów. Jesteśmy dla Was, nasze zabiegi pielęgnacyjne również. Oferujemy pełen komfort i dobre samopoczucie z chwilą gdy przekraczacie próg HaRo Laser Spa.

Zespół HaRo Laser SPA

Osoby tworzące HaRo są naszym najcenniejszym zasobem. Z dumą przedstawiamy naszych kosmetologów.

Mgr Katarzyna Występek

Kosmetolog

Jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wykształcenie kierunkowe uzupełnia na licznych kursach oraz studiach podyplomowych z zakresu kosmetologii w medycynie estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Katarzyna specjalizuje się w zabiegach laserowego usuwania przebarwień, fotoodmładzania, redukcji trądziku różowatego, a także w zabiegach wyszczuplających i modelujących sylwetkę. W Haro Laser Spa Kasia zajmuje się zabiegami kosmetycznymi z zakresu anti-aging z wykorzystaniem mezoterapii mikroigłowej, medycznych peelingów chemicznych oraz pełnym zakresem klasycznej kosmetyki pielęgnacyjnej. Kasię cechuje profesjonalizm, dokładność, rozległy zakres wiedzy oraz eksperckie wykonanie zabiegów. W swojej pracy preferuje zabiegi biostymulujące, pozwalające w sposób naturalny osiągnąć spektakularne efekty. Do pracy podchodzi z pasją i pełnym zaangażowaniem, a Klienci doceniając jej indywidualne podejście– wiążą się z nią na długie lata.

Katarzyna Stanisz

Kosmetolog | Masażysta

Katarzyna Stanisz jest absolwentką Wyższej Szkoły Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Kosmetologia od zawsze była jej pasją, a w szczególności część poświęcona zabiegom na ciało. Z dużym wyczuciem i zaangażowaniem wykonuje zabiegi, a jej ``konikiem`` są masaże, także twarzy. Kasia jest najwyższej klasy ekspertką w zakresie rytuałów na ciało co znajduje odzwierciedlenie w postaci specjalizacji Wellnes&Spa. Swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem, a do każdej Klientki podchodzi indywidualnie. Dzięki wiedzy oraz pasji potrafi zawsze zrozumieć i doradzić rozwiązania problemów z cerą i ciałem, z jakimi zgłasza się Klient. Ceni sobie w życiu harmonię i pozytywne nastawienie. Nieustannie poszerza i zgłębia wiedzę z zakresu masażu i odnowy biologicznej.

Nikoletta Holewik

Komsetolog | Podolog

Nikoletta jest studentką kosmetologii, która opanowała już znaczną część wiedzy kosmetycznej dlatego oprócz dbałości o wizyty klientek wykonuje z powodzeniem zabiegi w naszym gabinecie. Nikoletta udzieli Wam również pełnej informacji o całej ofercie gabinetu. Lubi pracę z ludźmi, a najlepszym wynagrodzeniem jest dla niej uśmiech i zadowolenie Klienta. Nikoletta kształciła swoje umiejętności w Policealnym Studium zawodowym dla dorosłych - Studium Kosmetycznym. Posiada szkolenia z zakresu m.in. wykonywania manicure hybrydowy oraz przedłużania rzęs. To początek drogi zawodowej Nikoletty, która aktualnie jest studentką Kosmetologii w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Chętnie poszerza i zgłębia swoja wiedzę z zakresu Kosmetologii i dzieli się z nami spostrzeżeniami z zajęć.

Dr Karolina Pinocy

Lekarz stomatolog, specjalista z zakresu medycyny estetycznej

Doktor nauk medycznych Karolina Pinocy jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej, posiada także Licencjat z zakresu Kosmetologii. Pani doktor Karolina Pinocy jest asystentem na oddziale chirurgii stomatologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, prowadzi zajęcia ze studentami w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny. Na co dzień pracuje również w prywatnym gabinecie stomatologicznym w Katowicach. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy medycznej Pani doktor wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej zgodnie z najwyższymi standardami, dbając o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. W HaRo Laser Spa zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest odpowiednia wiedza medyczna w trakcie wykonywania zabiegów medycyny anti-aging.

Klaudia Krygier

Kosmetolog | Masażysta

Klaudia jest absolwentką kosmetologii na Wydziale Nauk Farmaceutycznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studentką tego samego kierunku na studiach magisterskich w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Stale, z pasją, poszerza swe umiejętności, opierając je na zdobytej wiedzy teoretycznej. Cechuje ją uczciwe i uprzejme podejście do każdego Klienta oraz wysokie zaangażowanie podczas zabiegów. Jest osobą, dla której dobro i zadowolenie Klienta jest nadrzędną wartością. Największą przyjemność sprawia jej wykonywanie zabiegów z zakresu masaży. Podczas masaży ważne dla Klaudii jest nie tylko wykonanie jak najlepszej usługi, ale także stworzenie idealnej atmosfery do zrelaksowania się. Posiada również szeroką wiedzę na temat oferowanych przez salon usług, dzięki czemu oferuje rzetelne informacje dotyczące potrzeb Klientów.

Jolanta Augustak

Kosmetolog

Jolanta Augustak - absolwentka Wydziału Nauk Farmaceutycznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest osobą żądną wiedzy, skrupulatną i ambitną. W Naszym Gabinecie wykonuje zabiegi kosmetologiczne, dba o organizacje wizyt klientów, udziela odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania, doradza oraz przedstawa ofertę zabiegową. Do zawodu podchodzi z dużym zamiłowaniem, nieustannie poszerza swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów oraz cały czas je doskonali. Preferuje holistyczne, czyli całościowe podejście do klienta w doborze terapii. Chętnie pogłębia wiedzę teoretyczną, wolne chwile poświęca na czytanie książek i artykułów związanych z branżą. Jola stawia na pierwszym miejscu profesjonalizm oraz zadowolenie i dobre samopoczucie każdego klienta.

Kosmetolog Paulina HaRo Laser SPA

Paulina Bandrowska

Kosmetolog

Paulina jest absolwentką kosmetologii I stopnia na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Stale powiększa swoje umiejętności na bazie wiedzy teoretycznej. W gabinecie stara się doradzić klientowi, w jak najlepszy sposób, odpowiednie zabiegi, jednocześnie dbając o każdy szczegół i bezpieczeństwo. W HaRo Laser Spa otacza opieką każdego klienta indywidualnie, profesjonalnie zapewniając dobro i miłą atmosferę.

Poznaj nasz salon