O nas

Haro Laser SPA / O nas

HaRo Laser SPA

HaRo LASER Spa jest profesjonalnym studiem zdrowia i urody działającym na najwyższej jakości sprzęcie kosmetycznym w Sosnowcu.

Naszym klientom oferujemy zabiegi wykonywane na amerykańskich urządzeniach firmy Coherent, tj. BBL, Redustim czy Lipocryo. Do dyspozycji Klientów oddajemy najlepszy na rynku sprzęt pozwalający nie tylko dogłębnie odnowić jakość i wygląd skóry, odmłodzić poszczególne partie ciała bez użycia skalpela, a także otrzymać smukłą sylwetkę. Nasza kadra posiada szczegółową wiedzę zarówno z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, jak i najnowszych technologii laserowych stosowanych w salonach urody. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Trafiłam przez przypadek, zostanę na długo! Profesjonalizm w każdym calu, miła i kompetentna obsługa sprawia, że to miejsce jest wyjątkowe. Z całego serca polecam.

Sonia z Facebooka

Każdej pani polecam z całego serca, obsługa fenomenalna, profesjonalna i szczera, zabiegi dobrane do potrzeb i dające efekty. Na pewno skorzystam nie raz

Marta z Facebooka

Polecam gorąco każdej Osobie z problemami z cerą (i nie tylko) . Pani Kasia jest miła, sympatyczna osoba, która posiada dużą wiedzę i potrafi dobrać odpowiedni zabieg. Na pewno skorzystam ponownie. Pozdrawiam

Ania z Facebooka
Więcej opinii w serwisie moment.pl

SPA , które sami chcielibyśmy odwiedzić

Zakładając HaRo Laser Spa chcieliśmy stworzyć miejsce oferujące najnowsze i najbardziej skuteczne zabiegi kosmetyczne, realizowane w estetycznym otoczeniu i przyjaznej atmosferze.
Sprzęt

Inwestujemy w najnowsze i najlepsze urządzenia do profesjonalnej kosmetyki. W naszym zakładzie posiadamy LightSheer, Laser BBL czy LipoCryo. Niezwykłą staranność przykładamy do utrzymania ich w poprawnej kondycji technicznej.

Profesjonalizm

Profesjonalizm jest dla nas dewizą, której podporządkowaliśmy działanie naszego SPA. Cały czas rozwijamy i poszerzamy kwalifikacje naszego zespołu kosmetologów, dbamy o jak najlepsze relacje z klientami, dążymy do tego aby każda wizyta w HaRo Laser Spa dostarczała pozytywnych wrażeń.

Konsultacje z specjalistami

Jako jeden z niewielu salonów kosmetycznych w Polsce organizujemy konsultacje z najlepszymi polskimi specjalistami w dziedzinie chirurgii kosmetycznej, makijażu permanentnym.

Komfort

Chcemy aby nasze klientki mogły oderwać myśli od problemów. Jesteśmy dla Was, nasze zabiegi pielęgnacyjne również. Oferujemy pełen komfort i dobre samopoczucie z chwilą gdy przekraczacie próg HaRo Laser Spa.

Zespół HaRo Laser SPA

Osoby tworzące HaRo są naszym najcenniejszym zasobem. Z dumą przedstawiamy naszych kosmetologów.

Mgr Aleksandra Brewka

Kosmetolog | Trycholog | Manager Salonu

Mgr kosmetologii Aleksandra Brewka kosmetolog z zawodu, a przede wszystkim z pasji. Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny na kierunku Kosmetologii na Wydziale Farmacji. Doskonaliła swoje umiejętności z zakresu specjalistycznych zabiegów igłowych i laserowych. Jest ekspertem od „trudnych” przypadków w depilacji laserowej. Ola posiada rozległą wiedzę kosmetologiczną. Cechuje ją eksperckie wykonanie zabiegów, w szczególności z zakresu iniekcji kwasu hialuronowego, mezoterapii igłowej i karboksyterapii. Skutecznie potrafi zliftingować skórę, zlikwidować cellulit oraz usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej. Ola przekłada swoją profesjonalną wiedzę teoretyczną na praktyczne jej zastosowanie w codziennej pracy. Jest niezwykle dokładna, a szeroki wachlarz wiedzy pozwala na rozwiązanie najbardziej skomplikowanych problemów z zakresu kosmetologii.

Mgr Katarzyna Występek

Kosmetolog

Jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wykształcenie kierunkowe uzupełnia na licznych kursach oraz studiach podyplomowych z zakresu kosmetologii w medycynie estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Katarzyna specjalizuje się w zabiegach laserowego usuwania przebarwień, fotoodmładzania, redukcji trądziku różowatego, a także w zabiegach wyszczuplających i modelujących sylwetkę. W Haro Laser Spa Kasia zajmuje się zabiegami kosmetycznymi z zakresu anti-aging z wykorzystaniem mezoterapii mikroigłowej, medycznych peelingów chemicznych oraz pełnym zakresem klasycznej kosmetyki pielęgnacyjnej. Kasię cechuje profesjonalizm, dokładność, rozległy zakres wiedzy oraz eksperckie wykonanie zabiegów. W swojej pracy preferuje zabiegi biostymulujące, pozwalające w sposób naturalny osiągnąć spektakularne efekty. Do pracy podchodzi z pasją i pełnym zaangażowaniem, a Klienci doceniając jej indywidualne podejście– wiążą się z nią na długie lata.

Katarzyna Stanisz

Kosmetolog | Masażysta

Katarzyna Stanisz jest absolwentką Wyższej Szkoły Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Kosmetologia od zawsze była jej pasją, a w szczególności część poświęcona zabiegom na ciało. Z dużym wyczuciem i zaangażowaniem wykonuje zabiegi, a jej ``konikiem`` są masaże, także twarzy. Kasia jest najwyższej klasy ekspertką w zakresie rytuałów na ciało co znajduje odzwierciedlenie w postaci specjalizacji Wellnes&Spa. Swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem, a do każdej Klientki podchodzi indywidualnie. Dzięki wiedzy oraz pasji potrafi zawsze zrozumieć i doradzić rozwiązania problemów z cerą i ciałem, z jakimi zgłasza się Klient. Ceni sobie w życiu harmonię i pozytywne nastawienie. Nieustannie poszerza i zgłębia wiedzę z zakresu masażu i odnowy biologicznej.

Nikoletta Holewik

Komsetolog | Podolog

Nikoletta jest studentką kosmetologii, która opanowała już znaczną część wiedzy kosmetycznej dlatego oprócz dbałości o wizyty klientek wykonuje z powodzeniem zabiegi w naszym gabinecie. Nikoletta udzieli Wam również pełnej informacji o całej ofercie gabinetu. Lubi pracę z ludźmi, a najlepszym wynagrodzeniem jest dla niej uśmiech i zadowolenie Klienta. Nikoletta kształciła swoje umiejętności w Policealnym Studium zawodowym dla dorosłych - Studium Kosmetycznym. Posiada szkolenia z zakresu m.in. wykonywania manicure hybrydowy oraz przedłużania rzęs. To początek drogi zawodowej Nikoletty, która aktualnie jest studentką Kosmetologii w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Chętnie poszerza i zgłębia swoja wiedzę z zakresu Kosmetologii i dzieli się z nami spostrzeżeniami z zajęć.

Dr Karolina Pinocy

Lekarz stomatolog, specjalista z zakresu medycyny estetycznej

Doktor nauk medycznych Karolina Pinocy jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej, posiada także Licencjat z zakresu Kosmetologii. Pani doktor Karolina Pinocy jest asystentem na oddziale chirurgii stomatologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, prowadzi zajęcia ze studentami w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny. Na co dzień pracuje również w prywatnym gabinecie stomatologicznym w Katowicach. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy medycznej Pani doktor wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej zgodnie z najwyższymi standardami, dbając o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. W HaRo Laser Spa zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest odpowiednia wiedza medyczna w trakcie wykonywania zabiegów medycyny anti-aging.

Jolanta Augustak

Kosmetolog

Jolanta Augustak - absolwentka Wydziału Nauk Farmaceutycznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest osobą żądną wiedzy, skrupulatną i ambitną. W Naszym Gabinecie wykonuje zabiegi kosmetologiczne, dba o organizacje wizyt klientów, udziela odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania, doradza oraz przedstawa ofertę zabiegową. Do zawodu podchodzi z dużym zamiłowaniem, nieustannie poszerza swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów oraz cały czas je doskonali. Preferuje holistyczne, czyli całościowe podejście do klienta w doborze terapii. Chętnie pogłębia wiedzę teoretyczną, wolne chwile poświęca na czytanie książek i artykułów związanych z branżą. Jola stawia na pierwszym miejscu profesjonalizm oraz zadowolenie i dobre samopoczucie każdego klienta.

Klaudia HaRo Laser SPA

Klaudia Krygier

Kosmetolog

Klaudia jest studentką kosmetologii na Wydziale Nauk Farmaceutycznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Stale, z pasją, poszerza swe umiejętności, opierając je na zdobytej wiedzy teoretycznej. Cechuje ją uczciwe i uprzejme podejście do każdego Klienta oraz wysokie zaangażowanie podczas zabiegów. Jest osobą, dla której dobro i zadowolenie Klienta jest nadrzędną wartością. W Haro Laser Spa jej zadaniem jest planowanie terminów wizyt, obsługa aparatury zabiegowej, a także zapewnianie odpowiedniego przygotowania do świadczenia wysokiej jakości usług. Posiada również szeroką wiedzę na temat oferowanych przez salon usług, dzięki czemu oferuje rzetelne informacje dotyczące potrzeb Klientów.

Poznaj nasz salon