Mediderma

Haro Laser SPA / Mediderma

Mediderma | Sesderma

Firma Mediderma została założona 25 lat temu przez grupę dermatologów, na czele z doktorem Gabrielem Serrano, który jest również założycielem Laboratorium Sesderma, jednego z najbardziej uznanych laboratoriów, zajmujących się wytwarzaniem najwyższej jakości, najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych peelingów chemicznych do pielęgnacji skóry, obecnych w ponad 60 krajach. Od samego początku, czyli od ok. 35 lat, dr Serrano poświęca się opracowywaniu nowych zabiegów i procedur pielęgnacji skóry, pozwalających przywrócić skórze zdrowie.

https://www.harolaserspa.pl/mediderma/

DNA Recovery Peel – kwas ferulowy do walki z oznakami starzenia się skóry

Nanotechnologia do walki z niedoskonałościami skóry oraz fotostarzeniem

Zabieg DNA Recovery Peel od Sesderma to idealna propozycja dla wszystkich, którzy szukają bezpiecznych zabiegów z użyciem peelingów kwasowych, także w trakcie słonecznych dni.
Kwas ferulowy zawarty w DNA Recovery Peel, należy do kwasów, które można bez żadnych przeciwwskazań stosować w okresie letnim. Nie uwrażliwia skóry na promienie UV, ponieważ jego działanie nie powoduje głębokiego złuszczania, a tym samym nie stymuluje skóry do nadmiernej produkcji melaniny.

Jednocześnie kwas ferulowy działa przeciwzapalnie, antyoksydacyjnie i wzmacniająco, skutecznie wspierając skórę w walce z oznakami fotostarzenia. Jego właściwości pozwalają na naprawianie uszkodzeń powstałych w skórze pod wpływem promieniowania UV, a także zapobiegają powstawaniu nowych, stając się tym samym niejako „filtrem słonecznym” dla skóry.

Skóra poddana DNA Recovery Peel odzyskuje świeży, młodzieńczy wygląd, a zmarszczki i przebarwienia są mniej widoczne. Pierwsze efekty zabiegu są bardzo szybko widoczne, ale dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się przeprowadzić serię zabiegów (4-6) w odpowiednim odstępie czasowym.

Ferulac Valencia – połączenie 4 kwasów do aktywnego działania przeciwstarzeniowego

W okresie zimowo-jesiennym można poddać skórę silniejszym zabiegom regenerująco-naprawczym. Z bogatej gamy peelingów chemicznych Mediderma/Sesderma wybrałyśmy peeling Ferulac Valencia Peel, w którego formule wykorzystano synergiczne działanie 4 kwasów: TCA, czyli trójchlorooctowego, ferulowego, salicylowego oraz 3-O-etylo-askorbinowego, czyli pochodnej witaminy C znanej z mocnego działania antyoksydacyjnego.
Działanie zabiegu Ferulac Valencia Peel:

  • przeciwstarzeniowe – głównie fotostarzenie
  • inicjacja syntezy kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego w skórze
  • fotoprotekcja
  • oczyszczenie porów skóry, usunięcie martwego naskórka
  • antyoksydacja
  • depigmentacja przebarwień

Skóra po zabiegu jest widocznie rozjaśniona, odświeżona oraz napięta. Może wystąpić delikatne złuszczanie. Kwas TCA w zabiegu Ferulac Valencia posiada stężenie 10%, dlatego zabieg może być stosowany nawet u osób z wrażliwą cerą.

Zabieg Ferulac Valencia Sesderma
Zabieg SPA PEEL + PYRUVIC PEEL + RESVERADERM Mediderma Sosnowiec

SPA PEEL + PYRUVIC PEEL + RESVERADERM – peeling chemiczny - zabieg przywracający jędrność skórze

Kwas pirogronowy działa na poziomie naskórka i skóry właściwej. Rozluźnia połączenia pomiędzy korneocytami i przeciwdziała zgrubieniom warstwy rogowej. Złuszczanie przebiega bez efektu wysuszenia, ponieważ kwas pirogronowy hydrolizuje w kwas mlekowy, alfa-hydroksykwas o właściwościach nawilżających, tworząc na skórze film chroniący ją przed odwodnieniem.

Resveraderm to intensywna kuracja przeciwstarzeniowa, która swoje działanie opiera na resweratrolu, substancji o silnych właściwościach antyoksydacyjnych, występującej naturalnie w winogronach. Nawilża skórę, stymuluje do pracy włókna kolagenowe, odpowiadające za jędrność i elastyczność skóry. Dodatkowo pobudza odnowę komórkową, przywracając gęstość i gładkość skóry. Rozjaśnia przebarwienia i normalizuje melanogenezę, zapobiegając powstawaniu nowych przebarwień.

Działanie antyoksydacyjne potęgują dodatkowo idebenon oraz flawanoid galusan epigallokatechiny Zabieg zapewnia skórze jednolity kolor, spłycone zmarszczki, a także blask. Idealnie chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak stres, zmęczenie, promieniowanie UV czy smog.

Ferulac + wit. C oraz proszek blasku - zabieg bankietowy z witaminą C

Jeśli Twoja skóra jest szara i widoczne są na niej objawy zmęczenia, a potrzebujesz natychmiastowego odmłodzenia i poprawy wyglądu skóry, to zabieg z kwasem ferulowym będzie idealną receptą na Twoje problemu skórne. Zabieg Ferulac z wit. C to tzw. zabieg bankietowy. Oznacza to, że rezultaty są widoczne natychmiast i po zabiegu nie występuje żadne zaczerwienie lub inna nadwrażliwość. Kwas ferulowy posiada właściwości antyoksydacyjne, a dodatkowa porcja witaminy C chroni oraz rozjaśnia przebarwienia zabezpieczając skórę przed negatywnym wpływem promieniowania UV. Połączenie tych dwóch substancji stymuluje skórę do odnowy oraz poprawia jędrność naskórka. Zabiegi z kwasem ferulowym można stosować przez cały rok, ponieważ kwas ten nie uwrażliwia skóry na działanie promieni słonecznych.

zabieg kosmetyczny
kwasy mediderma

Ferulac Plus + Retinol 1% - neutralizacja wolnych rodników i walka ze zmarszczkami

Połączenie antyoksydacyjnych właściwości kwasu ferulowego chroniącego przed wolnymi rodnikami oraz retinolu zapewniającego skuteczną walkę anti-aging to propozycja dla osób borykających się z przebarwieniami oraz drobnymi zmarszczkami. Neutralizujące wolne rodniki działanie kwasu ferulowego, dodatkowo walczącego z objawami fotostarzenia skóry, połączono ze zdobywającym coraz większą popularność w walce z trądzikiem oraz pierwszymi, widocznymi objawami starzenia się skóry, retinolem, aby stworzyć zabieg o silnych naprawczych właściwościach.

Azelac Peel - pielęgnacja cery naczyniowej i z trądzikiem różowatym

Peeling z kwasem azelainowym Azelac Peel to propozycja dla skór tłustych, łojotokowych, z przebarwieniami oraz z trądzikiem różowatym. Kwas azelainowy to substancja, która nie uwrażliwia skóry na działanie promieni słonecznych i dlatego może być bezpiecznie stosowana cały rok. Kwas azelainowy reguluje wydzielanie sebum, normalizuje proces keratynizacji, działa bakteriostatycznie oraz poprzez hamowanie enzymu tyrozynazy reguluje pigmentację skóry.
Najlepsze rezultaty można uzyskać po serii zabiegów.

Kwasy do walki z trądzikiem

SPA PEEL + PYRUVIC PEEL + RETINOL 1% - zabieg dla skóry zanieczyszczonej z objawami starzenia

Retinol jest stosowany jest w kosmetyce jako środek odmładzający, wygładzający zmarszczki i poprawiający koloryt skóry. W początkowym okresie stosowania kosmetyków z retinolem zmiany zachodzą w wierzchnich warstwach naskórka i już po kilku tygodniach skóra wygląda młodziej. To dlatego, że dzięki lekkiemu działaniu złuszczającemu i normalizującemu retinolu zniszczona i zrogowaciała warstwa naskórka zostaje zredukowana i naskórek staje się bardziej spoisty. W dalszej kolejności retinol oddziałuje na głębsze warstwy skóry – wzrasta liczba fibroblastów, zwiększa się produkcja kolagenu i elastyny, poprawia się budowa i funkcjonowanie żywej warstwy skóry, która umożliwia łączność między naskórkiem i skórą właściwą. W rezultacie po kilku miesiącach skóra staje się jędrniejsza i „gęściejsza”, bardziej elastyczna, znikają drobne zmarszczki a głębokie i mimiczne spłycają się.

SPA PEEL + RETINOL 1% - zabieg dla skóry zanieczyszczonej z objawami starzenia

Spa Peel to połączenie: 50% kwasu pirogronowego oraz 5% kwasu mlekowego.  Kwas pirogronowy – (CO-COOH) to alfa ketokwas z 3 atomami węgla. Jest kwasem o średniej-dużej mocy w formie w jakiej występuje naturalnie (miód, jabłka, sfermentowane owoce i ocet), a w roztworze ulega przemianie w odpowiadający sobie AHA (kwas mlekowy) i na odwrót, co sprawia, że posiada właściwości antybakteryjne, sebostatyczne i komedolityczne. Specyficzne działanie w skórze kwasu pirogronowego sprawia, iż jest użyteczny w leczeniu fotostarzenia skóry, powierzchownych zmarszczek, rozstępów, blizn oraz problemów z pigmentacją (melasma).

PYRUVIC PEEL + RETINOL 1% - trądzik grudkowo- krostkowy, zaskórniki

Substancją aktywną zabiegu PYRUVIC PEEL jest 40% kwas pirogronowy, który działając na poziomie naskórka i skóry właściwej walczy ze zmarszczkami średniej głębokości, trądzikiem zapalnym i niezapalnym oraz bliznami potrądzikowymi. Złuszczanie przebiega bez nadmiernego wysuszenia skóry, a to wszystko dzięki okluzyjnemu filmowi utworzonemu na jej powierzchni. Działanie keratolityczne, seboregulujące oraz przeciwbakteryjne kwasu pirogronowego jest polecane w walce z każdą postacią trądziku, a jego delikatne działanie powodujące jedynie niewielki rumień jest szczególnie doceniane przez osoby obdarzone wrażliwą skórą.

Cennik Mediderma

HaRo Laser SPA Sosnowiec
Peelingi chemiczne Mediderma 1h
pln 210
Peeling + oczyszczanie
pln 260
Azelac peeling
pln 230
Azelac peeling twarz + szyja
pln 250
Ferulac Peeling
pln 230
Ferulac peeling twarz + szyja
pln 250
Zabieg rozszerzony na twarz
pln 240