Tatuaż

Haro Laser SPA / Tatuaż

Tatuaże

w HaRo Laser SPA w Sosnowcu

Tatuaż to, trzymając się ściśle definicji, forma modyfikacji ciała polegająca na wprowadzeniu pod skórę tuszu. Dla nas tatuaż to sztuka, którą możesz trwale umieścić na fragmencie swojego ciała. W naszym salonie oferujemy możliwość wykonania tatuaży w stylu 'linework’, a cały proces jest przeprowadzany w sterylnych warunkach przez doświadczoną tatuażystkę.

 

Decydując się na wykonanie tatuażu warto rozważyć kilka kwestii między innymi sam projekt, czyli rysunek, który tatuażysta ma umieścić na ciele, preferowany styl tatuowania, umiejscowienie na ciele, a także na spokojnie zastanowić się nad ewentualnymi przeciwwskazaniami. Sam proces tatuowania warto rozpocząć od konsultacji z tatuatorem, aby zapoznać się z jego pracami, doświadczeniem oraz poznać dokładną cenę tatuażu.

Tatuaż Sosnowiec
Kosmetolog Paulina HaRo Laser SPA

Jak przygotować się do sesji tatuażu?

Decydując się na swój pierwszy tatuaż należy dobrze przemyśleć wzór, który chcemy umieścić na swojej skórze. Warto pamiętać, że rysunek zostanie z Tobą na całe życie. Poza wzorem ważne jest również miejsce, na którym chcesz umieścić swój tatuaż. Wielkość samego rysunku jest również kluczowa i wraz z powyższymi dwoma czynnikami będzie miała wpływ na ostateczną cenę za tatuaż. Nasza tatuażystka wykonuje swoje prace w stylu ’linework’, co oznacza, że konsultacja przed sesją będzie wskazana. Wszystko po to, aby końcowy efekt był satysfakcjonujący dla obu stron. Poniżej znajdziesz przykładowe prace Pauliny, które przybliżą Ci ogólny charakter jej pracy.

Co musisz wiedzieć przed sesją tatuowania? Jeśli to Twój pierwszy tatuaż, to pewnie obawiasz się bólu. Sam proces tatuowania może powodować dyskomfort, ale stopień bólu jest sprawą tak indywidualną, że trudno jednoznacznie powiedzieć, jak duży on jest. Czynnikami mogącymi mieć wpływ na jego wielkość jest rozmiar tatuażu, ale i jego umiejscowienie. Fragmenty ciała pod którymi znajdują się kości będą boleśniejsze niż te, pod którymi mamy tkankę tłuszczową. Z doświadczenia podpowiemy, że kobiety powinny unikać dni w okolicy menstruacji, w których trakcie potrafią bardziej odczuwać nawet zabiegi kosmetyczne niż w pozostałe dni. Rodzaj tatuażu ma również wpływ na wielkość bólu, natomiast styl, w jakim pracuje Paulina, czyli 'linework’, cechuje się dużą ilością obrysu, który nie jest wypełniany tuszem. Mniej nakłuć=mniej bólu.

Przeciwwskazania do wykonania tatuażu

  • karmienie piersią i ciąża,
  • choroby skóry,
  • łuszczyca,
  • stany zapalne organizmu,
  • opryszczka,
  • epilepsja,
  • padaczka,
  • choroby bakteryjne wirusowe i grzybicze

Przed wykonaniem tatuażu należy wypełnić kartę zabiegową oraz wyrazić świadomą zgodę na wykonanie tatuażu. Kartę klienta możesz pobrać tutaj -> Karta klienta.

Tatuaż Sosnowiec

Cennik tatuaży

w HaRo laser SPA

Tatuaż 5-7cm

200 PLN

Tatuaż 8-14cm

400 PLN

Tatuaż 15-21cm

600 PLN