Odchudzanie

Haro Laser SPA / Odchudzanie

Zabiegi odchudzające

w HaRo Laser SPA w Sosnowcu

W naszym salonie kosmetycznym w Sosnowcu posiadamy szereg specjalistycznych urządzeń do odchudzania i zmniejszania ilości miejscowej tkanki tłuszczowej nagromadzonej w obszarach opornych na redukcję centymetrów. Najefektywniejsze urządzenia do odchudzania plus wykwalifikowana kadra kosmetologów pozwala nam oferować zabiegi odchudzające o najwyższej skuteczności.

Poszukując przynoszących rezultaty urządzeń włożyłyśmy wiele trudu, aby naszym klientom móc zaoferować skuteczne, a przede wszystkim bezpieczne zabiegi odchudzające. W HaRo Laser SPA posiadamy urządzenia o najwyższej efektywności, gwarantujące rezultat, które zarazem są bezpieczne i wielokrotnie sprawdzone przez liczne grono naszych klientów.

Szeroka oferta zabiegowa pozwala nam poddawać procesom odchudzania obszary takie jak: brzuch, ramiona, boki ciała, uda, pośladki, a nawet podbródek. Część z oferowanych zabiegów działa wybiórczo na poszczególne większe lub mniejsze fragmenty ciała, a działanie jednego z nich jest rozłożone na całą dolną część ciała.

zabiegi-odchudzajace2
Masz pytania dotyczące zabiegów odchudzających? Nie wiesz, który z nich będzie dla Ciebie najlepszy?

CoolTech

CoolTech, czyli wymrażanie tkanki tłuszczowej, to jeden z najefektywniejszych zabiegów celujących w miejscową tkankę tłuszczową. -8°C i precyzyjnie zasysające głowice to wszystko, co potrzebujesz do pozbycia się nadmiarowych centymetrów z okolic bioder, brzucha, uda oraz ramion. Na efekty zabiegu należy poczekać kilka tygodni, ale jego efektywność została potwierdzona badaniami. Efekty działania kriolipolizy są udowodnione, a sama maszyna to urządzenie medyczne.

Cooltech
CoolTech logo
Endermologie LPG

Endermologia LPG

Urządzenie do endermologii, które posiadamy w naszym salonie, to skuteczne oręże do walki z nadprogramowymi kilogramami, a także z wiotkością skóry. Zabiegi Endermologie LPG są idealne, jeśli borykamy się z cellulitem, nagromadzoną w organizmie wodą, zgromadzoną pod skórą tkanką tłuszczową, a także pogorszeniem elastyczności skóry. Endermologię możemy wykonywać na pojedyncze partie ciała takie jak uda, pośladki, brzuch, ramiona, a nawet twarz lub kompleksowo łącząc pracę nad wiotkością skóry ud z pośladkami.

Endermologie LPG

Fala uderzeniowa STORZ

Fala uderzeniowa wygenerowana przez urządzenie Storz Medical to narzędzie do walki nie tylko z nadmiarem centymetrów, ale co niezmiernie ważne z najtrudniejszymi do zwalczenia formami cellulitu. Dodatkową zaletą fali akustycznej STORZ jest poprawa wyglądu samej skóry poprzez aktywację produkcji nowego kolagenu oraz naczyń krwionośnych. Falę Storz stosujemy na uda, ramiona, brzuch, pośladki, łydki, okolice bioder.

Fala STORZ
Fala uderzeniowa Storz
lipocryo - sosnowiec

LipoCryo

Kriolpoliza LipoCryo, czyli wymrażanie tkanki tłuszczowej, to nieinwazyjny sposób na pozbycie się miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. Adipocyty poddane działaniu zimna zaczynają się rozpadać, a następnie są usuwane z organizmu w wyniku działania naturalnych dla nas mechanizmów. Efekt redukcji tkanki tłuszczowej jest widoczny po kilku tygodniach. Zabieg jest w 100% bezpieczny i nie wymaga rekonwalescencji.

LipoCryo

ReduStim

ReduStim to zabieg pozwalający kompleksowo pozbyć się tkanki tłuszczowej. Jego kompleksowość polega na działaniu na dwa rodzaje tkanki tłuszczowej – podskórnej oraz znajdującej się głębiej trzewnej. Drugą niewątpliwą zaletą jest możliwość działania na dużym obszarze ciała. Zabieg przeprowadzany jest w specjalnym kombinezonie, który pokrywa ciało od kończyn dolnych, aż do wysokości klatki piersiowej. Zabiegi ReduStim można łączyć z innymi zabiegami odchudzająco-rewitalizującymi.

Redustim

Stymulacja mięśni EMS

Dual Slim/Emsculpt to prawdziwa rewolucja w odchudzaniu i jednoczesnym wzmacnianiu mięśni. Elektromagnetyczna stymulacja pozwala wyszczuplić sylwetkę, lub wybrane jej partie, oraz jednocześnie zbudować, wzmocnić i ujędrnić tkankę mięśniową w trakcie pojedynczej sesji. Zabiegi elektrostymulacji mięśni wykonuje się na wybrane partie ciała (brzuch, uda, ramiona, pośladki), a generowane przez urządzenie skurcze mięśni są niemożliwe do osiągnięcia w normalnych warunkach treningowych. EMSculpt można łączyć z innymi zabiegami odchudzającymi i rewitalizującymi skórę.

Stymulacja mięśni EMSculpt