Podolog

Haro Laser SPA / Podolog

Podologia

w HaRo Laser SPA w Sosnowcu

W HaRo Laser SPA podchodzimy do naszych klientów holistycznie i staramy się dbać o Was w sposób kompletny. Dlatego w naszym gabinecie kosmetycznym oferujemy również zabiegi podologiczne, które są skierowane dla osób borykających się z problemami w obrębie stóp. Modzele, odciski, wrastające paznokcie to tylko część problemów dotykających coraz większej liczny osób. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i terapiom te problemy w łatwy sposób można rozwiązać.

Nieprzyjemny zapach, pękająca skóra stóp, łuszczące się lub zabarwione na nietypowy kolor paznokcie to sygnały, że z naszymi stopami dzieje się coś niedobrego. Najlepiej jeśli zaczniemy działać szybko i nie pozwolimy problemom się rozwinąć. Grzybica stóp, czy wrastające paznokcie to tematy, z którymi doświadczony podolog może się z łatwością rozprawić, dlatego nie warto czekać, aż sprawy przybiorą zły obrót i problem się nasili.

Podologia Sosnowiec
Podolog Sosnowiec

Jakie zabiegi podologiczne wykonujemy w HaRo Laser SPA?

W naszym gabinecie wykonujemy szereg zabiegów, które pozwolą Ci pozbyć się problemów stóp i przywrócić im estetyczny wygląd, m.in.:

  • pedicure leczniczy
  • usuwanie odcisków, nagniotków (hiperkeratoz)
  • usuwanie modzeli
  • opracowanie wrastających paznokci
  • opracowanie pękających pięt
  • opracowanie paznokci zmienionych chorobowo
  • leczenie keratolizy dziobatej (w tym nadpotliwości stóp)
  • dobór wkładek odpowiednich do defektów stóp
  • dobór dopasowanych do problemu preparatów leczniczych, które wspomagają kurację w domu.

Najważniejszym zabiegiem, a jednocześnie tym, który pacjenci najczęściej potrzebują jest podstawowy zabieg podologiczny rozpoczynający się od szczegółowego wywiadu. W jego trakcie omawiamy problem, następnie przystępujemy do opracowania stóp oraz zrogowaciałego naskórka na nich, a także opracowujemy płytkę paznokcia odpowiednimi narzędziami. W trakcie pedicuru leczniczego wykonujemy dodatkowe zabiegi lecznicze w obrębie stóp i paznokci dostosowane do zaistniałego problemu. Etapem kończącym cały zabieg są zalecenia, czyli krótkie informacje o odpowiedniej pielęgnacji i ew. dodatkowych preparatach, które prawidłowo wprowadzone mogą wspomóc proces leczenia.

Systematyczne korzystanie z usług podologa oraz stosowanie zabiegów dopasowanych do potrzeb stóp spowoduje ograniczenie pojawiania się nieprzyjemnych zmian na stopach oraz w obrębie paznokci.

Czy zabiegi podologiczne są tylko dla kobiet?

Z wizyty i zabiegów podologicznych mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, a nawet dzieci. Bez względu na płeć problemy ze stopami może mieć każdy, a dla komfortu życia każdą niepokojącą zmianę warto skonsultować właśnie z podologiem. Co warte podkreślenia, trafna diagnoza problemu i szybkie rozpoczęcie kuracji skrócą proces dochodzenia do zdrowia. Warto pamiętać, że stopy wykonują dla nas codzienne mnóstwo pracy i warto o nie dbać, a ewentualne problemy i choroby stóp negatywnie wpływają na nasze samopoczucie.

Indywidualna terapia dopasowana do konkretnych problemów stóp, wykonywanie zabiegów podologicznych oraz profilaktyka stosowana w domu zgodnie z zaleceniami podologa ograniczy możliwość pojawienia się schorzeń na skórze oraz na płytce paznokci w przyszłości.

Podolog Sosnowiec

Zabiegi podologiczne

HaRo Laser SPA Sosnowiec
Konsultacja podologiczna
50 PLN
Obcięcie i oszlifowanie paznokci
100 PLN
Pełny zabieg podologiczny
150 PLN
Podstawowy zabieg podologiczny
130 PLN
Postepowanie podologiczne w zakresie chorób paznokci
100-220 PLN
Postepowanie podologiczne w zakresie grzybicy paznokci
100-150 PLN
Postepowanie podologiczne w zakresie pękających piet
100-150 PLN
Tamponada/oparunek
40 PLN
Usunięcie modzeli
80-150 PLN
Usunięcie odcisku
80 PLN