Zabiegi kosmetyczne Théo Marvée | Dr. Belter

Haro Laser SPA / Zabiegi kosmetyczne Théo Marvée | Dr. Belter

Zabiegi Dr. Belter Cosmetics

40 lat doświadczenia, wiedza i szerokie doświadczenie poparte obecnością marki aż w 33 krajach na całym świecie.

Filozofia marki Dr. Belter opiera się na 4 zasadach – diagnoza potrzeb klienta – profesjonalna porada – zabieg w gabinecie – pielęgnacja domowa. Założyciel marki Dr Clemens Belter codzienne czuwa nad rozwojem i jakością produktów tworzonych w laboratoriach marki Belter, aby mieć pewność, że wyśrubowane standardy są spełniane.

Kosmetyki Dr. Belter są prawie całkowicie pozbawione substancji pochodzenia zwierzęcego, a dodatkowo, aby aktywnie i widocznie wesprzeć walkę o lasy deszczowe firma wycofała się z używania w kosmetykach oleju palmowego.

Zabiegi kosmetyczne Dr. Belter to cała gama zabiegów dedykowanych różnym problemom skórnym, od trądziku, poprzez niskie nawilżenie skóry, a na widocznych oznakach starzenia się kończąc.

Cena zabiegu podstawowego: 210 pln

Cena zabiegu rozszerzonego: 230 pln

Cena zabiegu rozszerzonego z oczyszczaniem: 250 pln

Zabiegi Théo Marvée

Marka Théo Marvée to francuska propozycja kosmetyczna dostępna dla każdej kobiety. Początki marki są silnie związane z – na nowo odkrywanymi i cieszącymi się niesłabnącym zainteresowaniem branży kosmetycznej – algami. Marka Théo Marvée to marka stosowana przez profesjonalne gabinety kosmetyczne oraz SPA.

zabieg kosmetyczny

Vita force

Po prostu młodsza! Firma Theo Marvee przedstawia Państwu odmładzającą, rozjaśniającą terapię Vita Force, opartą na kompleksie VC-IP oraz kolagenie. Synergiczne połączenie najnowocześniejszej, wykorzystywanej w kosmetyce witaminy C oraz kolagenu dało zdumiewające rezultaty. KOMPLEKS VC-IP Nowej generacji pochodna witaminy C która jest bardziej skuteczna, stabilna i odporna na działanie światła, wysokiej temperatury i powietrza. Ta unikalna forma witaminy C głębiej penetruje naskórek, jest silniejsza niż czysta witamina C i nawet niskie stężenie daje doskonałe rezultaty w zabiegach. Odświeża skórę, wyrównuje koloryt oraz zwiększa wchłanianie komórkowe, a także zatrzymuje syntezę nowej melaniny przy jednoczesnym blokowaniu już wytworzonej. Unikalna synergia składników daje wzmocniony efekt działania, dzięki czemu stosowanie produktów jest świetnym sposobem na zatrzymanie młodości. Odmładzająca terapia oparta na rewolucyjnym kompleksie VC-IP, kolabassu pozwala na aktywne przeciwdziałanie oraz redukcję oznak chronologicznego starzenia się.

Czas trwania zabiegu: 90 min
Cena zabiegu: 230 pln

Reactif - Neurosensoryczny zabieg łagodzący

Tworząc linię Reactif naukowcy z laboratoriów Theo Marvee połączyli składniki neurokosmetyczne oraz naturalne kompleksy roślinne otrzymując neurosensoryczny zabieg łagodzący, przeznaczony dla cery nadreaktywnej, wrażliwej i z popękanymi naczynkami. Neurokosmetyki z linii Reactif są oparte na niespotykanym do tej pory w pielęgnacji profesjonalnej wykorzystaniu najnowszych osiągnięć światowej kosmetologii poprzez zastosowanie synergii kompleksów Calmosensine, Polyplant Anti-Couperosis oraz ekstraktu z brazylijskich jagód Acai.

Czas trwania zabiegu: 90 min
Cena zabiegu: 210 pln

Acne logique - złoty środek w walce z trądzikiem

Trądzik jest jedną z najbardziej uciążliwych chorób skóry, która coraz częściej dotyka nie tylko nastolatków, ale także osoby dorosłe. Problem ten pojawia się w wyniku wzmożonej pracy gruczołów łojowych, ale również w związku z problemami hormonalnmi, złą dietą czy stresem. Zbyt duża ilość sebum powoduje zablokowanie ujścia gruczołów, co w konsekwencji prowadzi do stanu zapalnego. Pojawiają się wówczas zaskórniki, grudki oraz krosty. Wiemy, że problem trądziku często nasila się kiedy zbyt mocno wysuszamy skórę, dlatego tak ważna jest odpowiednia pielęgnacja – zarówno nawilżenie, jak i działanie przeciwtrądzikowe. Leczenie trądziku nie jest łatwe, ale dzięki nowoczesnym produktom Theo Marvee z serii Acne Logique, można pozbyć się uciążliwych zmian i blizn, które po nich pozostają, a także zapobiegać powstawaniu nowych.

Czas trwania zabiegu: 90 min
Cena zabiegu: 250 pln

Reverso - Poznaj magię działania najsilniejszych antyoksydantów

Skóra alipidowa, a na dodatek sucha i zwiotczała jest bardzo podatna na przedwczesne starzenie się. Dzieje się tak w związku ze spadkiem ilości komponentów lipidowych w płaszczu hydrolipidotóry przede wszystkim działa jako bariera ochronna i nie pozwala na odwodnienie. Ze względu na niski poziom nawilżenia, taka skóra ma również skłonność do pękania, łuszczenia się i swędzenia. Theo Marvee stworzyło linię dla skóry alipidowej, której składniki wprowadzają właściwy balans warstwy hydrolipidowej czyniąc skórę odżywioną i miękką. Produkty wchodzące w skład tj linii mają podobne składniki do lipidów skóry, dzięki czemu mogą bez przeszkód dyfundować do głębszych warstw przywracając skórze jej funkcje ochronne i związane z utrzymaniem balansu hydro – lipidowego. Wiemy, że aby utrzymać barierę hydrolipidową na optymalnym poziomie niezbędne jest zaopatrzenie jej w wysoce odżywcze składniki.

Czas trwania zabiegu: 90 min
Cena zabiegu: 240 pln

Zabiegi ILCSI

Historia firmy Ilcsi sięga roku 1958, w którym, w Budapeszcie powstają wyprzedzające swoje czasy kosmetyki organiczne. Pierwsze kremy korzystały z dobroczynnych właściwości dzikiej róży, rojnika oraz róży czerwonej. Kolejne lata funkcjonowania na rynku pozwoliły na wprowadzanie nowoczesnych technologii wytwarzania, przy jednoczesnym ciągłym poszukiwaniu najlepszych roślinnych ekstraktów. 60 lat pracy nad marką oraz asortymentem zaowocowało wieloma nagrodami i wyróżnieniami, a także międzynarodową ekspansją firmy.

Cena zabiegu podstawowego: 210 pln

Cena zabiegu rozszerzonego: 230 pln

Cena zabiegu rozszerzonego z oczyszczaniem: 250 pln