Laserowy iniektor SINAPSI 2.0

Haro Laser SPA / Laserowy iniektor SINAPSI 2.0

Laserowy iniektor kwasu hialuronowego SINAPSI 2.0

w HaRo Laser SPA w Sosnowcu

Pierwszy na świecie nieinwazyjny, laserowy iniektor kwasu hialuronowego od Winform Medical dostępny w naszym salonie kosmetycznym w Sosnowcu. Winform Medical to włoska firma zajmująca się opracowywaniem nowatorskich urządzeń kosmetologicznych, która wprowadziła na rynek urządzenie SINAPSI 2.0, które jest jedynym tak zaawansowanym urządzeniem do bezinwazyjnego wprowadzania do skóry usieciowanego kwasu hialuronowego na świecie.

Wypełnienie zmarszczek, ujędrnienie, wolumetria oraz efekt „push up” z pomocą iniektora SINAPSI 2.0 są na wyciągniecie ręki, a dodatkowo po zabiegu nie potrzebny jest żaden okres rekonwalescencji. Bezpośrednio po przeprowadzonej procedurze można powrócić do swoich zajęć. Najlepsze efekty daje seria zabiegów, których ilość i częstotliwość jest dopasowana do konkretnego problemu oraz obszaru zabiegowego. W naszym salonie przeprowadzamy bezpłatne konsultacje, które ułatwią podjęcie decyzji i pozwolą omówić dostępną w salonie ofertę zabiegową oraz wybrać spośród niej najbardziej dopasowane do problemów skóry procedury.

Sinapsi Sosnowiec
SINAPSI 2.0 – bezinwazyjne, laserowe iniekcje kwasu hialuronowego z użyciem opatentowanej technologii NFI
Sinapsi Sosnowiec

Jakie technologie ukryte są w SINAPSI 2.0?

Urządzenie SINAPSI 2.0 łączy w sobie trzy technologie:

 • hybrydowy laser
 • pulsacyjną radiofrekwencję (RF)
 • elektrotransfer

Laser ukryty w SINAPSI to laser emitujący wiązki o trzech długościach fali: 450nm, 650nm oraz 1064nm. Światło lasera ma działanie drenujące, pobudzające fibroblasty oraz antybakteryjne. Jednocześnie z laserem na skórę działa pulsacyjnie promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych. Jego zadaniem jest wprowadzenie substancji aktywnych do poziomu skóry właściwej bez efektu podgrzania tkanek. Elektrotransfer pozwala na wytworzenie w naskórku kanałów hydrofilowych, przez które wprowadzane są substancje aktywne w głąb skóry.

Medyczny preparat Filler Jalux

Technologia zamknięta w urządzeniu SINAPSI 2.0 została stworzona, aby, bez konieczności nakłuwania skóry, wprowadzić kwas hialuronowy, którego zadaniem jest rewitalizacja jej zewnętrznych warstw oraz redukcja zmarszczek i wiotkości. Aby osiągnąć jak najlepsze efekty w trackie zabiegu wykorzystywany jest dedykowany preparat kwasu HA FillerJalux.

Filler Jalux składa się z kwasu hialuronowego o trzech wielkościach cząsteczki, kwasu askorbinowego oraz aktywnego tlenu.

Kwas hialuronowy zawarty w Filler Jalux posiada trzy wielkości cząsteczek, aby precyzyjnie i wielokierunkowo działać na problemy skóry. Wysoka masa cząsteczkowa osadza się na naskórku ograniczając utratę wody, średnia przenikając do naskórka łączy się z zawartą w niej wodą powodując efekt wypełnienia. Niska wnika w głąb skóry stymulując do produkcji kolagenu oraz elastyny. Wszystko po to, aby uzyskać efekt jędrności i elastyczności. Tak wieloetapowe działanie pozwala na osiągnięcie pełniejszych rezultatów niż w przypadku zastosowania preparatów o jednej wielkości cząsteczki.

Kwas L-askorbinowy zawarty w preparacie posiada właściwości antyoksydacyjne, nawilżające oraz rozjaśniające. Wpływając na wyrównanie kolorytu skóry oraz produkcje kolagenu wzmacnia działanie kwasu hialuronowego. Zamknięcie kwasy askorbinowego w olejowych molekułach w preparacie Filler Jalux pozwala na dłuższe uwalnianie i zwiększa efektywność działania samej substancji. 

Aktywny tlen, czyli ozon, zawarty w preparacie jest transmiterem cząsteczek w głąb skóry. Dodatkowo aktywny tlen posiada właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne oraz antyoksydacyjne.

Sinapsi Sosnowiec
Sinapsi Sosnowiec

Przebieg zabiegu laserowej iniekcji HA

 • Zabieg rozpoczyna się od konsultacji, na której omawiany jest stan skóry i następuje zapoznanie z przeciwwskazaniami.
 • Obszar zabiegowy zostaje dokładnie oczyszczony, a jeśli to konieczne wykonany zostanie demakijaż.
 • Na skórę nakładany jest preparat FillerJalux, który za pomocą głowicy urządzenia wprowadzany jest do skóry. Kosmetolog stosując technikę adekwatną do stanu skóry pacjenta i celu zabiegu wykonuje odpowiednie ruchu głowicą.
 • Na koniec zabiegu na twarz nakłada się pozabiegową pielęgnację.

Przeciwwskazania do zabiegu SINAPSI 2.0

 •  Ciąża
 • Karmienie piersią
 • Rozrusznik serca / metalowe implanty
 • Przerwanie ciągłości skóry
 • Żylaki
 • Aparat słuchowy
 • Wrażliwość dotykowa i termiczna
 • Choroby nowotworowe
 • Niedociśnienie tętnicze
 • Miejscowe znieczulenie
 • Epilepsja

Cennik SINAPSI 2.0

HaRo Laser SPA Sosnowiec

Twarz

399 PLN

Okolica oka / bruzdy nosowo-wargowe/ usta

199 PLN

jedna okolica

Czoło

299 PLN

Twarz + szyja

599 PLN

Dłonie

249 PLN

Twarz+ Szyja +Dekolt

699 PLN