Zabieg PRX- T33

Haro Laser SPA / Zabieg PRX- T33

Biorewitalizacja skóry PRX-T33

Wieloletnie doświadczenie i badania włoskiej dermatolog Rossany Castellanny zaowocowały powstaniem nowatorskiego peelingu chemicznego PRX-T33. Zabieg ten to połączenie kwasu TCA (trójchlorooctowego), wody utlenionej oraz kwasu kojowego.

Dotychczas stosowanie kwasu TCA wiązało się z uciążliwym łuszczeniem się skóry, które zmuszało pacjentów do pozostawania w domu, a sam zabieg był niejednokrotnie bardzo bolesny, co zniechęcało do kontynuowania kuracji. W przypadku peelingów chemicznych tylko serie zabiegów gwarantują najlepsze rezultaty.

Dr Castellanna wykorzystała swoje bogate doświadczenie w kosmetologii opracowując skuteczny zabieg z użyciem TCA jednocześnie minimalizując jego skutki uboczne. Dzięki jej odkryciu bezpośrednio po zabiegu można powrócić do normalnej aktywności.

Zabieg PRX-T33

Jak wygląda zabieg PRX-T33?

Zabieg rozpoczyna się od przygotowania obszaru poddanemu działania kwasu poprzez dokładne oczyszczenie. Następnie nakłada się warstwami preparat, który ma postać żelu. Przed nałożeniem kolejnej warstwy delikatnie wmasowując poprzednią w skórę. Zabieg nie jest bolesny, nie odczuwa się w trakcie żadnego pieczenia, ani bólu. Po zabiegu nie występuje nadmierne łuszczenie się skóry.

Zabieg PRX-T33 Sosnowiec

Biorewitalizacja skóry twarzy i dekoltu bez użycia igieł

Biorewitalizacja skóry PRX-T33 – działanie i efekty

Zabieg z użyciem kwasu TCA można bezpiecznie wykonywać przez cały rok, a jego działanie doskonale wspomaga walkę z takimi problemami jak:

  • utrata jędrności i wiotkość skóry;
  • blizny zanikowe, w tym potrądzikowe;
  • rozstępy – zwłaszcza w początkowej fazie;
  • fotostarzenie – przebarwienia, wiotkość skóry, melasma.

Zabieg PRX-T33 jest doskonałym wstępem do innych zabiegów z medycyny estetycznej np. mezoterapii igłowej osoczem, fibryną, kwasem hialuronowym, mezoterapii mikroigłowej dr PEN. PRX-T33 wzmacnia pozytywne rezultaty tych zabiegów stając się boosterem.
Bezpośrednio po zabiegu możemy spodziewać się napięcia skóry i efektu nawilżenia, ale aby uzyskać trwałe rezultaty zalecamy wykonać serię zabiegów.

Cennik zabiegu PRX-T33

HaRo Laser SPA Sosnowiec
Twarz
pln 359
Twarz | 6 zabiegów
pln 1900
Twarz | 1 zabieg + mikronakłuwanie dr Pen
pln 449
Twarz | 3 zabiegi + mikronakłuwanie dr Pen
pln 1219
twarz + szyja + dekolt
pln 759