Manicure

Haro Laser SPA / Manicure

Manicure Klasyczny | Manicure Hybrydowy

W naszym salonie manicure w Sosnowcu wykonujemy zabiegi manicure i pedicure hybrydowego, a także podstawowe zabiegi podologiczne. Manicure klasyczny, francuski, japoński, spa oraz zabiegi dla dłoni i stóp. To wszystko i jeszcze więcej w naszym salonie SPA w Sosnowcu.

Masz pytania dotyczące manicure?Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości!

Indigo Nails - topowa marka lakierów hybrydowych

Indigo to wiodąca, polska marka zajmująca się produkcją lakierów hybrydowych,  posiadająca w swojej ofercie szeroką gamę produktów do malowania i stylizacji paznokci m.in. lakiery kolorowe, topy, bazy oraz akcesoria dodatkowe. Lakiery hybrydowe szturmem wyparły tradycyjne odpowiedniki, a dzięki pojawiającym się kilka razy w roku nowym kolekcjom każda miłośniczka hybryd znajdzie kolor idealny dla siebie.

Głębokie czerwienie, róże, a nawet czernie, paznokcie nude, glass nails, ombre, niezwykłe zdobienia plus przedłużona trwałość lakierów to recepta na sukces manicure hybrydowego. Indigo poza dostarczaniem nowych kolorów lakierów cały czas dba o bezpieczeństwo swoich produktów i wprowadzanie na rynek coraz to doskonalszych produktów. Od momentu kiedy manicure hybrydowy pojawił się na rynku wprowadzono wiele innowacji, a oferta nie tylko kolorystyczna, ale przede wszystkim obejmująca innowacyjne bazy oraz topy cały czas się powiększa.

Manicure hybrydowy to bezpieczna stylizacja paznokci, pozwalająca cieszyć się nieskazitelnym mani nawet przez 3 tygodnie. Wybierając Indigo do swoich stylizacji, możesz wybierać spośród najgorętszych kolorów sezonu, które gwarantują pełne krycie, a zastosowanie błyszczącego lub matowego topu dopełni stylizacji.

Lakiery hybrydowe Indigo Sosnowiec

Czy wiesz, że nasz manicure podlega gwarancji? Reklamacje w sprawie wykonanej usługi rozpatrujemy do 3ch dni po wykonanym zabiegu.

Victoria Vynn™ - Lakiery hybrydowe klasy premium

Victoria Vynn™ to amerykańska marka topowych produktów dedykowana stylistom paznokci, która inspirację do tworzenia nowych kolekcji kolorów czerpie ze świata mody. Victoria Vynn™ to hybrydowe lakiery do paznokci, a także produkty do stylizacji żelowych, akrylowych oraz zdobień. Manicure hybrydowy z marką Victoria Vynn to trwała, a zarazem wyjątkowa stylizacja paznokci.

Nowoczesne formuły hybryd dają nieograniczone możliwości kolorystyczne i pozwalają na tworzenie dowolnej stylizacji paznokci i różnych wykończeń. Tworząc kolekcje do stylizacji i pielęgnacji paznokci Victoria Vynn czerpie z najnowszych trendów stolicy światowego desingu i mody NYC.

Cennik Manicure

HaRo Laser SPA Sosnowiec
Manicure biologiczny
PLN 60
Manicure klasyczny
PLN 75

z malowaniem odżywką

Manicure hybrydowy
PLN 100
Manicure japoński
PLN 80
Manicure żel na naturalną płytkę + kolor
PLN 120
Przedłużanie paznokci żelowych na formie + kolor
PLN 160
Korekta paznokci żelowych + kolorowy żel
PLN 140
Zdobienie french
PLN 20
Rekonstrukcja paznokci obgryzionych
PLN 130
Zdjęcie masy żelowej/hybrydowej
PLN 45
Naprawa złamanego paznokcia
PLN 25
Rekonstrukcja paznokcia uszkodzonego
PLN 50
Manicure męski
PLN 80
Szukasz oferty na pedicure? W naszym salonie wykonujemy pedicure oraz zabiegi podologiczne.