Zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn

Haro Laser SPA / Zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn

Zabiegi kosmetyczne dla Panów

Mężczyźni to powiększająca się grupa klientów naszego salonu kosmetycznego. Wśród najpopularniejszych zabiegów, którym się poddają, są zabiegi depilacji laserowej (pach, strefy intymnej, barków, lędźwi, pleców), oczyszczanie twarzy, masaże twarzy oraz całego ciała, karboksyterapia oraz COOLtech. Zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn to nie jest kwestia tylko estetyki, ale przede wszystkim mają one znaczący wpływ na komfort życia naszych klientów.
Masz pytania dotyczące zabiegów kosmetycznych dla mężczyzn?
Depilacja laserowa dla mężczyzn

Męska depilacja laserowa

Panowie coraz chętniej korzystają z zabiegów depilacji laserowej, które w HaRo Laser Spa wykonujemy laserem diodowym amerykańskiej firmy Lumenis. W szczególności poddają się zabiegom na plecy (lędźwie), pachy, męską strefę intymną wraz z szparą pośladkową, ramiona, barki, klatkę piersiową.

Obecnie gładkie ciało jest pożądane nie tylko przez sportowców, ale również przez panów, którzy postrzegają ten zabieg jako element higieny osobistej. Trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia to również oszczędność czasu oraz zmniejszona ilość nieestetycznych oraz powodujących dyskomfort podrażnień skóry.

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy na blogu wpis – Męska Depilacja Laserowa – Poradnik, w którym przybliżamy sam zabieg, informujemy, jak się do niego przygotować oraz jakich efektów oczekiwać.

Oczyszczanie twarzy

Aby zadbać o zdrową i zadbaną skórę twarzy przygotowaliśmy dla panów zabieg oczyszczania skóry twarzy. Przed zabiegiem kosmetolog oceni stan skóry oraz dobierze preparaty i działania idealnie dopasowujące się do potrzeb konkretnego przypadku. Oczyszczanie skóry twarzy szczególnie polecamy panom borykającym się z zaskórnikami, łojotokiem lub trądzikiem.

Poza samym procesem ręcznego usuwania niedoskonałości skóry, na twarz po zabiegu aplikujemy maski kojące i nawilżające, a przed zabiegiem skórę dokładnie oczyszczamy.

Panom zainteresowanym dogłębnym oczyszczaniem skóry proponujemy również nasze zabiegi z użyciem kwasów. Więcej szczegółów u naszych kosmetolożek.

Męskie oczyszczanie twarzy

Karboksyterapia pod oczy

Szybkie tempo życia, czy też brak wystarczającej ilości snu potrafią negatywnie odbić się na wyglądzie twarzy. Często głębokie cienie pod oczami lub „worki” są sprawą dziedziczną. W sukurs przychodzi karboksyterapia pod oczy, w trakcie której śródskórnie wprowadzamy dwutlenek węgla. Reakcją organizmu na nasze działanie jest wytworzenie nowych, elastycznych kapilar dzięki którym mikrokrążenie w tym newralgicznym obszarze zostaje przywrócone, a cienie ulegają widocznemu zredukowaniu. Dodatkowo zabieg karboksyterapii wpływa pozytywnie na redukcję tzw. „kurzych łapek”.

Aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty zalecamy wykonanie serii 10 zabiegów.

Cennik zabiegów karboksyterapii pod oczy: 960 pln za pakiet 10-ciu zabiegów

Kriolipoliza Cooltech, czyli wymrażanie tkanki tłuszczowej

COOLtech, czyli kriolipoliza, to zabieg doskonale uzupełniający codzienne treningi siłowe lub inne aktywności sportowe. Wymrażanie tkanki tłuszczowej pozwoli pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z newralgicznych obszarów takich jak brzuch, plecy czy ramiona. Zabieg ten polega na kontrolowanym schłodzeniu wybranej partii ciała. Komórki tłuszczowe stopniowo obumierają i są usuwane z organizmu. Proces ten trwa do 6 tyg. Po tym czasie zabieg można powtórzyć.

Zabieg kriolipolizy jest całkowicie bezpiecznym zabiegiem wykonywanym na sprzęcie medycznym. Jego efekty można wzmocnić dodając zabiegi innymi urządzeniami tj. EMS, Endermologie LPG lub Storz.

LipoCryo dla mężczyzn
Męski pedicure

Męski pedicure

Suche pięty, szorstka skóra stóp, odciski to rzeczy, które szpecą stopy, często będąc jednocześnie przyczyną sporego dyskomfortu. Zabieg pedicure dla mężczyzn wygląda tak samo, jak klasyczny zabieg na stopy dla kobiet. Ma on na celu zmiękczenie skóry stóp, opiłowanie paznokci, odsunięcie lub wycięcie skórek, a także usunięcie zrogowaciałego naskórka na piętach oraz podeszwach stóp.

Cena podstawowego zabiegu podologicznego męskiego: 140 pln

Masaże - plecy lub całe ciało

Wyczerpująca praca zawodowa, dynamiczne i pełne pośpiechu życie codzienne, aktywność fizyczna – wszystkie te elementy sprawiają, że ciało potrzebuje rozluźnienia i dodatkowych chwil relaksu. Odpowiedzią na te potrzeby są masaże wykonywane w naszym salonie kosmetycznym pleców lub całego ciała. Pozbądź się napięcia i zrelaksuj w przyjemnej atmosferze.

Męski masaż

Chcemy podkreślić, że wszystkie zabiegi dają doskonałe, aczkolwiek dyskretne efekty, przez co nie rzucają się one mocno w oczy. Fakt ten sprawia, że nikt postronny nie będzie świadomy ich wykonania.