Pakiety zabiegów dla Panów

Haro Laser SPA / Pakiety zabiegów dla Panów

Pakiety zabiegów kosmetycznych dla mężczyzn

Zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn są idealnym sposobem na poprawę wyglądu i samopoczucia. Są także doskonałym pomysłem na prezent dla zapracowanych Panów, którzy na co dzień nie mają zbyt dużo czasu na relaks i zadbanie o swoją formę.

Poniżej przykładowe pakiety zabiegów dla płci męskiej – głównie na twarz. Jeśli szukasz innych propozycji, zapraszamy na podstronę, na której prezentujemy zabiegi dla mężczyzn, które panowie najchętniej wybierają.

Masz pytania dotyczące zabiegów kosmetycznych dla mężczyzn? Pomożemy!

Pakiet Gentleman

Ekskluzywny zabieg łagodząco-nawilżający dla cery z oznakami odwodnienia, skłonnej do podrażnień, alergii i stanów zapalnych np. po goleniu. Głęboko koi skórę, łagodzi uczucie napięcia, szorstkość i zaczerwienienie. Czyni skórę mniej podatną na czynniki drażniące oraz pobudza naturalne mechanizmy obronne komórek.

Czas trwania zabiegu: 90 min
Cena zabiegu: 210 pln

Pakiet Brudny Harry

Pakiet Brudny Harry to klasyka gatunku, zabieg polegający na manualnym usunięciu zaskórników, odblokowaniu porów skórnych z nadmiaru łoju i odświeżeniu skóry. Wykonywany może być na takich partiach jak twarz, szyja, dekolt oraz plecy. Polecany przede wszystkim dla skór tłustych, łojotokowych, skłonnych do powstawania grudek czy zaskórników.

Czas trwania zabiegu: 90 min
Cena zabiegu: 250 pln

Pakiet Handsome

Głęboko odżywcza i regenerująca kuracja stworzona specjalnie na potrzeby męskiej skóry. Stymuluje odnowę komórkową działając przeciwstarzeniowo, energetyzuje skórę oraz usuwa oznaki zmęczenia. Jej siła tkwi w aktywnych izoflawonach zwalczających przesuszenie, napięcie i wiotkość skóry. Kuracja dogłębnie odżywia, chroni skórę oraz uzupełnia braki lipidów w skórze.

Czas trwania zabiegu: 90 min
Cena zabiegu: 250 pln