Laserowe odmładzanie skóry

Haro Laser SPA / Laserowe odmładzanie skóry

Laseroterapia | Laserowy resurfacing skóry twarzy, szyi i dekoltu

w HaRo Laser SPA w Sosnowcu

Marzysz o niechirurgicznym usunięciu zmarszczek? Z laserem pikosekundowym usuwanie zmarszczek, ujędrnienie skóry i poprawa jej ogólnego wyglądu jest na wyciągnięcie ręki. Nie każdy chce i potrzebuje inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, ale delikatne spłycenie zmarszczek i rewitalizację skóry można przeprowadzić przy pomocy nieablacyjnego lasera frakcyjnego. Technologia zamknięta w urządzeniu PICO PMU pozwala zredukować oznaki starzenia związane z wiotkością skóry, jak i te spowodowane niekorzystnym działaniem promieni słonecznych. Precyzyjna wiązka lasera dociera w głębokie warstwy skóry, a jej zewnętrzną warstwę pozostawia nienaruszoną.

Posiadany przez nas laser, czyli frakcyjny, nieablacyjny laser pikosekundowy, nie powoduje przerwania ciągłości naskórka, a tym sam okres rekonwalescencji jest skrócony do minimum.

Zabieg laserowego odmładzania skóry pozwala na likwidację przebarwień (zmian pigmentacyjnych powstałych na skutek promieniowania UV, piegów, plam soczewicowatych), niewielkich zmarszczek (czoło, „kurze łapki”, „zmarszczki palacza) oraz znacząco poprawia koloryt skóry i jej ogólną elastyczność.

Przy pomocy lasera PICO PMU możliwe jest wykonanie również zabiegu bankietowego, czyli peelingu węglowego. Jego efekty pozwalają już po jednym zabiegu uzyskać świetlistą i rozpromienioną cerę.

Laseroterapia w HaRo Laser SPA Sosnowiec
Laser pikosekundowy to również laserowe usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego!
Laserowe usuwanie tatuaży i makijażu
Laserowy peeling węglowy

Laserowe odmładzanie skóry

Laserowe odmłodzenie skóry to rewolucja w zabiegach anti-ageing, a picosekundowe urządzenia pozwalają osiągnąć rezultaty bez okresu rekonwalescencji i bólu. Niechirurgiczne usuwanie zmarszczek i poprawa wyglądu skóry twarzy, szyi oraz dekoltu to wyzwania, którym bez trudu podoła nieablacyjny laser frakcyjny. Precyzyjnie działająca wiązka lasera dociera w głębokie warstwy skóry, stymulując fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Skóra jest przebudowana i widocznie ujędrniona.

Laser pikosekundowy doskonale działa na zwiotczałą, z widocznymi zmarszczkami mimicznymi skórę twarzy, szyi i dekoltu. Już po pierwszym zabiegu laserowym można zauważyć pozytywne efekty jego działania, a wszystko to dzięki głębokości, na jaką dociera laser do skóry oraz nieablacyjnemu działaniu, które nie doprowadza do przerwania ciągłości naskórka. Po zabiegu można od razu wrócić do swojej aktywności. Dodatkowo mając na uwadze przeciwwskazania do wykonania zabiegu zabiegi laserowe praktycznie nie dają skutków ubocznych.

Laserowe zabiegi odmładzające to prawdziwy przełom w walce z upływem czasu, który sprawia, że skóra staje się zwiotczała, pełna bruzd i zmarszczek. Dzięki zastosowaniu laserów nie trzeba poddawać się inwazyjnym zabiegom z dziedziny chirurgii estetycznej, a uzyskane efekty są subtelne i możliwe do osiągnięcia już na wczesnym etapie. Tym samym zabiegom, które przeciwdziałają starzeniu się skóry można poddawać się dużo wcześniej niż inwazyjny zabiegom chirurgicznym. Regularne działanie pozwala na wczesnym etapie pozwala na osiągnięcie pięknych rezultatów. Warto również wspomnieć o kosztach zabiegów laserowych i ich dostępności. Wszystko to sprawia, że walka o gładką i pozbawioną zmarszczek skórę staje się coraz łatwiejsza.

Peeling węglowy laserem

Peeling węglowy znany również jako peeling laserowy lub zabieg Black Doll to zabieg dający natychmiastowe rezultaty, którego celem jest oczyszczenie skóry, zwężenie porów, regulacja sebum oraz ogólne odświeżenie skóry. Peeling węglowy w HaRo wykonujemy przy pomocy lasera pikosekundowego Nd:YAG Q-Switch, które emituje wiązkę laserową o długości fali 1064nm. Wykorzystując efekt fotoablacji oraz fototermolizy doprowadzamy do usunięcia zewnętrznej warstwy naskórka redukując nawet przebarwienia pozapalne, poprawiając strukturę skóry i jej napięcie.

Jak wygląda zabieg?

Na oczyszczoną i pozbawioną makijażu skórę nakładamy preparat z węglem aktywnym, który wnika nawet w najmniejsze nierówności skóry i jej pory. Po jego zastygnięciu przeprowadza się dwukrotnie procedurę z użyciem wiązki lasera. Po całym obszarze skóry poddawanej zabiegowi przesuwa się laser, a węgiel absorbując go, doprowadza do mikroeksplozji na powierzchni skóry. Wraz z nią zmiatany jest węgiel oraz nieczystości z porów skóry oraz nadmiar sebum. Efektem tej procedury jest piękna, zdrowa skóra pełna blasku.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg należy do przyjemnych zabiegów i określany jest jako mało bolesny. Nie wymaga stosowania znieczulenia, a w jego trakcie pacjent może czuć delikatne ciepło i pieczenie. Zabiegowi towarzyszy charakterystyczny odgłos.

Ile zabiegów jest konieczne do osiągnięcia rezultatu i jakie obszary można poddać peelingowi węglowemu?

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, zabieg najkorzystniej wykonać w serii. Zaleca się od 3 do 5 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych. Zabieg Black Doll może być wykonywany na twarzy, szyi, dekolcie, plecach i ramionach.

Laserowe odmładzanie skóry Sosnowiec
Laserowe usuwanie przebarwień

Laserowe usuwanie przebarwień, plam soczewicowatych i piegów

Laser neodymowo-yagowy, jakim jest laser picosekundowy Pico PMU, to jeden z najskuteczniejszych laserów do usuwania przebarwień, plam soczewicowatych, czy blizn potrądzikowych. W HaRo Laser SPA posiadamy laser pikosekundowy, który pozwala usunąć przebarwienia na skórze twarzy, dłoniach, czy dekolcie.  Zastosowanie lasera picosekudnowego to bezpieczeństwo dla pacjenta i jego zwiększony komfort w trakcie zabiegu. Czas podawania impulsu (wiązki lasera) do skóry jest minimalny, a dodatkowo działanie opiera się na fali akustycznej, a nie na termolizie.  Możliwość ustawienia indywidualnych parametrów pozwala dopasować działanie urządzenia do konkretnego przypadku, co skutkuje osiągnięciem najlepszych rezultatów.

Warto pamiętać, że usuwanie przebarwień to proces złożony, a efekty są uzależnione od kilku czynników m.in. od głębokości, na jakiej znajduje się barwnik w skórze, czyli melanina.

Przeciwwskazania do laserowego odmładzania skóry

Przed wykonaniem każdego zabiegu z użyciem lasera należy wnikliwie zapoznać się z przeciwwskazaniami do poddania się laseroterapii i w razie jakichkolwiek wątpliwości skonsultować się z kosmetologiem lub, w przypadku posiadania chorób stałych, ze swoim lekarzem prowadzącym.

Przeciwwskazania do wykonania laserowego odmładzania skóry:

 • ciąża i okres karmienia piersią;
 • świeża opalenizna;
 • przyjmowanie leków (np. retinoidy, antybiotyki) lub ziół uwrażliwiających na światło (np. dziurawiec, rumianek);
 • bielactwo;
 • łuszczyca;
 • padaczka;
 • atopowe zapalenie skóry;
 • cukrzyca;
 • zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie leków rozrzedzających krew;
 • nadciśnienie, choroby serca, rozrusznik;
 • żółtaczka, przeszczep wątroby, choroby wątroby;
 • skłonność do blizn przyrosłych, hipertroficznych;
 • nowotwory;
 • zarażenie wirusem HIV, AIDS;
 • żółtaczka typu B i C;
 • przyjmowanie Accutanu;
 • stosowanie sterydów miejscowo i ogólnie;
 • antybiotykoterapia (miesiąc po zakończeniu terapii);
 • aktywne infekcje i stany zapalne skóry;
 • stosowanie leków i/lub kosmetyków z witaminą A (retinoidy – retinol, retinal, tretynoina);
 • stosowanie leków ibuprofen, ketonal itd.
Laserowe odmładzanie skóry Sosnowiec

Cennik laserowego odmładzania skóry

HaRo Laser SPA Sosnowiec

Peeling węglowy

Peeling węglowy twarz
299 PLN
Peeling węglowy twarz+szyja
379 PLN
Peeling węglowy twarz+szyja+dekolt
449 PLN