Opalanie natryskowe

Haro Laser SPA / Opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe Fake Bake

w HaRo Laser SPA w Sosnowcu

Pięknie opalona skóra bez narażania jej na szkodliwe działanie promieni słonecznych? Z opalaniem natryskowym Fake Bake przez cały rok możesz cieszyć się piękną opalenizną, której głębokość oraz kolor możesz dostosować do swoich oczekiwań. Bez smug, plam i zaczerwienień spowodowanych nadmierną ekspozycją na promienie UV. Nawet do 14 dni!

Opalenizna Fake Bake swój ostateczny kolor ukazuje po ok. 24 – 48 godzinach, dlatego wykonaj ją na 2 – 3 dni przed planowanym wydarzeniem np. ślubem. Opalanie przed tak ważnym dniem warto poprzedzić opalaniem próbnym, aby dopasować kolor opalenizny do karnacji oraz osobistych preferencji, abyś na swoim ślubie czuła się pewnie i komfortowo, a dobrany odcień był tym wymarzonym.

Fake Bake to najpopularniejsza marka kosmetyków stosowana do opalania natryskowego. Preparaty do opalania zawierają składniki pochodzenia naturalnego, które pielęgnując skórę zapewniają szybki, intensywny i długotrwały efekt opalenizny. Nie zawierają parabenów i nie są testowane na zwierzętach.

Opalanie Fake Bake to bezpieczna forma opalania dla kobiet w ciąży, matek karmiących oraz osób, dla których ekspozycja na promieniowanie słoneczne nie jest wskazana (bardzo jasny fototyp skóry, alergie czy inne problemy dermatologiczne).

Opalanie natryskowe Sosnowiec

Jak przygotować się w domu do zabiegu opalania natryskowego?

  • Nie używaj żadnych produktów samoopalających na 7 dni przed natryskowym opalaniem;
  • Wykonaj dokładny, beztłuszczowy peeling całego ciała, ze szczególną starannością na łokciach, kolanach, stopach, dłoniach, abyś mogła się cieszyć równomierną opalenizną – zaleca się wykonać peeling na 24 h przed opalaniem;
  • Depilację skóry najlepiej wykonać na 1-2 dni przed opalaniem;
  • Przed wizytą umyj dokładnie całe ciało i nie nakładaj na nie żadnych balsamów, dezodorantów, antyperspirantów – skóra powinna być czysta oraz sucha.
  • Na zabieg należy przybyć w LUŹNYM, CIEMNYM UBRANIU!

Opalanie natryskowe Sosnowiec

Jak wygląda zabieg opalania natryskowego?

W HaRo Laser Spa wykonujemy opalanie natryskowe przy użyciu zestawu Elite marki Fake Bake, w skład którego wchodzą dwa pistolety natryskowe oraz specjalny namiot.

Przed zabiegiem należy się rozebrać – zabieg przeprowadzany jest w stringach (jednorazowych), włosy chowamy pod jednorazowy czepek, a na stopy przyklejane są specjalne ochraniacze. Następnie wchodzimy do przygotowanego namiotu, w którym zabezpieczamy miejsca na ciele takie jak kolana, łokcie balsamem, aby uniknąć plam i zapewnić równomierny efekt. Całość opalania natryskowego trwa zaledwie kilka minut.

Wszystkie jednorazowe materiały typu stringi, czepek oraz ochraniacze na stopy są wliczone w cenę.

Zalecenia po opalaniu natryskowym Fake Bake

Aby cieszyć się piękną opalenizną jak najdłużej i mieć pewność uzyskania najlepszego rezultatu zalecamy:

  • po opalaniu natryskowym załóż luźne, ciemne ubranie – preparat może delikatnie zabarwić ubranie;
  • do momentu pierwszego prysznica unikaj kontaktu z wodą
  • po określonym czasie umyj dokładnie ciało przy użyciu letniej wody oraz delikatnego środka np. płynu do higieny intymnej (koniecznie beztłuszczowego);
  • upewnij się, że skóra nie ociera się nadmiernie o siebie, w złączeniach rąk, czy nóg;
  • po opalaniu unikaj aktywności fizycznej, nadmiernego pocenia się aż do 24 godzin po pierwszym prysznicu.

Jeśli chcesz pozbyć się opalenizny, zrób peeling całego ciała.

Cennik opalania natryskowego Fake Bake

HaRo Laser SPA Sosnowiec
Opalanie natryskowe całego ciała z peelingiem ciała 40 min
PLN 249

Wstępna konsultacja oraz indywidualny dobór odcienia wliczone w cenę.

*Informacja o peelingu

Stosujemy kokosowy peeling do ciała, który został stworzony z myślą o zwiększeniu absorpcji produktów opalających Fake Bake. W swoim składzie zawiera włókna kokosa, które delikatnie lecz skutecznie usuwają martwy naskórek oraz pozbawiają ciało resztek produktów. W przypadku stosowania innego peelingu na bazie mydła lub z wysokim odczynem zasadowym, na skórze może pozostać delikatna warstwa kosmetyku lub jego resztki, co uniemożliwi samoopalaczowi równomierne wchłanianie się w skórę.