Jak pozbyć się tkanki tłuszczowej, czyli przegląd najlepszych zabiegów odchudzających w HaRo Laser SPA

Haro Laser SPA / Blog  / Jak pozbyć się tkanki tłuszczowej, czyli przegląd najlepszych zabiegów odchudzających w HaRo Laser SPA
Skuteczne zabiegi odchudzające

Jak pozbyć się tkanki tłuszczowej, czyli przegląd najlepszych zabiegów odchudzających w HaRo Laser SPA

W HaRo Laser SPA staramy się oferować najskuteczniejsze, a przede wszystkim bezpieczne metody do walki z różnymi problemami skóry twarzy oraz ciała. Ta idea przyświecała nam od samego początku i konsekwentnie gromadzimy w naszym salonie kosmetycznym w Sosnowcu najlepszy sprzęt oraz kosmetologów, bez których wszystkie te urządzenia nie miałyby żadnej wartości. Jesteśmy już z Wami kilka lat i wiemy, z jakimi problemami urodowymi najczęściej się do nas zgłaszacie, a mianowicie – jak pozbyć się opornej tkanki tłuszczowej. Dlatego przygotowałyśmy dzisiejszy wpis, w którym znajdziecie przegląd najlepszych zabiegów odchudzających dostępnych w HaRo Laser SPA!

Najskuteczniejsze zabiegi wyszczuplające

Oczywiście na pierwszym miejscu jest zawsze sport i zdrowa dieta, ale wiemy, że nawet szczupłe osoby, uprawiające sport (fitness, bieganie, pływanie) borykają się z oporną tkanką tłuszczową w miejscach, w których trudno jest tę tkankę spalić. Takimi miejscami są boczki (z ang. love handles), boki pleców, ręce (tzw. bryczesy), wewnętrzna strona ud, dolna część brzucha. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna oferuje szereg zabiegów odchudzających, całkowicie nieinwazyjnych, które nie wymagają długiego okresu rekonwalescencji, a które są niezwykle skuteczne. Dodatkowo część zabiegów ma nie tylko działanie odchudzające, ale również pozytywnie wpływa na stan skóry, cellulit, a co za tym idzie jej optyczne wygładzenie.

Cooltech – zimno do walki z nadmiarowymi kilogramami

Cooltech to urządzenie do kriolipolizy, czyli wymrażania tkanki tłuszczowej. Ujemna temperatura, bez negatywnej ingerencji w tkanki, schładzając tkankę tłuszczową rozpoczyna proces zwany lipolizą. W jej wyniku dochodzi do rozpadu komórek tłuszczowych i inicjacji procesu zapalnego, którego konsekwencją będzie usunięcie tkanki tłuszczowej z organizmu. Cały proces trwa nawet do 6 tygodni, dlatego nie jest to metoda szybka, ale niezwykle skuteczna i dodatkowo precyzyjna w swoim działaniu. Dzięki zastosowaniu głowic mamy pełną kontrolę nad obszarem na którym pracujemy, dlatego Cooltech to nasz numer 1 w skutecznym zwalczaniu tkanki tłuszczowej.

Opis zabiegu wraz z cennikiem ❄ Kriolipoliza Cooltech

Endermologia Sosnowiec

Endermologia LPG, czyli połączenie redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu

Edermologia to mechaniczny masaż specjalną głowicą, wyposażoną w rolki, z zastosowaniem dodatkowego podciśnienia. Endermologia to zabieg znany, ale opracowana przez firmę LPG głowica jest 3 razy bardziej wydajna. W tym samym momencie redukuje tkankę tłuszczową, wygładza cellulit i ujędrnia skórę. Zabiegi endermologii, dla najlepszego rezultatu najlepiej wykonać w serii, ale pierwsze rezultaty są już widoczne po pierwszym zabiegu. Warto pamiętać o wielopłaszczyznowym działaniu na wybranych obszarze ciała, ale w przypadku endermologii, podobnie jak przy Cooltech, można działać na wybrane, problematyczne partie ciała.

Zobacz naszą ofertę na Endermologię ❤️Endermologia LPG

Karboksyterapia – medyczny CO2 w walce z kilogramami

Karboksyterapia, która wykorzystuje dwutlenek węgla, jest kolejną z metod, którą z powodzeniem stosujemy do aktywnej walki z tkanką tłuszczową. Wstrzyknięty dwutlenek węgla mechanicznie uszkadza komórki tłuszczowe, doprowadza do ich degradacji, a te są skutecznie usuwane z organizmu. Zabieg jest wykonywany medycznym, czystym Co2, jest bezpieczny (gaz naturalnie występuje w skórze) i z powodzeniem stosowany od wielu lat. Zaletą karboksyterpii jest możliwość skoncentrowania działań odchudzających na konkretnym, problematycznym obszarze ciała.

Sprawdź, w jaki sposób karboksyterapia może Ci pomóc 💙 Carboksyterapia

Redustim – kompleksowa walka o piękną skórę i redukcję zbędnych kg

Redustim jest z nami od samego początku i mamy z nim, a co za tym idzie, nasi klienci największe doświadczenie. Czym ReduStim wyróżnia się na tle innych odchudzających zabiegów? Jest on zabiegiem najbardziej kompleksowym. Jego działanie obejmuje niemal całe ciało, a do walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej w tym przypadku użyto pola magnetycznego wolnozmiennego. W trakcie zabiegu korzystamy ze specjalnego kombinezonu, a wytworzone pole magnetyczne działa na tkankę tłuszczową podskórną, ale i na trzewną (otaczającą wewnętrzne organy). Jest to jedyny tak wszechstronny zabieg.

Chcesz wiedzieć, jakich efektów możesz oczekiwać? 👉Odchudzanie ReduStim

Jeśli szukacie najlepszych zabiegów odchudzających, to zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego w Sosnowcu. Przypominamy, że w HaRo Laser SPA konsultacje są zawsze bezpłatne, a w ich trakcie możecie wybrać wraz z naszymi kosmetolożkami najlepszy zabieg dla siebie.