Szkolenie z laserowej iniekcji kwasu hialuronowego

Haro Laser SPA / Blog  / Szkolenie z laserowej iniekcji kwasu hialuronowego
Szkolenie z laserowego iniektora kwasu hialuronowego

Szkolenie z laserowej iniekcji kwasu hialuronowego

W naszym salonie od marca macie możliwość skorzystania z nowej usługi. Tym razem wprowadziłyśmy do oferty coś, co ucieszy zwolenników mniej inwazyjnych zabiegów. Laserowy iniektor kwasu hialuronowego to bezigłowa metoda rewitalizacji i odmłodzenia skóry, dzięki której możliwe jest wypełnienie zmarszczek, ujędrnienie, uzyskanie efektu „push-up”, a seria zabiegów pozwala na uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów na dłużej.

W trakcie szkolenia cały zespół uczył się, w jaki sposób przeprowadzać zabiegi, aby w pełni wykorzystać potencjał urządzenia. Nasze kosmetolożki to bardzo pilne uczennice, a z każdego szkolenia starają się wycisnąć 100% wiedzy od szkoleniowca. Wszystko to po, aby móc oferować wam jak najlepszą usługę kosmetologiczną. Dlatego lubimy szkolić się z nowych, wprowadzanych do oferty urządzeń, ponieważ mamy styczność, nie tylko z teorią, ale i ogromną wiedzą praktyczną ze strony osoby szkolącej. Mamy szczęście do szkoleniowców odwiedzających nasz salon. Zawsze są to osoby, które na co dzień wykonują zabiegi na urządzeniu i do wiedzy teoretycznej dodają swoją własną wiedzę praktyczną, wzbogacając tym samym szkolenie o bardzo cenne wskazówki i praktyczne porady. Dzięki takiemu podejściu od razu po szkoleniu kosmetolożki dysponują bardzo szeroką praktyczną wiedzą na temat urządzenia i efektów, jakie można nim osiągnąć.

Na dole galeria, w której znajdziecie zdjęcie modelki wykonane w połowie zabiegu, czyli po użyciu iniektora na połowie twarzy. Efekt już po pierwszym zabiegu jest ładny, co możecie zaobserwować sami. Polecamy zwrócić szczególną uwagę na bruzdę nosowo-wargową.

Pełny opis zabiegu, wskazania, przeciwwskazania oraz cennik laserowej iniekcji kwasu hialuronowego znajdziecie tutaj –> Laserowy iniektor kwasu hialuronowego