Szkolenie z laserowego usuwania tatuaży i makijażu permanentnego

Haro Laser SPA / Blog  / Szkolenie z laserowego usuwania tatuaży i makijażu permanentnego
Szkolenie z laserowego usuwania tatuaży i makijażu permanentnego

Szkolenie z laserowego usuwania tatuaży i makijażu permanentnego

Poszukując dla Was nowych zabiegów, staramy się wybierać z rynku takie oferty, które będą odpowiedzią na Wasze prośby. Wielokrotnie otrzymywałyśmy zapytania o możliwość usunięcia tatuażu, a nawet nieprawidłowo wykonanego makijażu permanentnego. Teraz już posiadamy w swojej ofercie taką możliwość. W galerii prezentujemy zdjęcia ze szkolenia wprowadzającego sprzęt do naszego salonu kosmetycznego. Dlaczego każde nowe urządzenie w HaRo Laser SPA równa się szkoleniu z jego działania? Ponieważ dbamy o Wasze bezpieczeństwo i jest dla nas najważniejsze. Bezpieczne wykonywanie zabiegów kosmetologii estetycznej to podstawa działania dobrego gabinetu.

Szkolenie z laserowego usuwania tatuażu

Dokładne działanie, przeciwwskazania oraz wskazania można znaleźć na stronie z ofertą – Laserowe usuwanie tatuażu. W trackie szkolenia cały zespól zapoznaje się z urządzeniem, jego parametrami oraz możliwościami. Szkoleniowiec na bieżąco odpowiada na pytania i krok po kroku przeprowadza przez procedurę zabiegową. Ze szczególnym naciskiem na przeciwwskazania. W przypadku zabiegów laserowych bardzo ważne jest zapoznanie się z nimi na spokojnie i przemyślenie swoich odpowiedzi. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy dopytać na wstępnej konsultacji.

Szkolenie z laserowego usuwania makijażu permanentnego

Duży popyt na zabiegi makijażu permanentnego sprawia, że osób wykonujących te zabiegi jest coraz więcej. Wybierając specjalistę warto zwrócić baczną uwagę na jego portfolio zabiegowe. Warto również zwracać uwagę na odpowiednią sterylność wykonywanej procedury. Dokonanie złego wyboru, poza groźnymi dla zdrowia konsekwencjami, może zaowocować niezadowoleniem z uzyskanego efektu. Makijaż permanentny to taki rodzaj zabiegu, którego efekt częściowo widzimy tuż po wykonaniu, a ostatecznie dopiero po pełnym zagojeniu. W sytuacji całkowitego niezadowolenia z osiągniętego rezultatu lub zmiany upodobań w grę wchodzi tylko laserowe usuwanie makijażu permanentnego.

Trudnością, na jaką do tej pory napotykały osoby, które chcą pozbyć się tatuażu lub makijażu, jest barwnik użyty do jego wykonania. W HaRo posiadamy laser pikosekundowy, który przy dobrze dobranych długościach poradzi sobie nawet z najbardziej opornym barwnikiem.