Henna pudrowa

Haro Laser SPA / Blog  / Henna pudrowa
Henna pudrowa Sosnowiec

Henna pudrowa

Henna pudrowa to wyjątkowy zabieg, który niedawno dołączył do naszego portfolio zabiegowego. Z szerokiej oferty rynku zabiegów kosmetycznych staramy się wybierać dla Was takie zabiegi, które są przede wszystkim bezpieczne i sprawdzone, a uzyskane efekty, poza poprawą wyglądu, mają jednocześnie korzystny wpływ na skórę twarzy i ciała, a w tym przypadku również na włoski brwi.
Henna pudrowa BrowXenna, na której pracujemy w naszym salonie kosmetycznym, to naturalny produkt, który poza zmianą lub przyciemnieniem koloru brwi, dba i pielęgnuje włoski tak, aby rosły one silne oraz gęste. Ważne! BrowXenna jak każda henna i produkt pochodzenia roślinnego, może uczulać, dlatego najlepiej jest wykonać próbę uczuleniową.

Co wyjątkowego jest w hennie pudrowej?

Henna pudrowa różni się od tradycyjnej henny tym, że, poza pielęgnacją włosków i ich barwieniem, zabarwia również skórę brwi. Efekt na skórze utrzymuje się do 14 dni (na włoskach do 6 tygodni), a czas utrzymywania się henny na skórze zależy od tego, jakimi preparatami zmywamy makijaż, czy pocieramy mocno skórę (niewskazane!) oraz czy nakładamy w okolicę brwi preparaty złuszczające. Każda eksfoliacja tego miejsca będzie powodowała szybsze wymywanie pigmentu ze skóry.

Jak wykonuje się hennę pudrową?

Zabieg henny pudrowej rozpoczynamy od dokładnego demakijażu okolicy brwi, umycia włosków, aby nie zostały na nich resztki makijażu czy sebum. Następnie kosmetyczka przystępuje do precyzyjnego wyrysowania konturów brwi, czyli geometrii brwi przy pomocy nici oraz miarek. Idealny kształt brwi jest indywidualny dla każdego z nas i dlatego ważne jest, aby nie stosować gotowych szablonów, tylko poświęcić czas na stworzenie perfekcyjnych brwi.
Kolejnym krokiem jest zabezpieczenie obszaru wokół brwi, a następnie przechodzimy do nakładania mieszanki na włoski.

Dlaczego BrowXenna?

Jak wielokrotnie podkreślałyśmy, do naszego salonu wybieramy najlepsze produkty, dlatego nie mogło być inaczej i wybrałyśmy produkty BrowXenna. Ich henna to aż 12 odcieni, a gama kolorystyczna jest tak szeroka, że podzielono ją na kolory typowo dla blondynek i dla brunetek. Dodatkowo w asortymencie są kolory, które możemy w indywidualnie dopasowanych proporcjach dodać, aby uzyskać pasujące do koloru włosów oraz karnacji niuanse kolorystyczne na brwiach.

Jeśli jeszcze nie próbowałyście, to koniecznie musicie spróbować naszej nowości. Tym bardziej, że zabieg henny pudrowej w znacznym stopniu ułatwia, usprawnia i skraca wykonanie codziennego makijażu. I nie zapominajcie o pielęgnacyjnej stronie henny.

👉 Więcej o zabiegu oraz cennik – HENNA PUDROWA👈
a zapisy i informacje 👇
📞 570075355
lub
online: https://www.moment.pl/haro-laser-spa